Manželská nápravna

Je určena pro milující manželky nezbedných a líných manželů, se kterými si už ženy nevědí rady.

Domácí výprask je fajn, ale co když manželka zjistí, že na svého milovaného už nestačí? Že by potřeboval mnohem víc vyprášit kožich, ale na to už nemá sílu, nebo to pro ní není přirozené, ba dokonce je jí to odporné. Je spousta žen, která by to manželovi dopřála, ale nedokáže mu ublížit a při výprasku trpí víc než manžel.  Co s tím?

Nápravný výprask začátek rukou a a pak...

Nápravný výprask začátek rukou a a pak…

Moje zkušenost mě dovedla k tomuto jednoduchému řešení. Milé dámy, nebojte se obrátit na mé služby zkušené Vychovatelky. Já si s Vaším manželem poradím a nebojte se, vše striktně jen výchovně, tak jak si jen Vy budete přát nebo představovat. Domů se Vám vrátí řádně polepšený napravený manžel. Bude pilný a pozorný, nebude nějakou dobu odmlouvat ani nebude drzý, dokonce Vám bude vděčný. Již jsem obdržela několik děkovných dopisů od spokojených manželek. Samozřejmě, že to nevydrží na věky. Výprask odezní, vzpomínky vyblednout a chování se pomalu vrátí do starých kolejí, ale stačí pak říct VIPD a hned uvidíte tu změnu. Mám tu dokonce takové případy, že ženy posílají své manžely pravidelně preventivně.

Jak poslat manžela do polepšovny?

Pokud Váš manžel má touhy dostat výprask a zkouší Vás kvůli tomu provokovat, je líný, pohodlný, drzý, odmlouvá, neposlouchá, je pro něj výchovný výprask v manželské  nápravně VIPD jak stvořený. Pokud máte zájem můžete mi napsat a poslat co Vás trápí a co potřebujete. Může o tom vědět, nebo nemusí. Můžete se i jeho výchovy zúčastnit, nebo mi ho můžete předat ve dveřích, nebo ho jen poslat. Záleží jen na Vás. Udělám Vám fotodokumentaci na jeho mobil, napíšu zprávu, co jsme řešili, jaké chování jsme vylepšovali a co za to dostal. Každý případ je individuální, takže čím víc o něm napíšete, tím větších výsledků můžeme dosáhnout.  Těším se na Vaší spolupráci.

Výprasková koza ve VIPD je Kozlík

Výpraskový Kozlík a napravovaný nezbedník

 

 

PS: Ano samozřejmě, že to funguje i na nezbedné líné manželky! 🙂 Ale jak asi víte, muži nemájí takový problém své manželky potrestat sami. Ale pokud by jí měla potrestat a napravit žena, jsem Vám k službám.

30 komentářů u „Manželská nápravna

 1. Lenka

  Je možné aby mě manžel přivedl k vám na výprask a díval se , případně se u toho sebeuspokojoval? Občas máme takové přání, ale zatím nesplněné. Děkuji

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ahoj Lenko, ano i to je možné 🙂 Školné pro páry je 2000Kč za lekci a budu ráda, když se mi ozveš na email.

  2. Lucie Hergovičová

   Dostávám od manžela pravidelně rákoskou.Ale tak že si nesednu.Vždy se mi uleví.Všechny stresy a emoce se odplaví.Vždy ho objemu a řeknu že ho miluju.

 2. Výprask - Prosba

  Paní vychovatelko, rád bych se přihlásil o výprask. Mám sklony k tomu aby se ze mě stal Gay a už jsem se nechal mužem pokořit a ponížit. Ubližuji tím své manželce a tudíž potřebuji řádný výprask a potrestání !!!!

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Milý hochu, ráda ti výprask udělím i řádné domlouvání, uvidíme jestli to bude mít nějaký efekt. Alespoň by to mělo zmírnit tvůj pocit viny. Více napiš v emailu a dohodneme se.

 3. Tomas 13.8

  Vaše stránky mě tak zaujaly, že je skoro celé odpoledne pročítám. Tak mě nabudíly, že jsem požádal manželku o výprask. Za chvíli vlezu alespoň na hodinu do vany a až bude zadek pořádně namočený, nastoupím a dostanu pořádný nářez pěkně tlustou rákoskou.. Tak nevím jestli se těším, ale myslím, že i když to bude pěkné bolet tak toho mám plnou hlavu..

 4. Tomas 13.8

  Dobrý den, hezké čtení, vzrušující,motivující atd. Akorát já mam ty manželské výprasky nastaveny jinak. Dostávám je za odměnu. Výsledek je ale asi stejný – seřezaný zadek. Manželku rozmazluji a když to na mě přijde, tak mi vyhoví. Rákoskou o průměru 13,8 mm,jak jsem psal před dvěma dny pod názvem tomas. Tomas tu už jeden je, tak upravují svůj název na Tomas 13,8 . Jen o tom píšu a už so o mě opět pokouší chuť na pořádný výprask.

   1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

    Ano to je možné, ale dotyčný se k vrcholu přivede sám za mého povzbuzování rákoskou nebo bičíkem jak na dostizích 🙂

 5. Jan

  Nikdo se nehrne. No, manželka mě vyslala, jen práce nedovolila.
  Naštvané dvě.
  O trestu si povídají s manželkou, to bude zlé.

  1. Asistentka Monika

   Nemusíš se bát, že bychom tě nějak šetřily. I do manželské nápravny se musí dorazit ve stanoveném termínu.

 6. Martin

  Přeji příjemný den,
  mám jeden dotaz týkající se “manželské nápravny”. Trochu jsme diskutovali tuto možnost s partnerkou, která na udělování výprasků moc není. Zvažujeme možnost výprasku za její účasti, ale to v průběhu pracovního dne není příliš reálné.
  Základní otázkou je to, aby byla celá návštěva zaměřena pouze na výprask a ne na žádné sexuální aktivity mého uspokojení – partnerka ví, že mne výprask vzrušuje a že bych mohl po výprasku řešit své touhy sám a to by bez její přítomnosti nechtěla.
  Rádi bychom se zeptali:
  – je možný/praktický výprask na “kozlíku” i s nasazeným pásem cudnosti ?
  – je možné, aby paní vychovatelka dohlédla na konci lekce, že bude pás cudnosti nasazen, uzamčen a klíč vložen a zalepen do obálky ?

  Děkujeme za odpověď.

  M&H

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ahoj Martine, je škoda, že partnerka u toho nebude moc být, ale co se týká tvých otázek: ano je možné vyplatit celý výprask s nasazeným pásem cudnosti, ať na kozlíku nebo přes stůl nebo přes židli. Není nutné pás cudnosti sundavat. Ba naopak je dobré pokud výprask vzrušuje a není to žádáno, aby vzrušoval, tak je lepší Pás cudnosti po dobu výprasku nesundavat – omezuje erekci.
   Pokud partnerka souhlasí, aby byl při výprasku PC sundaný, není problém pak dohlédnout, aby byl zpětně nasazen a zamknut. 🙂

  2. Tomas 13.8

   Martine z vlastni zkušenosti, výprask ve spojení s orgazmem je super a určitě ho zkus. Když vyvrcholení začne odeznívat, začne být výprask opravdový, bolestivý a brzy ho zastavíš. Ale ta vzpomínka tě příště nádherně nabudí.. Někdy to zkus, bude ti běhat po zádech mráz při té vzpomínce.

  3. Pořádný výprask manžela.

   Zdravím paní vychovatelku,Katka.
   Už jsem k Vám poslala jednou manžela na výchovu,ale bylo to málo. Tak se Vás obracím teď teď, jako Hotwife s výchovou mého cuckolda. Byla bych ráda,kdyby dopis byl zveřejněn,aby bylo vidět,že to myslím vážně. Manžel stále touží po roli cuckolda na 100% a když ho nelítostně zamknu,přestává se mu to líbit,když je to podle mojich pravidel. Ale sám o to několik let prosí,tak mu to chci dopřát. Jeho penis už teď nepotřebuju a jeho nebaví klasický sex. Tak jsme se dohodli,že délka zamčení bude na mě. A v tom je kámen úrazu,stále prosil,ať mu ukážu,jak dokážu být přísná,tak ukážu.
   Chtěla bych Vás poprosit o opravdu důkladný výprask,po kterém budou opravdu dlouho stopy,bez reakce na prosby a křik. Kdyby došlo na slzy,bylo by to dokonalé. Dostane na výběr,buď vydrží výprask a dostane šanci se udělat a nebo Vám odevzdá klíč a dokud nevydrží pořádný výprask,nedostane ho zpět. A opravdu bych byla mooc spokojená,kdyby došlo na slzy,nebo alespoň na prosby a křik a ještě kdyby to bylo zdokumentovaný na video,bylo by to úžasný. Možná účast slečny Moniky a vysvětlování při výprasku,že jeho malý penis patří opravdu jen do klece,jelikož mě s ním nedokáže uspokojit,by předčilo mojí a hlavně jeho představivost. Po takové ostudě toužil v předstávách,tak bych mu jí ráda nabídla. A vše nafotit a dát jako ukázku s popisem výprasku na Vaše stránky,aby ho to donutilo v případě že nevydrží výprask ho opětovat,dokud to nezvládne. Myslím že i pro ostatní ženy a manželky to bude inspirující :-).
   Byl u Vás cca před 3 lety zamčený v pásu(fotky mohu poslat),dostal asi 180 ran a přišlo mu to málo 🙂 A málo nástrojů prej 🙂
   Jestli Vás realizace mojí představ zaujala,budu ráda za odpověď a domluvení detailů.
   Katka
   PS: posílám i odkaz na naše stránky na amatérech,aby všem bylo jasný,že sám potom touží a pak …….je problém???? Myslím že už nebude,tohle mu dá jasně najevo,že legrace skončila!!! 🙂

   1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

    Milá Kateřino, ráda mu jeho sen splním aby Vás již “neotravoval”. Klícka je vynikající doplněk k výchovným nástrojům, které vlastním. Možná by opravdu stálo za to to vše řádě zdokumentovat. Taky bych chtěla vidět jak prosí 🙂 NA detailech se dohodneme po emailu. Prosím napište mi.

 7. Ladislav

  No nevím jestli by mi přítelkyně poradila ať jdu na výprask. I když říká že za to kouření bych zasloužil řádně nařezat . Lékaři mě to zakázali snažím se ale nějak mě to nevychází. Den nekouřím a pak to všechno doženou. Tak se budu muset přihlásit u paní ředitelky. A ať je u toho i slečna Monika .rád bych ji poznal. Tak to snad vyjde. Ať mi domluví obě!!!

 8. Veronika

  Tak já tuhle službu ráda využívám.
  Manžela posílám v případě nějakých problémů. A občas preventivně. Mohu říct, že s výsledky jsem spokojena. Vždy přijde hodný a pozorný manžel. Musím říct, že některé neduhy se povedlo odstranit trvale. Ale některé prostě přetrvávají. Tak bylo domluveno, že bude docházet na pravidelné preventivní výprasky. Bohužel, nějak mu to nejde a moje trpělivost už pomalu dochází.
  Z návštěvy má nosit podepsaný protokol, fotodokumentaci a případně i video. Což se mu již několik lekcí nedaří. Jednou zapomene protokol, jednou si nevezme kameru… Pak má napsat záznam a poslat ho i s fotkami paní vychovatelce.
  Vždy pak překontroluji stopy po výprasku. Musím uznat, že paní vychovatelka odvádí skvělou práci. Jinak, ty videa doporučuji. Stačí pustit a rázem je z něj beránek. Prostě můžete se spolehnout na kvalitně odvedenou práci, dokonce paní vychovatelka poradí. A má výsledky.
  Takže já tohle doporučuji. A pokud nějaká manželka (nebo přítelkyně) potřebuje nějaké rady, či informace, ráda je poskytnu.
  Veronika

  1. Monika

   Moc hezké, když takhle manželka posílá manžela na převýchovu. Na obranu Vaše muže musím podotknout, že člověk bývá hodně nervózní a roztěkaný, když jde k Paní Vychovatelce. Znám to z vlastní zkušenosti. Pokud to dělá záměrně, tak bych si v žádném případě nedovolila bránit. 🙂

   1. Jan

    Děkuji za podporu.
    Ale rýpnu si. “Vaše muže”, no…
    Verzálku ve slově “vaše” používáme jen tehdy, když si daného člověka velice vážíme. V internetové komunikaci se nepoužívá. Kromě oficiálních věcí.
    A moc děkuji za podporu.
    JL

 9. Josef

  Také jsem jedním z klientů paní vychovatelky,moje manželka tuto službu také uvítala s radostí . K paní vychovatelce mne objedná pomocí emailu si s paní vychovatelkou proberou mé chování a prohřešky a následně domluví výši mého trestu . Mne je zpravidla jen oznámen termín a manžel mne doprovodí ke zvonku VIPD ,zde se se mnou rozloučí dostanu polibek se se slovy buď statečný to vydržíš a až budeš mít po výchově tak my zavolej odejde na procházku . A zatímco se prochází já jsem vychovávaný . Poté se sejdeme a doma si zkontrolujte zadek a práci paní vychovatelky ,prozatím byla vždy spokojená. V současné době bych prý již opět potřeboval připomenout jak se mám chovat, jen bohužel to nevychází časově .

 10. Martin

  Ano, mám zkušenost jako klient. Moje manželka velmi uvítala můj nápad objednat se k  Paní Vychovatelce. Moje žena na to trestání moc není a nebaví jí to. Takže souhlasila , jen měla podmínku, že mě chce Paní Vychovatelce předat osobně. Já mailem oslovil Paní Vychovatelku, ta souhlasila a přesně v dohodnutou dobu moje žena zazvonila na zvonek VIPD v Řehořově ulici a řekla: ” Dobrý den, vedu Vám Martina” . A za pár vteřin nás už Paní Vychovatelka zvala do své pracovny. Já směl pouze k věšáku a dostal jsem první příkaz: “Tady si odlož všechno oblečení a zůstaň tam”. Moji manželku si pozvala Paní dál, posadily se spolu a moje žena vylíčila všechny mé prohřešky za které mám být potrestaný. Byl to zvláštní pocit stát nahý , čelem ke zdi a poslouchat jak si moje žena domlouvá mé potrestání. Pak jí ještě Paní Vychovatelka nabídla, jestli chce být trestu přítomna, to však moje žena odmítla. Ve dveřím se pusinkou se mnou rozloučila a já už mazal na kobereček. Pak již následoval můj trest, tak jak ho znáte. Ruka, řemen, několik rákosek. Doma mi pak manželka zkontrolovala zadek a byla velmi spokojená s prací Paní Vychovatelky. Asi za půl roku jsem opět navštívil Paní Vychovatelku na přání mé manželky. Tentokrát sice sám, ale Paní Vychovatelka velmi ráda pro moji ženu vyplnila protokol o průběhu mého trestu, který jsem sám připravil. A protože je moje žena s tímto způsobem mého trestání spokojená, mám pocit, že moje již třetí návštěva u Paní Vychovatelky bude brzo následovat.

 11. pethavl

  Mýlím se, když si myslím, že je to nová rubrika a nová služba? Věřím, že ne. Proto bych chtěl popřát hodně zdaru. Připadá mi to jako vynikající úžasný nápad. Jen to asi předpokládá velmi tolerantní partnerku (partnera), která, ač sama výpraskům zrovna neholduje, by pro toto měla pochopení a šla by do toho. mě by tím třeba žena udělala velikou radost. Otázkou ale je, jestli by mi takto chtěla udělat radost a jestli by jí to nevadilo. A druhou otázkou je, jak jí to podstrčit, aby ten nápad přišel vlastně jakoby z její hlavy? Má s tím paní vychovatelka nějaké zkušenosti? nebo někdo z klientů?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *