Spanking diskuze

Krásný dobrý den všem svým čtenářům i nezbedníkům. Dnes bych Vás chtěla seznámit s něčím novým: tato záložka Spanking diskuze je věnovaná Vaším diskuzím a komentářům  k různým tématům mezi sebou. Zřídili jsme jí na přání určitých nezbedníků, nezbednic,  abychom zamezili dlouhým komentářům, které se netýkají daných článků. Líbí se mi jak mezi sebou komunikujete a je to tak jen správně. Zkušení radí nezkušeným a zde máte prostor se vyjádřit, popřípadě se jeden druhého na něco zeptat anebo pošťouchnout k akci.

Výprasková židle s rákoskou

Slečna Monika se uvolila a věřím, že s Vámi bude nadále komunikovat, i když já někdy nemohu. Pomalu a jistě se stává i mojí asistentkou, která se Vám se mnou bude moci věnovat reálně každé úterý, popřípadě dle dohody. Začít můžete diskutovat třeba o nové židli v mé pracovně, kterou si slečna Monika sama vyzkoušela, ale jen decentně pro čistě akademické důvody. 🙂

799 komentářů u „Spanking diskuze

 1. Profilový obrázekMike

  Krásné velikonoce všem. Je veliká škoda, že letos zase nebude tradiční velikonoční akce. Dočkáme se alespoň tradičního přání s fotečkou od slečny Moniky?

  1. Profilový obrázekAlex

   Ano. Veselé Velikonoce i ode mě. Velikonoční akce mi opravdu chybí. Poprvé jsem byl u Paní Vychovatelky někde před dvěma lety v únoru. Tehdy jsem ještě jako nezkušený Velikonoční akci vynechal. Od té doby jsem si přál žůčastnit se jí, ale bohužel, ani letos se to nepodaří. K přání, aby Slečna Asistentka vnesla do dnešní doby alespoň trochu radosti se připojuji. 😀

  1. Profilový obrázekAlex

   Ano. Doba naší komunitě (ano, myslím že my, příznivci Výchovného institutu pro dospělé jsme minimálně na tomhle webu vytvořili komunitu) nepřeje. Já sám jsem tisíckrát toužil napsat e-mail s žádostí o výchovnou lekci, ale za daných okolností si na to netroufám. Rozhodl jsem se alespoň, že sepíšu povídku o svojí poslední, velmi netradiční návštěvě, ale zatím jsem se k tomu přes online výuku nedostal. Přeji všem pevné zdraví a ať se zase co nejdřív můžeme ve zdraví navrátit do normálního života, ve kterém jsou naše pochybení přísně, leč spravedlivě trestány pořádným výpraskem na holou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *