Kdo jsem

IMAG3256Jsem přísná Paní Vychovatelka, ředitelka výchovného ústavu (polepšovny) v duchu staré anglické školy, která Tě přísnými tresty povede k příkladnému životu.

Jsem ale také žena, která si dokáže užívat života. Mám ráda dobré jídlo a pití, zábavnou knížku i akční film, divadlo a kulturu jako takovou. Ráda cestuji jak po zemích Českých, tak i do ciziny. Ráda poznávám nové a zajímavé lidi. Líbí se mi pěkné zadečky. Ráda uděluji výprask pokud má nějaký výchovný význam a důvod. Nejoblíbenějším nástrojem je rákoska, ale miluji zahřívání zadečku svojí pádnou rukou. Někdy jsem přísná a nekompromisní, ale dokážu i pohladit a pochválit. V lidech vidím nejdříve to nejlepší a to se z nich snažím dostat. Výchova zlobivých chlapců a dívek mě baví a považuji jí za své poslání.

I also speak English.

50 komentářů u „Kdo jsem

 1. Mareček

  Dobrý deň pani Vychovávateľka.
  Vzrušuje ma vyprask cez trenírky alebo upnute slipy. Musím byť pri výprasku nahý?

  1. Paní Vychovatelka

   Nemusíš Marečku, ale já to mám tak raději. 🙂 Ale jak se říká, náš zákazník, náš pán. Tedy záleží hlavně na tom co si přeješ a co si nepřeješ. Pokud si nepřeješ dostat výprask na holou, budu tvé přání respektovat 🙂 Vždy respektuji přání svých klientů. Ale musíš mi své přání napsat do své představy do emailu v případě objednávky. Budu se tedy těšit na tvou prdelku v upnutých slipech 🙂

 2. Leontýnka

  Dobré ráno. V mrazivém středečním ránu 14. prosince jsem měl poprvé možnost navštívit Paní Vychovatelku. Nejdříve jsme si u čaje popovídali o mých problémech a hříchách, o fungování VIPD a tak dále…A šlo se pomalu na věc.Paní Vychovatelka je moc krásná a inteligentní žena. První přišel na řadu výprask rukou na zadeček. Poté následoval výprask u stolečku Paní Vychovatelky. Do třetice mě Paní Vychovatelka připoutala ( na mé přání z důvodu velkých obav) ke kozlíku. Jak jsem obstál, uvidíte na pickey někdy v příštím roce. Paní Vychovatelka vše pečlivě zdokumentovala na mé přání na video. Byl to pro mě velký zážitek, a určitě to vřele doporučuji všem nezbedníkům. Takže Paní Vychovatelko, budu se co nejdříve těšit na další návštěvu u Vás. Trhalo mi to srdíčko, když jsem od Vás odcházel…Zdravím všechny co jsem chodí, a přijďte k Paní Vychovatelce. Všechny Vás zdraví Leontýnka

  1. Paní Vychovatelka

   Ano základní školné je 1500Kč za cca hodinovou lekci, za lekci i se slečnou asistentkou je to 2500Kč za hodinu. Cena pro páry (třeba v případě manželské nápravny) je 2000Kč za hodinovou lekci. Pokud někdo vyžaduje více jak hodinu musí si čas předem zamluvit, popřípadě předplatit.

 3. michael

  Shame i did not know of this wonderful lady when i visited Prague.
  I am a naughty boy who would have benefited from some time over her knee and the application of her big stick.
  When travelling becomes a bit easy i will have to visit the city again.
  Hope you will be there for me Mrs Educator!
  Michael

  1. Paní Vychovatelka

   It will be pleasure to meet you Michael, so when you come again to Prague let me know so we can meet and enjoy ourselves 🙂

 4. Výprask všemi nástroji

  Dobrý den, paní vychovatelko. Chci se zeptat jestli mohu dostat výprask všemi nástroji, co máte a nešetřete na mě. Dejte mi 25 ran všemi nástroji.
  Předem děkuji.
  Protože jsem líná, přebírám na váze a hádám se s rodiči
  Ale je mi 18 let

 5. Výprask - do kolika let.

  Dobrý den, paní vychovatelko do kolika let děláte výprask. Mně je 18 let a chci dostat výprask. Mohu přijít. Předem děkuji

  1. Slniečko

   Dobrý deň pán Ladislav
   Ja som tiež zo Slovenska. Už som bola u pani Vychovávateľky a veľmi odporúčam. Mne pomohla pred pár rokmi s jednou neresťou. A už by som sa mala zamýšľať aj nad tým že si ísť pre preventívny výprask.

 6. Ondra

  Dobrý den,

  rád bych se Vás ještě zeptal, v čem a jak oblečení se Vám líbí nezbedníci a nezbednice na výchovných lekcích. Máte nějaké preference co se Vám líbí nejvíc?

  Děkuji

  1. Paní Vychovatelka

   Ahoj Ondro, upřímně nemám žádné preference. Důležité je, aby oblečení bylo čisté. Líbí se mi upnuté slipy, které stejně nakonec stáhnu dolů. 🙂 Na tvé další otázky, které jsme nezveřejnily, jsem ti chtěla odepsat na tvůj email, ale ten není funkční.

 7. Petr

  Dobrý den,

  rád bych se zeptal, zda v rámci “doplňkových” trestů je možné se domluvit na provedení tzv. “mouthwashingu/mouthsoapingu” tj. dostat do úst mýdlo a po určenou dobu ho muset držet v ústech?

  Petr

  1. Paní Vychovatelka

   Milý Petře, ještě jsem to s nikým nezkoušela, ale myslím si že je to jedna s výchovných metod, kterou bych velmi ráda zkusila. Napiš mi email, domluvíme se. Paní Vychovatelka

  1. Paní Vychovatelka

   Samozřejmě René, že je to možné. I když pro mě je to méně vzrušující. Mám holý zadeček moc ráda a když cítím jak je díky mé ruce a nástrojům rozpálený, je pro mě jeho pohlazení velice uspokojující. 🙂 Napiš mi do emailu, dohodneme se.

 8. Standa

  Dobrý den,
  Rád bych se zeptal, zda je možné do výchovné lekce zařadit i fackování přes tváře? Pokud totiž mám k zadku pěkně napuchlé a rudé tváře, stoprocentně si uvědomím, že se mám polepšit a dát si pozor na další prohřešky. Mám toto vyzkoušené a mé tváře už absolvovaly několik opravdových průplesků, kdy jsem odcházel pěkně vybarven.

  1. Paní Vychovatelka

   Milý Stando, nezlob se, ale fackování přes tváře nedělám. Budeš muset jinam. Mou specialitou jsou zadečky a to trestně nebo výchovně. Dát někomu facku přes obličej mi nepřijde ani výchovné ani trestné. Navíc ti všichni co u mě byli potvrdí, že moje ruka je velice pádná a tak si ani nedovedu představit dát ti facku na tvář stejnou jako vyplácím na holý zadek. Takže je mi líto, ale odpověď na tvou otázku je ne. Nefackuji lidi přes tváře.

 9. Ragnar

  Dobrý den,

  rád bych se zeptal, jaká byla dosud nejdelší doba, po kterou Paní Vychovatelka nasadila svému žákovi pás cudnosti. O toto téma se zajímám už několik let a rád bych byl v pásu cudnosti zamčený po opravdu velmi dlouhou dobu. Nicméně se mi dosud nepodařilo najít takovou ženu, která by byla ochotná mne dlouhodobě, tj. alespoň na celý 1 rok, uzamknout.

  Děkuji za odpověď a přeji pevnou ruku a mnoho polepšených zlobivců a zlobivek.

  S pozdravem

  Ragnar

  1. Rebelka Monika

   Dobrý den,
   ja vám na tohle neodpovím, jelikož s tím zkusenosti nemám. Pokud to není příliš osobní, tak bych se zeptala, co Vás k tomu vede, že chcete mít pás cudnosti až tak dlouho? Mně to připadá skoro až nepředstavitelné.

   1. Ragnar

    Dobrý den,

    ne, není to osobní, rád odpovím. Chci si na delší dobu od sexu a masturbace odpočinout, proto pás cudnosti vnímám jako daleko nejlepší prostředek, jak tohoto cíle dosáhnout. A pak jsou tu ještě i další důvody: 1) Považoval bych za nevhodné, kdybych měl erekci během výprasku před Paní Vychovatelkou, 2) Moje práce je dosti náročná, co se týká soustředění se, což se při atraktivních a mladších kolegyních ne vždy podaří a 3) Chtěl bych si ověřit, zda skutečně výše uvedenou dobu v pásu cudnosti budu schopen vydržet, a to zejména tehdy, pokud mne zamkne nějaká jiná osoba.

  2. Paní Vychovatelka

   Milý Ragnare, s pásem cudnosti mám již několik zkušeností. Nejdelší doba, kdy jsem měla svého žáka v pásu cudnosti je myslím půl roku +-. Byla to zvláštní zkušenost pro mě i pro něho, Za tu dobu zhubl skoro 10 Kg. Takže jsem považovala motivační lekce za úspěšné. Ale jak píše sl. Monika záleží na individuálním jedinci a co tím chce docílit. Nemám problém ti dělat klíčnici, když budeš chodit alespoň 1x měsíčně na pravidelnou kontrolu. Více se dohodneme po emailu. Za přání Děkuji 🙂

 10. Paní Vychovatelka

  Yes I speak English 🙂 celá lekce může být v Angličtině. O lekci mám zájem a budu se těšit, až si Vás jednu za druhou přehnu přes koleno a pořádně Vám naplácám. The naughty girls need the discipline!!! 🙂 Více dohodneme přes email.

 11. Katarina

  Dobry den,

  mám dotaz ohledně případně návštěvy u Vás. Je možné přijít ve dvou? Dvě kamarádky? A obě dostat výprask u Vás přes koleno?
  Kamarádka ale mluví pouze anglicky, domluvila byste se s ní? 🙂 Můžu kdyžtak překládat ale asi by to pro ni nebyl ten správný zážitek 🙂
  Měly by jsme kdyžtak zájem o lekci v druhé polovině září, šlo by to?
  Děkuji předem za odpověď

  1. Monika

   Dobrý den, napište email Paní Vychovatelce na její adresu, kterou naleznete v kontaktu. Určitě vás ráda pozná, ale bude k dispozici až od 6.8.2018. 🙂

   Její asistentka Monika

   1. Ondřej

    Dobrý den a je možné přijít k vám na výprask paní Moniko když paní vychovatelka není k dispozici.?. děkuji za odpověď Ondřej

 12. Kubík

  Je možné dostat v rámci trestu i přes varlata? Nemyslím nějakou manipulaci ve stylu dominy. Prostě v rámci klasického formálního výprasku dostat i nějakým nástrojem (dřevěné pravítko) přes varlata. Zajímala by mne situace, kdy jsem jako kluk trestaný za špinění pyžama a povlečení při masturbaci.

  1. Paní Vychovatelka

   Ano je to možné. V rámci výchovy trestám i přes šulina nebo varlata, zvlášť pokud se jedná o zašpinění erárního povlečení spermatem při masturbaci! Velice ráda potrestám zadeček i předeček 🙂

 13. pethavl

  Vážená paní vychovatelko,
  byť mi letos štěstí nepřálo, abych navštívil váš výchovný ústav, stále v sobě nosím nádhernou vzpomínku na lekci z minulého roku. Dovolte mi, abych Vám i všem Vašim klientům popřál vše nejlepší v roce 2018, pádnou ruku a dostatek zlobivých zadečků!
  V úctě Petr H.

 14. riso

  Zaujimalo by ma,či uz aj pani vychovatelka okusila niaky ze svojich nastrojou? Alebo iba udeluje? Za gram.chyby sa ospravedlnujem,asi by som tiez zasluzim ohnut cez koleno… 🙂

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ahoj Ríšo, ano každý ze svých nástrojů jsem si vyzkoušela na vlastní kůži, abych věděla jak to dotyčného bolí. I když asi ne tak jak by sis to představoval, ale nechala jsem si vždy, když jsem dostala nový nástroj, vyplatit 3 zkušební rány, malou, střední a velkou. Nemám ráda bolest, nevzrušuje mě být na té druhé straně, ale považuji to za profesionálně korektní vědět, co ten nástroj způsobuje. Ale nemám zájem si nechat dát na zadek. To jen na upřesnění na tvou druhou otázku 🙂

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ale ano, mám zkušenosti i s ženami a jen ty nejlepší, jen jsou ženy více diskrétní a nechtějí být foceny. Což je velká škoda, neboť mají krásné zadečky 🙂

 15. Leo

  Dobrý den. Moc hezký web. Škoda že jste tak daleko, jinak bych jistě vaše služby hojně využíval. Vždy se něco najde, kde by se člověk mohl polepšit. Třeba se mi poštěstí dostat se vám do rukou . Hezký den přeji. Leo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *