Motivační program

 

koláž nástrojeJe určen pro muže a ženy, kteří chtějí něčeho dosáhnout, ať už chtějí zhubnout, přestat kouřit nebo se zbavit určité závislosti nebo jen lenosti a pohodlnosti.

Hlavním motivačním prvkem je TOUHA něčeho dosáhnout a STRACH z výprasku. Taková TERAPIE RÁKOSKOU, ale nemusí to být jen rákoskou. Je důležité si najít správnou míru a intenzitu tak, aby pro motivovaného nebyla požitkem, ale opravdovou bolestí.  Aby se měl čeho bát.

Jedná se o určitý druh “koučingu”, což je dnes moderní  metoda k dosažení vytyčených cílů. Při první návštěvě si stanovíme cíle a individuální cestu jak jich dosáhnout. Identifikujeme společně překážky a začneme s jejich odstraňováním. Důležitá je PRAVDOMLUVNOST a UPŘÍMNOST sám k sobě a ke mně. Dalším důležitým aspektem je oboustranná DŮVĚRA, dále pak PRAVIDELNOST. Určíme si systém odměňování a trestu. Na první lekci si vyzkoušíme různé nástroje, aby klient věděl z čeho má mít strach, pokud nebude plnit dílčí cíle.

Každý klient má své vlastní možnosti a představy, a proto je třeba individuálního přístupu k jednotlivým případům.

Pro tuto metodu motivace vřele doporučuji kombinace rákosky a PC (pásu cudnosti). díky němuž je má motivační metoda mnohem účinnější!!!

Garantuji ti, že takovým způsobem opravdu zvládneš téměř cokoliv a budeš se cítit skvěle.

19 komentářů u „Motivační program

 1. jan milan

  Já jdu na svojí první návštěvu k Paní vychovatelce 20. 12 2023 .Mohu směle napsat,žejsem se k tomuto kroku
  odhodlával snad sedum let.Minulý měsíc jsem koukal na stránky VIPD našel jsem tam stránky paní Věry,ty druhé.Prozkpumal jsem je a našel jsem tam nabídku pro začátečníky,možnost půl hodinového telefonátu s vychovatelkou za mírný poplatek Mohu všem popravdě říct měl jsem trochu strach ,ale zároven jsem se
  bál co si celou tu půl hodinu budeme povídat.Je až neuvěřitelné,jak ta půlhodinka utekla .A výsledek.Do hodiny jsem online zaplatil školné,domluvil schůzku a čekám jen na termín.Musím vám říct ,že půl hodina telefonátu s PV JE BOMBA .Takhle jsem si už dlouho nepopovídal o výprasku a nejen o ,ale o všem .Paní vychovatelku osobně neznám,ale mohu říct za mě super a už se moc těším a bojím s pozdravem Jan M…

  1. Jonathan Spector

   I prefer to be naked for my spankings. Exhibitionism is part of the fun, and maybe the reason I should be spanked.

 2. Student Karel

  Student Karel jde k paní ředitelce zítra 27.01.2023 v 17 hod na první lekci angličtiny.
  Z lekce napíšu povídky a jestli paní ředitelka udělá nějaké fotky, tak i fotečky.
  Už se moc těším a zároveň jsem velmi rozrušený 🙂
  Držte mi prosím palce !
  Student Karel

  1. Paní Vychovatelka

   Bohužel Karel nakonec ztratit odvahu a nepřišel 🙁 Ale omluvil se den předem. Je to škoda, co myslíte?!

 3. Petr

  Já jsem se k paní Vychovatelce přihlásil, abych si srovnal v hlavě své záliby a úlety. Zítra to bude moje první návštěva a už se moc těším a i mám strach jak to vše bude. Takže po zítřku dám vědět jak to proběhlo a jakpaní Vychovatelka zareagovala na moje záliby a úlety.

 4. Katarina

  Po předchozí perfektní návštěvě u Paní Vychovatelky se opět odhodlavam sjednat termín pro další “promluvu do duše”. Nervozita zůstává ale už spíše z toho jaký výprask Paní Vychovatelka udělí tentokrát. 😂

 5. Zralá a zlobivá

  Již dříve jsem do tohoto Výchovného Institutu zavítala, abych se se podrobila pádné domluvě rákoskou a dalšími nástroji od Paní Vychovatelky. Od té doby již uplynul delší čas a mé chování se opět zhoršilo, a já poznávám, že jednorázová výchovná lekce nestačí a že potřebuji pravidelnou rákoskovou terapii.

 6. Jan

  Zdravím, máte někdo zkušenost s motivačním programem s pásem cudnosti? zajimalo by mě, jak takova vychova probíhá. děkuji

 7. Ladislav

  To tedy já vím já si nedám říct stále mě to láká kty bedně opravdu budu muset paní ředitelku navštívit teď to nešlo má přítelkyně je nemocná tak jsem ji nablízku ale už se to lepší . Jak to půjde tak jí že staženým zadkem navstivim Vym co umí to zase bude tanec!!!!

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Myslím, že se máš na co těšit Ladislave! Zase jsi to porušil takže se připrav, budu tentokrát zase o něco přísnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *