Motivační program

 

koláž nástrojeJe určen pro muže a ženy, kteří chtějí něčeho dosáhnout, ať už chtějí zhubnout, přestat kouřit nebo se zbavit určité závislosti nebo jen lenosti a pohodlnosti.

Hlavním motivačním prvkem je TOUHA něčeho dosáhnout a STRACH z výprasku. Taková TERAPIE RÁKOSKOU, ale nemusí to být jen rákoskou. Je důležité si najít správnou míru a intenzitu tak, aby pro motivovaného nebyla požitkem, ale opravdovou bolestí.  Aby se měl čeho bát.

Jedná se o určitý druh “koučingu”, což je dnes moderní  metoda k dosažení vytyčených cílů. Při první návštěvě si stanovíme cíle a individuální cestu jak jich dosáhnout. Identifikujeme společně překážky a začneme s jejich odstraňováním. Důležitá je PRAVDOMLUVNOST a UPŘÍMNOST sám k sobě a ke mně. Dalším důležitým aspektem je oboustranná DŮVĚRA, dále pak PRAVIDELNOST. Určíme si systém odměňování a trestu. Na první lekci si vyzkoušíme různé nástroje, aby klient věděl z čeho má mít strach, pokud nebude plnit dílčí cíle.

Každý klient má své vlastní možnosti a představy, a proto je třeba individuálního přístupu k jednotlivým případům.

Pro tuto metodu motivace vřele doporučuji kombinace rákosky a PC (pásu cudnosti). díky němuž je má motivační metoda mnohem účinnější!!!

Garantuji ti, že takovým způsobem opravdu zvládneš téměř cokoliv a budeš se cítit skvěle.

11 komentářů u „Motivační program

 1. Profilový obrázekKatarina

  Po předchozí perfektní návštěvě u Paní Vychovatelky se opět odhodlavam sjednat termín pro další “promluvu do duše”. Nervozita zůstává ale už spíše z toho jaký výprask Paní Vychovatelka udělí tentokrát. 😂

 2. Profilový obrázekZralá a zlobivá

  Již dříve jsem do tohoto Výchovného Institutu zavítala, abych se se podrobila pádné domluvě rákoskou a dalšími nástroji od Paní Vychovatelky. Od té doby již uplynul delší čas a mé chování se opět zhoršilo, a já poznávám, že jednorázová výchovná lekce nestačí a že potřebuji pravidelnou rákoskovou terapii.

 3. Profilový obrázekJan

  Zdravím, máte někdo zkušenost s motivačním programem s pásem cudnosti? zajimalo by mě, jak takova vychova probíhá. děkuji

 4. Profilový obrázekLadislav

  To tedy já vím já si nedám říct stále mě to láká kty bedně opravdu budu muset paní ředitelku navštívit teď to nešlo má přítelkyně je nemocná tak jsem ji nablízku ale už se to lepší . Jak to půjde tak jí že staženým zadkem navstivim Vym co umí to zase bude tanec!!!!

  1. Profilový obrázekPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Myslím, že se máš na co těšit Ladislave! Zase jsi to porušil takže se připrav, budu tentokrát zase o něco přísnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *