Video dokumentace

NOVÁ A STARÁ VIDEA NAJDETE ZDE na https://www.pickey.cz/panivychovatelka

Proč je fér za dobrý obsah zaplatit?

Pokud jsme s něčím spokojení, proč bychom svou spokojenost nemohli také vyjádřit finanční podporou? Když se nám líbí obraz v galerii a chceme si ho pověsit doma na zeď, automaticky počítáme s tím, že za něj musíme zaplatit. Jsme zvyklí platit za jídlo v restauraci a víme, že v ceně se odráží cena surovin, čas na přípravu i práce kuchaře. Přijde nám to fér a když jsme spokojeni i s obsluhou, přihodíme jim nějakou tu korunu navíc. 

S internetovým obsahem by to mělo platit stejně. Úspěšný tvůrce poskytuje nějakou přidanou hodnotu, ať už je to třeba zajímavý článek, sdílení know-how nebo krásná fotka, která nám udělá radost. Sám do toho investuje spoustu času, kreativity a ve spoustě případů také vlastních financí. Myšlenka, že by všechno mělo být zadarmo, by měla už být dávno zapomenutá. Za dobré věci je fér zaplatit a to hned z několika důvodů:

  • Podpora – pomůžete tvůrci v další tvorbě a umožníte mu se rozvíjet, zkoušet nové věci, které s vámi bude sdílet.
  • Zpětná vazba – tvůrce dostane jasný signál, že se vám jeho tvorba líbí a motivuje ho to do další činnosti.
  • Ocenění – dáte tvůrci najevo, že si jeho práce ceníte a chcete mu poděkovat za energii a čas, který do toho vložil.

Staň se podporovatelem Paní Vychovatelky a fungování VIPD a já slibuji, že tam budu pravidelně dodávat obsah formou článků, povídek, fotografií a videí ze starých a hlavně  nových akcí 🙂

Prosím o vaši podporu, abych mohla dále tvořit, to co všichni máme rádi, děkuji 😘 ❤️ Vaše Paní Vychovatelka