Akce s Inspektorkou/Asistentkou

Akce s inspektorkou/asistentkou je určena pro ty,  komu není dost jen lekce se mnou, s paní Vychovatelkou. Někdo touží po tom, aby se jeho výprasku a výchovy účastnila ještě další jiná cizí žena. Jako ředitelka VIPD jsem zareagovala na přání svých nezbedníků a podařilo se mi sehnat dvě úžasné ženy, které jsou ochotny se podílet na výprasku a výchově určitých nezbedníků. Záměrně píšu určitých, je důležité, abych daného nezbedníka již znala a byl prověřený tím, že je opravdu schopen se dostavit a co a jak vydrží.

Obě slečny asistentky jsou velice mladé (25, 30) štíhlé a inteligentní, mají zkušenosti s výpraskem z obou stran a na výprasku už se obě podílí, i když té jedné to dělalo ze začátku potíže a byla jen divačkou. Teď už obě dokáží dát pěkný výprask pod mým dohledem nebo asistovat při dvojitém výprasku. A obě si to rozhodně dokáží užít tak jako já. 🙂 Což i mě velice těší. Každá má jiné časové možnosti. Dohoda je nutná předem.

Paní Vychovatelka a slečna Asistentka Monika – leden 2019

akce s asistentkou Simčou červen 2018

Dvojitý výprask bez milosti

Fotky ze starší akce naleznete zde

4 komentáře u „Akce s Inspektorkou/Asistentkou

  1. Profilový obrázekstana

    Dobry den pani rad bych se zucastnil ale prace mi nedovolila ale rad bych se prište zucastnim na nejake podobne akci preji prijemne velikonoce vam i vaši kolegyni

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *