Paní Vychovatelka

Měla jsem možnost trochu více poznat Paní Vychovatelku. Nejdříve jsem jí poznala z pozice zlobivé slečny, která potřebuje vychovat. Později jsem měla a mám čest Paní Vychovatelce u výprasků asistovat.

Musím říci, že je Paní Vychovatelka naprostý unikát a živel, který asi nikde jinde na světě nenajdeme. A to je vlastně velmi dobře a můžeme být rádi, že ji máme my.

Paní Vychovatelka, už jen tyto dvě slova v sobě obsahují velké množství pocitů, myšlenek, snů, tužeb… Ale také velký respekt, úctu, obdiv, strach, obavy, vzrušení, nervozitu a mnoho dalšího. Oslovení Paní Vychovatelka jsem už napsala asi tisíckrát, ale ani jednou jsem si ho nedovolila napsat s malým písmenem nebo nějakou zkratkou.

Paní Vychovatelka je v prvé řadě velmi empatický člověk, který vnímá nezbedníky a pozná, co člověk chce a také i potřebuje. Pozná také, kde leží hranice, za kterou by už chodit neměla. Velmi si Paní Vychovatelky vážím za to, že nikdy tuto hranici nepřekročila a vím, že mi nikdy skutečně neublíží, což je pro mě strašně důležité. V tu chvíli mohu vše nechat na ní a přijímat trest. Jsou však i lidé, kteří za tuto hranici potřebují jít a Paní Vychovatelka jim to ráda umožní. Dodnes jsem úplně nepochopila, jak to přesně Paní Vychovatelka dělá. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že dokáže nezbedníky vnímat i přes své tělo. V pozici OTK zvládá vnímat tep srdce, jak člověk dýchá, napětí těla a dle toho vše korigovat.

Co je u Paní Vychovatelky nejtypičtější, je její hravost. 🙂 S tím jsem měla asi začít, protože to je na ní naprosto úžasné a hlavní. Musím přiznat, že to na ní mám nejraději. Skoro ve stejné míře zbožňuji i její přísnost, která k Paní Vychovatelce přirozeně patří. Dokáže vytvořit neuvěřitelnou hru a ještě k tomu jí to baví a užívá si to. K samotné hře patří ovšem i atmosféra a ta se snad u Paní Vychovatelky nedá ani popsat. Neskutečná schopnost improvizace je další velká kladná vlastnost Paní Vychovatelky. Nikdy se nestačím divit, co je schopná na místě vymyslet bez přípravy.

Také nás umí inspirovat a motivovat, abychom dosáhli svých cílů, ať je to odnaučování kouření, boj s prokrastinací, nejedení sladkého… A to může být někdy i velmi tvrdé a bolestivé. Na druhou stranu dokáže dát i jen prostý výprask, když někdo chce dostat jen tak na zadek a užít si to. A ještě se u toho obě strany dobře pobaví.

Jsem moc ráda, že jsem se jednoho dne odvážila napsat Paní Vychovatelce a dorazit k ní do ředitelny. V podstatě se tím i částečně změnil můj život, začaly se mi plnit sny a potkala jsem i velmi zajímavé lidi. Nebojte se Paní Vychovatelku navštívit, máte pouze co získat. 🙂

Asistentka Monika/Rebelka Monika

14 komentářů u „Paní Vychovatelka

 1. Editka Slniečko

  Milá asistentka Monika
  Krásne ste to napísala. Aj ja som rada že som našla odvahu a už som absolvovala výchovný výprask u pani vychovávateľky. Pani vychovávateľka je prísna ale vie aj odmeniť. Každý kto ešte váha či ísť k pani vychovávateľke tak ja odporúčam. Nebudete ľutovať milí nezbednici.

 2. Rostak

  Krasny slova Musim se nedky překonat a určite obedve navštivit.Sem na ne čim dal vic zvedavej.Polde toho psani Jak se oni tady tak hezky mluvi.Rostak

 3. Jožka

  Ahoj, jak moc bolí 150 ran řemenem a 150 rákoskou?
  Je to vidět i po týdnu? Co sedění?
  Vždy mám po shlédnutí potenciálně bolestivých videí kapičku na penisu, jsem self spanker, protože se za to stydím a partnerku nyní nemám. Já bych se s krásnými proužky rád pochlubil, ale do Prahy od Ostravy to mám daleko.
  Trestám se poslední dobou v dámských kalhotkách po koleny, docela mám rád velké vařechy a taky pruty keřů. Vždy, až mam zadek neien červený, to pak beru foťák.

 4. Vojtěch

  Omlouvám se, že je zde můj příspěvek dvakrát. Poprvé se to nenačetlo, takže jsem to zkusil podruhé. A pak se to načetlo hned dvakrát. A pro pana Harryho – ne, fotodokumentace se nekonala.

 5. Vojtěch

  Výživný a plnohodnotný dnešní zážitek ve VIPD. Se slečnou asistentkou Monikou, neboť paní Vychovatelka je ve stavu nemocných. Tímto jí všichni přejeme brzké uzdravení. Slečna Monika ji ovšem dovede zastoupit a doplnit báječně, klobouk dolů, přesněji řečeno si zadek po 150 ranách řemenem a stejném počtu rákoskou musím chladit i teď. Jmenovaná slečna má v ruce dost kvalitní švih, což možná souvisí i s tím že se věnuje volejbalu. Musím ji v tuto pozdní noční hodinu pochválit a poděkovat jí, bylo to fakt na profesionální úrovni.

 6. Vojta

  Výživný a plnohodnotný dnešní zážitek ve VIPD. Se slečnou asistentkou Monikou, neboť paní Vychovatelka je ve stavu nemocných. Tímto jí všichni přejeme brzké uzdravení. Slečna Monika ji ovšem dovede zastoupit a doplnit báječně, klobouk dolů, přesněji řečeno si zadek po 150 ranách řemenem a stejném počtu rákoskou musím chladit i teď. Jmenovaná slečna má v ruce dost kvalitní švih, což možná souvisí i s tím, že se aktivně věnuje volejbalu. Musím ji v tuto pozdní noční hodinu pochválit a poděkovat jí.

 7. Tomáš

  Dobrý den,
  Měl bych zájem o výprask. Doclea jsem nebyl nejmilejší na sousedy a trochu jsem jim vypustil gumy.. bylo by možné potrestáni od paní Moniky ? Děkuji za odpověď.

  Tomáš

 8. Thomas

  Krásná slova, Paní Vychovatelka je naprosto úžasná. Jsem velice rád, že k Paní Vychovatelce mohu chodit na výchovné lekce. Moc si toho vážím. Doufám, že v brzké době poznám i Vás Slečno Asistentko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.