Spanking diskuze

Krásný dobrý den všem svým čtenářům i nezbedníkům. Dnes bych Vás chtěla seznámit s něčím novým: tato záložka Spanking diskuze je věnovaná Vaším diskuzím a komentářům  k různým tématům mezi sebou. Zřídili jsme jí na přání určitých nezbedníků, nezbednic,  abychom zamezili dlouhým komentářům, které se netýkají daných článků. Líbí se mi jak mezi sebou komunikujete a je to tak jen správně. Zkušení radí nezkušeným a zde máte prostor se vyjádřit, popřípadě se jeden druhého na něco zeptat anebo pošťouchnout k akci.

Výprasková židle s rákoskou

Slečna Monika se uvolila a věřím, že s Vámi bude nadále komunikovat, i když já někdy nemohu. Pomalu a jistě se stává i mojí asistentkou, která se Vám se mnou bude moci věnovat reálně každé úterý, popřípadě dle dohody. Začít můžete diskutovat třeba o nové židli v mé pracovně, kterou si slečna Monika sama vyzkoušela, ale jen decentně pro čistě akademické důvody. 🙂

759 komentářů u „Spanking diskuze

 1. Profilový obrázekMichal

  Ahojte všetci, len vśm chcem všetkým popriať veľa zdravia a okrem boľavého pozadia žiadne zdravotné komplikácie, nech si čoskoro zasa užijeme trochu spankingovej slobody 🙂

  1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

   Ano, trest za pozdní příchod je vždy, záleží na tom, jestli je to opakovaně nebo jen poprvé. Trestem může být, např. počet minut x 10 určitým nástrojem bez zahřátí nebo třeba minuta nepřetržitého výprasku určitým nástrojem bez zahřátí, další možností je i klečení na hrachu. Trestů je samozřejmě více a vždy se dá vymyslet individuální trest. 🙂

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Školné je 1500,-Kč za lekci při výprasku ve dvou za první hodinu, v angličtině 2000,-Kč. Pak jsou ještě další možnosti jako je výprask ve třech pro páry např. viz manželská poradna 2000,-Kč, nebo s asistentkou to je 2500,-Kč. Vše záleží na tom co chceš a na jak dlouho. +- minuty neřeším, ale nesnáším pozdní příchody, ale to už jistě také víš, pokud sis přečetl mé stránky pozorně.

 2. Profilový obrázekMike

  Není tu náhodou někdo, kdo zná spankingovou hru Šedá Barča? Nedá se nikde sehnat. Kdyby sem někdo hodil PDF, byl by to hrdinský čin. Předem děkuju za všechny.

 3. Profilový obrázekžák Martin.

  Mám dotaz? Nezamýšlíte do budoucna pořídit klasickou výpraskovou dřevěnou lavici? Na tom kozlíku se vážně nedá dejchat. Absolvoval jsem před x lety lekci v Kolíně a byl to zážitek. Přivázanej třemi provazy-ruce-nohy – a v pase. Pod zadek zabalenej spacák. Naštěstí to bylo 50 řemenem a 20 rákoskou. Ale stejně jsem bulel jak želva. Bylo by to fajn.

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Bohužel na to nemám prostory jedině bych to mohla udělat výměnou 🙂 Stejně velkou většinu svých nezbedníku neuvazuji.

 4. Profilový obrázekžák Martin.

  S onanováním mám také asi problém.Jenom nevím zda si ho honím moc často nebo to je v normě. Mohou se nezbedníci pravdivě přiznat jak často onanují? Stejně mě asi nemine pořádný výprask. A problém s honěním vyřeší pás cudnosti což si nedokážu představit.

  1. Profilový obrázekSibal

   To je zapeklitá otázka – nápady jsou často a realita je v průměru 1x denně.
   Máme dohodu = 25 rákoskou za každé honění v případě, že je doma (například šla spát dříve)
   Za pár dnů to může vydat na pěkně seřezaný zadek, ale asi bude nutno doplnit pravidlo pro případ, když jsem sám. Jedna možnost je pás cudnosti a klíč v zalepené obálce, jinak nejde věrohodně kontrolovat.

   Ale ono stačí zkontrolovat slipy a v případě , že mají “bílé” skvrny, je potřeba slipy odložit a nastavit zadek.

   Nebo máte jiný názor?

 5. Profilový obrázekuličnice Bětka

  Už se také budu muset k Paní Vychovatelce brzy objednat. Jednak proto, že se mi zase nakupilo hodně toho, co si říká o její výchovný zásah, a kromě toho bych chtěla zkusit účinkování ve spankingových videích, takže bych si na to ráda natrénovala. 🙂 A protože Paní Vychovatelka už ví, že patřím k těm nezbednicím, pro které je důležitou součástí trestu spolu s bolavou prdelkou i pořádný stud, myslím, že bych zasluhovala být vyplácena – kromě jiných – i ve velmi zahanbující poloze, jíž se říká trakař (jak jsem si správně přeložila slovo wheelbarrow), v níž se náležitě spojuje obojí. I když teď se mi to snadno říká, když jsem mimo její dosah, zadek mám schovaný v bezpečí a pohodlně se mi na něm sedí. A budu-li před ní stát od pasu dolů nahá a přikáže mi tuto polohu opravdu zaujmout, nepochybně budu plačky prosit a protestovat, že se stydím. Nicméně, už jsem se doznala ke svým prohřeškům a Vy, Paní Vychovatelko, již víte, co na mě platí, předkládám Vám tedy k posouzení, zda by i výprask v této poloze neměl být do mé příští výchovné lekce u Vás zahrnut…

  1. Profilový obrázekLuboš

   Zdravím, Bětko 🙂 S polohou “trakař” (Paní Vychovatelka jí spíše nazývá Kolečko, nepletu-li se) mám již bohaté zkušenosti a tato poloha opravdu vyvolává mnoho studu a Paní Vychovatelce nabízí k potrestání “vše” 😉 Píši Vám proto, že zde uvádíte, že důležitou součástí trestu je pro Vás stud. Chtěl bych se Vás proto zeptat, zda byste neměla zájem o společnou výchovnou lekci, kdy já bych přihlížel Vašemu potrestání a Vy pak zase tomu mému a navzájem bychom si tak poskytli bohatý pocit studu před přihlížející osobou. Samozřejmě bychom si podrobnosti ještě museli dohodnout předem. Děkuji za odpověď. L.

 6. Profilový obrázekžák Martin.

  Vážně přemýšlím o sepsání povídky z mého reálného zážitku i když tenkrát jsem za to doma nařezáno nedostal-kupodivu. Nevím zdali o povídku bude zájem a také kam to poslat. Prosím o vyjádření. Děkuji. Žák Martin.

  1. Profilový obrázekJörn

   Jestli se ti to opravdu povede, stálo by za pokus to poslat do nakladatelství Argo, do sekce populárně-naučné literatury.

  2. Asistentka MonikaAsistentka Monika

   Ahoj Martine, myslím si, že o povídku je vždycky zájem, ani nemusí být 100% autentická. Když jí napíšeš, tak to pošli na mail Paní Vychovatelce nebo můžeš i mně (mony88888@seznam.cz).

   1. Profilový obrázekžák Martin.

    Děkuji za odpověď a jak bude trochu času tak se o to pokusím. A jestli mohu poprosit tak za každou pravopisnou chybu deset ran řemenem. Děkuji.

     1. Profilový obrázekAlex

      To není špatný nápad. 🙂 Mohl bych poprosit o stejný přístup až zase něco napíšu? Jen vzhledem k tomu kolik chyb obvykle dělám, se obávám že deset je trochu moc. 🙁

      1. Profilový obrázekAlex

       Jelikož je to od Vás, tak co třeba pět rákoskou Asistentkou za každou? 🙂 A za případnou opravdu hrubou chybu jako je h,ch,k,r,d,t,n nebo vyjmenovaná slova a podobně pět Tawse, se kterým umíte tak mistrně pracovat? 😉

    1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

     Ahoj žáku Martine, očekávám že tam žádné pravopisné chyby nebudou , protože nejsi hloupý kluk. Výprask si zasloužíš i za to že stále slibuješ jak se dostavíš a kdy jsi byl u mě naposledy?!? No? Takže už za to zanedbávání výchovy zasloužíš pořádný výprask … 🙂 Chyby raději nedělej ty opravuje slečna Asistentka a nechceš přeci, aby s tím měla práci navíc? Na povídku se ale moc těším i na tvůj pěkný zadeček. Tak přestaň slibovat a něco dělej!

 7. Profilový obrázekJenda45

  Dobrý den, zdravím Paní Vychovatelku. Chtěl bych se zeptat, zda máte pracovnu stále těch 10 minut od Florence ? Docela mne láká si udělat výlet autobusem do Prahy, tak že bych dlouho nebloudil. Děkuji

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ano, ráda tě k tomu popoženu třeba tenkou rákoskou nebo bičíkem 🙂 Jak na dostizích, chi chi 🙂

 8. Profilový obrázekBýt potrestán jako holčička

  Zdravím Vás, já jsem Hynek a měl bych takovou představu být od vás spoután k židli a dostávat výprask jako holčička v dívčím, bylo by možné mít od vás nějaké obleček jako holka? Moc bych to chtěl zkusit. A ještě dotaz, jestli by u toho mohla být nějaká divačka?

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ahoj Hynku, spoutat si tě k židli asi mohu, v dívčím můžeš dostat bez problémů, ale bohužel nemám žádné oblečky které bych půjčovala, to by bylo trochu nemožné, neboť každý má jinou velikost. Ale do svého oblečku se můžeš u mě převléknout. Divačka může být a to třeba moje sl. Asistentka Monika, ale to až si tě ověřím, jako spolehlivého nezbedníka.

 9. Profilový obrázekAtmosfera a divak

  Dobry den, prosim je mozno uskutecnit vyprask zamereny hlavne na atmosferu “kolem” vyprasku, tim myslim pripravu na akci, polohy, pripoutani, nez na silu vyprasku? Vzrusuje me hlavne ta priprava, nahota, vystrceny zadek, a idealne pritomnost divacky nebo divacek. Je moznost i toto? Jinak vyprask je pro me hodne bolestivy. Dekuji

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ano i takový výprask je možný dát. Sám si ho teď u mě zažil, prosím, napiš jak jsem tvou představu splnila? Nejdůležitější je se o svou představu podělit a to se ti povedlo.

   1. Profilový obrázekAtmosfera

    Ano, presne tak. Driv nez jsem si tu precetl odpoved, stacil jsem to u vas zazit na vlastni kuzi. Bylo to nad moje ocekavani. Jste skvela nejen jako udilejici vyprask, ale i jako psycholozka s hranim si s dalsimi dulezitymi detaily akce. Uzasne polohy, mira mezi castecnym oblecenim a nahoty. A hodne dulezity timing – nacasovani a rozvrzeni jednotlivych ran, ze slo zvladnout vice nez si clovek zpocatku myslel. Dekuji za tuto atmosferu. Napisu vam jeste vice do mailu.

 10. Profilový obrázekŠtěkilka

  Štěkulka , až budeš obcházet tak za sebou zhasni a zavři , podle mne jsi jen drzý nevychovaný rozmazlený spratek.

 11. Profilový obrázekPrvýkrát u pani vychovávateľky ☺

  Pekný deň všetkým prajem.Volám sa Peter a sledujem vašu stránku už nejakú dobu.Poprvý krát sa mi už aj konečne nedávno podarilo navštíviť pani vychovávateľku a som bol veľmi prijemne prekvapený,keď som prišiel do jej učebne a videl nielen krásnu jej učebňu ale aj atmosféru a samozrejme veľmi sympatickú prísnu dámu ☺😉Moja výprasková návšteva prebiehala presne tak ako som si predstavoval.Paní vychovávateľka splnila moje predstavy nie na 100 ale na 150 percent.😇Skrátka bolo to vidieť a cítiť že má to v rukách a po tejto skúsenosti musím povedať,že zatiaľ som zažil najlepší výprask.😊Na záver bu som sa chcel ešte raz poďakovať pani vychovávateľke a ostatným vrelo odporučujem navštíviť ju.Ozaj to stojí za to a určite veľmi rád prídem zopakovať viackrát 😉S pozdravom Peter

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Děkuji Peter, ale na tvojí prdelku se to sází samo 🙂 Velmi jsem si to zvláště po tak dlouhé pomlce díky Korona viru užila 🙂

   1. Profilový obrázekTvůrce zla

    Ne že bych chtěl rejpat ale píše coronavirus 😂😂😂 ale na druhou stranu jiný kraj jiný názvosloví 😂😂😂

     1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

      To je za 10 ostrých rákoskou, milé děvče! Jistě víš že vulgarity jsou přísně potrestané a ty to víš velice dobře!!!

      1. Profilový obrázekŠtěkulka

       Cože? No to ani náhodou!!! Já ten virus nešířím a ani jsem ho nevytvořila! Ani jsem mu ten název nedala, on se tak prostě jmenuje Ten-pit-chus.

      1. Profilový obrázekŠtěkulka

       Tsse, to teda nemám a mít nebudu. Na mě si Paní Vychovatelka jen tak nepřijde. 😂😂😂 10… Pohoda. 100 by bylo o něčem jiném. 😂😂😂 To je tedy spravedlnost. Člověk nemůže odstranit svůj nevhodný komentář, když jedná ukvapeně a ještě za to má dostat výprask. Výprask by měl dostat ten, kdo má na starosti tento web a já to rozhodně nejsem. 😂😂😂

       1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

        Na tohle je jednoduchá odpověď. Dvakrát měř a jednou řež, aneb nejdříve si rozmyslete, co sem píšete. 🙂 A rozhodně není vhodné vyhrožovat administrátorovi těchto stránek, mohl by si to vzít osobně.

      2. Profilový obrázekŠtěkulka

       Vážená Asistentko Moniko, již jednou jsem se zcela srozumitelně vyjádřila, že mě “má pod palcem”POUZE Paní Vychovatelka!!! 😠😠😠 Můj komentář je opravdu hrozná tragédie, že… Njn, člověk už ani nemůže odlehčit situaci a udělat si z toho legraci. Hned je z toho vyhrožování a kdesi cosi. ☹️☹️☹️ Věnujte se honimírům a slibotechnám a ne mě. Jelikož je pro Vás problém respektovat přání klienta, tak mě na webu ani ve VIPD už nikdo neuvidí. GAME OVER.
       Přeji vám všem do budoucna jen to nejlepší. Užijte si plno zábavy. Sbohem.

       1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

        Pod palcem vás může mít Paní Vychovatelka, ale tyhle stránky jsou veřejné, tak může každý napsat svůj názor. A pokud chcete provokovat Paní Vychovatelku, tak je asi lepší jí psát osobně na email.
        Jelikož se věnuji i správě stránek, tak se může stát, že si nějaký komentář, mířený tímto směrem, vezmu osobně.

       2. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

        Milá Štěkulko , nebudu tady na mých stránkách podporovat žádné nenávistné výpady zvláště proti mé Asistence, která se mě snaží zastat, svou roli Asistenkdy dělá velmi hezky a za to jsem jí vděčná a mnoho nezbedů se kterými si píše, to jistě potvrdí potvrdí 🙂 Tyto stránky mají sloužit pro radost všech zúčastněných s výpraskovou tématikou. VIPD je hra a zábava a pokud to tak není tak je mi moc líto, že se spolu musíme rozejít. Další nenávistné komentáře budou dále mazány.

 12. Profilový obrázekžák Martin.

  Mám velkou prosbu. Zdali by nebyla nová povídka na téma trestání nezbedného žáka. Jako inspiraci může paní vychovatelka použít můj výprask za onanování na školním wc. Což se mi opravdu přihodilo v mích čtrnácti letech kdy mě načapala uklízečka a následně byl odveden do ředitelny. Uklízečka byla jak pominutá že nebude uklízet sperma po nadrženejch puberťácích.Strašně jsem se styděl a rudej sliboval že se to nebude opakovat. Za trest jsem musel vytřít všechny chlapecké záchody ve škole, poznámka do žákovské knížky a zabaven časopis Leo. Doma dostal kázání za posměchu sourozenců že si to mohu nechat na doma a ráno jsem musel začít vstávat o půl hodiny dříve a na toaletě si ručně ulevit. Ve škole se to také profláklo takže si asi dovedete představit jak jsem si to užíval. To paní vychovatelka mě pořádně seřezala a bylo hotovo. I když musím přiznat že do spěvu mi moc nebylo když jsem musel předvést do konce co jsem na záchodě dělal. Tak rychlou ruku jsem měl naposledy v těch čtrnácti. No když vám tancuje po čerstvě nařezaném zadku rákoska tak spěcháte.

  1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

   Ahoj Martine, proč se nepokusíš tuto povídku napsat sám? Vypadá to, že máš reálnou představu a stačilo by to jen sepsat. Určitě by si to další rádi přečetli. 🙂

 13. Profilový obrázekLenka

  Dobrý den, potřebovala bych tip na nějakou hojivou mast, aby trošku uklidnil a rychleji zahojil zadeček po výprasku.
  Takové ty pálivé, co je to po nich ještě horší si prosím nechte 🙂
  Máte něco odzkoušeného?

  Děkuji Lenka

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Dobrý den Lenko, používám jen tu pálivou na zvýšení efektu výprasku a prokrvení zadečku, ale jistě jakákoliv heparinová mast na otoky a podlitiny je po takovém výprasku ideální, stačí se zeptat v lékárně.

 14. Profilový obrázekMajjsan

  Mám dotaz na Paní Vychovatelku nebo Rebelku Moniku, máte v archivu povidku/y kde spolu řešíte domluvu? Nebo další video s počtem ran za minutu či dvě?

  1. Rebelka MonikaRebelka Monika

   Společnou povídku nemáme, na stránkách jsou pouze články z lekcí jako je: Rebelka, provokatérka! nebo Budeš ještě chodit pozdě? Videa by měla být v sekci videodokumentace. Je tam minutový výprask rukou (nazvané to je jako Vánoční dárek – minutový výprask rukou) nebo rákoskou (Sešvihaná prdelka za minutu), případně Rebelka Monika na kozlíku. Doufám, že jsem odpověděla na danou otázku. 🙂

   1. Profilový obrázekMajjsan

    Ano,ty už znám. Myslela jsem, že máte třeba ještě něco v záloze co se ještě nezveřejnilo. 🙂 Jste skvělá dvojka. 👍🙂 Ať už spolu vyplácíte nebo jsi v pozici Rebelky. 🙂

 15. Profilový obrázekOndra

  Zdravím četl jsem tady příspěvky, že je možný získat výprask v nějakém dívčím oblečení třeba šaty, sukně, nebo silonky. Máte prosím u sebe něco dívčího na půjčení?

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ahoj Ondro, bohužel nemám , takové věci si musíš sám pořídit a pak se do nich převléknout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *