Akce s Inspektorkou/Asistentkou

Akce s inspektorkou/asistentkou je určena pro ty,  komu není dost jen lekce se mnou, s paní Vychovatelkou. Někdo touží po tom, aby se jeho výprasku a výchovy účastnila ještě další jiná cizí žena. Jako ředitelka VIPD jsem zareagovala na přání svých nezbedníků a podařilo se mi sehnat dvě úžasné ženy, které jsou ochotny se podílet na výprasku a výchově určitých nezbedníků. Záměrně píšu určitých, je důležité, abych daného nezbedníka již znala a byl prověřený tím, že je opravdu schopen se dostavit a co a jak vydrží.

Obě slečny asistentky jsou velice mladé (25, 30) štíhlé a inteligentní, mají zkušenosti s výpraskem z obou stran a na výprasku už se obě podílí, i když té jedné to dělalo ze začátku potíže a byla jen divačkou. Teď už obě dokáží dát pěkný výprask pod mým dohledem nebo asistovat při dvojitém výprasku. A obě si to rozhodně dokáží užít tak jako já. 🙂 Což i mě velice těší. Každá má jiné časové možnosti. Dohoda je nutná předem.

Paní Vychovatelka a slečna Asistentka Monika – leden 2019

akce s asistentkou Simčou červen 2018

Dvojitý výprask bez milosti

Fotky ze starší akce naleznete zde

5 komentářů u „Akce s Inspektorkou/Asistentkou

  1. Libor

    Mohl bych poslat své foto jak jsem dostal výprask? Je tam pouze má holá prdel tak to noikoho nebude kompromitovat, snad jen tu rákosku kterou mám položenou mezi půlkama.

  2. stana

    Dobry den pani rad bych se zucastnil ale prace mi nedovolila ale rad bych se prište zucastnim na nejake podobne akci preji prijemne velikonoce vam i vaši kolegyni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *