Spanking diskuze

Krásný dobrý den všem svým čtenářům i nezbedníkům. Dnes bych Vás chtěla seznámit s něčím novým: tato záložka Spanking diskuze je věnovaná Vaším diskuzím a komentářům  k různým tématům mezi sebou. Zřídili jsme jí na přání určitých nezbedníků, nezbednic,  abychom zamezili dlouhým komentářům, které se netýkají daných článků. Líbí se mi jak mezi sebou komunikujete a je to tak jen správně. Zkušení radí nezkušeným a zde máte prostor se vyjádřit, popřípadě se jeden druhého na něco zeptat anebo pošťouchnout k akci.

Výprasková židle s rákoskou

Slečna Monika se uvolila a věřím, že s Vámi bude nadále komunikovat, i když já někdy nemohu. Pomalu a jistě se stává i mojí asistentkou, která se Vám se mnou bude moci věnovat reálně každé úterý, popřípadě dle dohody. Začít můžete diskutovat třeba o nové židli v mé pracovně, kterou si slečna Monika sama vyzkoušela, ale jen decentně pro čistě akademické důvody. 🙂

992 komentářů u „Spanking diskuze

 1. Richard

  Zdravím, musím říct, že mě vidina výprasku od nesmlouvavé, inteligentní dámy jako je lano vychovatelka láká. Mám jenom dotaz, jak řešíte erekci při výprasku, obávám se totiž, že bych jí určitě měl. Tak není zda pořídit pás cudnosti nebo to při exekuci není problém, zda to nevadí v nějakých pozicích výpraskových atd. Děkuji moc za za názory.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Milý Richarde, já erekci nezbedníka nijak zvlášť neřeším, pokud to není nutné řešit?! 🙂
   A co se nějakých pozic týká, tak ano může to být nepříjemné třeba v pozicích přes Bobík, nebo přes trestný Kozlík kde si na něm vyloženě ležíš, ale to je přeci tvůj problém, který věřím, že po několika dobře mířených ranách zmizí 🙂

 2. Pavel

  Včera ve čtvrtek jsem dostal výprask od paní Vychovatelky. Zasloužil jsem si jej za své různé průšvihy, kterých se nasbíralo mnoho. Chtěl jsem to v takovém tom “retro stylu” – tzn. v domácím prostředí, přes krátké trenýrky… Například něco jako od přísné tety za nějakou velkou lumpárnu, když jste u ni byli na prázdninách, anebo jako od maminky za průšvih ve škole, když táta je zrovna na služební cestě a vy nechcete čekat na ten výprask až se vrátí, ale požádáte mámu, aby vás seřezala hned a měli to za sebou, když ta nakonec neochotně souhlasila… Jen místo klasického řemenu byly použity kožené důtky. Věděl jsem, že paní Vychovatelka má pádnou ruku i bez nástroje a byl jsem na to připraven. Bylo horko, tak jsem si dal sprchu, ale paní vychovatelka volala, že už je na cestě. Okamžitě jsem si natáhl trenky a tričko, na hlavu ručník a letěl jsem jí naproti. Kdyby na mě musela čekat přede dveřmi, tak by mi přibylo navíc pěkných pár jelit. Naštěstí se ke mě teprve blížila, tak jsem jí přivítal a když jsme vešli do domu, tak jsem vyfasoval pár facek přes zadek, jako předzvěst, že dneska to bude opravdu moc bolet. Bez zbytečného odkladu jsem se tedy položil na břicho, pod zadek si dal polštář, aby byl na Paní řádně vystrčený a očekával exekuci. Paní Vychovatelka mi vyhrnula trenýrky, čímž mi prakticky úplně obnažila zadek, vzala si kožené důtky a začala vyplácet přes zadek a stehna. Zpočátku to bylo celkem příjemné šlehání, ale postupně do toho dávala více energie a rány byly opravdu poctivé. Počet ran nebyl předen určen, vše záleželo jen na úvaze paní Vychovatelky. Asi po čtvrthodině výprask ustal a paní si z tašky vytáhla kožený bič! S tím jsem sice nepočítal, ale Paní nekompromisně trvala na tvrdém výprasku a mě nezbývalo, než se podřídit její vůli. Věděl jsem, že to dělá pro mé dobro, tak jsem jejímu biči pořádně nastavil zadek a nohy, aby bolest byla co nejintenzivnější. Koženým bičem to opravdu moc bolí, zvláště pokud rány dopadnou na boky zadku, či dokonce vnitřní stranu stehen. Věděl jsem, že to musím vydržel, bez zbytečných hlasitých projevů, jinak bych dostal další nekonečné počty ran… Po výprasku jsem paní Vychovatelce poděkoval, že se tak zodpovědně věnuje mé výchově a doprovodil domů. Už si “zadělávám” na další výprask!!!

  1. Juras

   Ahoj já dostal od Pána. Co by vás mohlo zajímat tak já jsem self spanker od 12 let. Strašně jsem se styděl si říct u nás doma a naši na to nebyli. Zjistil jsem, že když vemu vařeku za ten tenký konec na konci a mavnu trefím zadek tak, že to bolí. Postupně jsem si přidával potom i na mokro. Co to šlo třeba i 100 na každou půlku. Později ve svých 30 zhruba tak mi je jsem se naučil i kabelem, prutem i hadičkou. Mám dva speciální vyprasky babicinou starou vařekou to strašně bolí mnohem víc než tím co je teď v obchodech ta bolest je hrozná myslím že překoná střední ránu rakoskou. Svůj první výprask jsem dostal po 20 letech toho selfu. Asi 50 opaskem a asi 5 krát 25 rakoskou zhruba středně. Já i pan jsme nechtěli nějaké hrozné stopy. Zážitek byl super. Jen nevím jestli půjdu do té rakosky naplno. Bojím se stop jsem ve styku s rodinou nechci mít průser. Od paní vychovatelky bych rád dostal bohužel bydlím až za brnem zatím si cestu nemohu dovolit.

 3. Radek

  Ahoja Moniko, co se týče mé zkušenosti, tak doma mě maminka dávala na vařechou klasických 25 na holou. vetšinou za školu. Pak jsem ale měl výprasky i od babiček, kam jsem velmi často jezdil na prázdniny. Obě bydlí na vesnici a tam bylo bežné, že k výprasku zásadně a jedině na holou prdel se používal prut nebo prakl. Vetšinou prut byl k dipozici neustále 🙂

  1. Juras

   Obojím jsem si dával sám. Mně to bylo líto a strašně jsem se styděl. Naučil jsem se na varece strašně jsem si ji řezal minimum 50 na každou půlku. Vždycky jsem čekal jak nikdo nebyl doma. Když si dám dobře prutem tak to bolí jako střední rána rakoskou od někoho. Taktéž jsem si jim dal poradny vyprask 100 na holou mokrou prdel. Myslím že si to zasloužím. Na hole mokré prdeli to stipe ikdyz si tím dáš sám. Zásadní rozdíl stopy. Já potom mám stopy 4 dny. Pocitově ne o moc jiný výprask od nekoho byly stopy 2 týdny. To je max co chci. Přesně i radu jak si nachystat prut tady můžu dát. Musí mít tak 65 cm šířku 8 mm trefit se tím koncem aby to nepresahlo vzdálenější pulku. Natrenovat rozmach. Jediné minus k té 100 pak odejde ruka. Ona jak je za tělem tak už potom nemůže. Vypraskum zdar juras.

 4. Tomas

  Dobrý den Paní Vychovatelce. Už dlouho se zde nic nového neobjevilo, což je veliká škoda. Je VIPD stale v provozu i v novém roce?

 5. Pavel

  Dobrý den, Paní Vychovatelko.
  Bude mi skoro padesát a jsem tlustý. Potřebuji zhubnout a nemám pevnou vůli. Rád bych dostával pravidelně trest. Jsem ale ženatý a nemůžu domů přijít z pruhovaný zadkem. Je nějaká možnost výprask beze stop, nebo se případě zaměřit na oblast, která se dá zakrýt spodním prádlem?
  Děkuji za Vaši odpověď.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ahoj Pavle, na věku ani postavě opravdu nezáleží, ale na chuti si “hrát” 🙂 Co se týká stop, nikdy nezaručím, že žádné nebudou, ale rozhodně ruka a jednoduchý řemen by neměli dělat nic drastického. Jako třeba můžou být jelita od rákosky. Kdyby se ale nějaká modřinka ukázala, bude rozhodně jen v těch partiích, které se dají zakrýt spodním prádlem to ti zaručuji 🙂 Pro objednání si prosím napiš na email vychova-a-vyprask@seznam.cz.
   Budu se na tebe moc těšit 🙂

 6. Pepino

  Pani vychovatelce a slecne asistentce i vsem zdejsim, preji hezky novy rok, klid, silu a hlavne zdravi. Take malinko zlobeni, aby bylo za co trestat 🙂 Pepino

 7. Michal

  Pani Vychovavatelke , slečne asistentke aj všetkým vám , nezdarenci, prajem požehnane Vianočne sviatky plne pokoja a lasky, aby ste mali zmalovane zadky tak často ako si zaslužite 🙂
  PS: Pani V. hlavne oddychujte lebo sa čoskoro uvidime ,tak aby ste mala plno čerstvych síl 🙂 🙂 🙂

  PF 2022

 8. Martin

  Dobré odpoledne, před nějakým časem tady probíhala diskuse nad hromadným výpraskem. A nějak to vyšumělo… jak to vidíte Paní Vychovatelko a Asistentko Moniko?

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Byla to zajímavá představa a pokud se najde dostatek nezbedníků tak to můžeme zkusit, problém je, že k tomu nejsou nakloněny žádné ženské!

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   určitě ano. Pár jich u mě už bylo a prý se ta cesta e Slovenska vlakem vyplatila. Tak nevím, nechceš to taky zkusit Romane?

 9. Petr

  Dobrý den,
  žena by mne ráda poslala pro poctivý výchovný výprask, ale má strach, že když paní vychovatelka uvidí mou erekci dojde i na něco více než jen výprask… Já tuším, že tomu asi tak nebude, nebo se pletu? Jak na to reagujete?
  Díky

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   A to máš strach ty nebo manželka? Erekci nijak zvlášť neřeším, ale pokud by to měl být problém, můžu se s manželkou domluvit a za tvou erekci potrestat i tvého nezbedného šulina. Rozhodně se z mojí strany nějakého sexuálního aktu bát nemusí. 🙂

 10. Katka

  Ahoj všem,
  Jak se máte chci se jen zeptat jaké to je dostat od paní vychovatelky výprask a zda je normální že se bojíme zároveň těším..
  Mám jít na prvni výprask a úplně n vím co mě čeká.
  Budu ráda.kdyz mi někdo odpovíte ohledně zkušenosti

  1. Martin

   Za mne je to s pocity stejné – a to nejen při prvním výprasku. Já mám pocit “těšení” a zároveň “obavy” před každým výpraskem, a to jsem jich již pár dostal.
   Zajímavý je vždy ta chvíle, kdy si o výprask mám říct. Například se muset připravit (svléknout do výpraskového oblečení, tj. do naha) a vědět, že se tomu již nevyhnu a zaleží jen na mne, jak dlouho to budu protahovat/oddalovat.

  2. Alex

   Přesně tenhle pocit měl snad každej. 🙂 Zvláště na poprvé. Jen se nebát a hlavně potom nezapomenout popsat zážitek tady na webu. 😉

  1. Al

   To jsme na tom stejně . Onanuji ráno a večer u spankových stránek i když mám přítelkyni ,ale to na toto není.😪 párkrát jsem naznačil a nic. Ut se těším jak pojede na dánskou jízdu. Hned v pondělí si nechám nařezat.
   Jen doufám že VIPD bude funkční a bude volný termín.
   P.s. Je smutné jak se na stránkách nic neděje

 11. žák Martin

  Mám prosím dotaz. Už delší čas mám problém s častým panováním. Domníváte se že by mi paní vychovatelka se slečnou asistentkou mohli efektivně pomoci??? Děkuji za odpovědi. Žák Martin.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   nevím, ale rozhodně to můžeme zkusit, ale obávám se Martine, že ty jsi stejně ztracený případ 🙂

 12. Václav

  Poznámka k mému příspěvku.
  Jak teď vidím v průběhu přenosu textu došlo ke změnám formátování odstavců.
  Nejsem tedy tak negramotný jak to teď vypadá s těmi přeskoky v půlce řádku.
  Václav.

 13. Václav

  Poznámka k mému příspěvku.
  Jak teď vidím v průběhu přenosu textu došlo ke změnám formátování odstavců.
  Nejsem tedy tak negramotný jak to teď vypadá s těmi přeskoky v půlce řádku.
  Václa.

 14. Václav

  Zdravím všechny příznivce VIPD.
  Včera jsem po velmi dlouhé pauze opět absolvoval lekci u Paní Vychovatelky. Průběh i výsledek byly jako vždy úžasné. Po lekci jsem dostal možnost chvilku si s Paní Vychovatelkou popovídat. Při tom jsem jí předestřel několik svých nápadů na zpestření lekcí. Paní Vychovatelka je ohodnotila jako zajímavé a doporučila mi, abych je přidal do zdejší diskuze. Což tímto činím.
  Před časem se zde probírala otázka jak se změní teplota měřená rektálně před výpraskem a po něm. Výsledek nebyl nijak přesvědčivý, neboť vnitřní teplota ve zdravém těle je velmi dobře regulována. Ale v souvislosti s tím mě napadlo, že by stálo za to zkusit zda během výprasku přeci jen nedojde ke změně některých parametrů tělesných funkcí:
  1) Teplota na povrchu pozadí by se na rozdíl od té vnitřní změnit měla (je to patrné pouhým osaháním). Měřit by se to dalo bezdotykovým teploměrem, jaký
  bylo možno v době covidu spatřit v TV zprávách mnohokrát a snad by byl relativně dostupný.
  Dalším možným způsobem zjišťování změn teploty povrchu by bylo použití termokamery. A to buď jednotlivé snímky (před a po), nebo termo video záznam
  celého výprasku. Nejsem odborníkem na termokamery, asi jsou rozdílné typy s rozdílnou citlivostí, ale opět bylo možno vidět tyto kamery při sledování
  tělesné teploty osob v době covidu například při vstupu na letiště či různých veřejných budov. Uvědomuji si, že jde o sofistikované a drahé zařízení, ale
  kdyby někdo z klientů VIPD měl k němu přístup jistě by vznikla vizuálně zajímavá dokumentace pro tyto stránky.
  2) Tepová frekvence se může měnit nejen vlivem tělesné aktivity, ale i pod vlivem emocí. Při výprasku zažívá tělesnou námahu exekutor, zatímco vyplácený je
  tělesně v klidu, ovšem nejrůznějšími emocemi je zcela naplněný.
  Měření tepu je dnes velmi snadné. Chytré hodinky, nebo sportovní hrudní pás má už kde kdo. Tento experiment by tak byl nejsnáze proveditelný. Bylo by
  možné sledovat jaký je tep před výpraskem, během něj a také jak probíhá návrat do klidu. Měřit by se dalo nejen u nezbedníků, ale i u exekutorek, to jest
  Paní Vychovatelky a Slečny Asistentky (pokud jsem je tímto popudil, doufám, že mi to spočítají až se setkáme).
  Ve velmi sofistikovaném provedení by tak mohl vzniknout videozáznam výprasku synchronizovaný se záznamem tepu zúčastněných.
  3) Dechová frekvence se při výprasku rovněž mění, zejména v tom smyslu, že vyplácený v očekávání rány zadržuje dech. Na jednom videu ve zdejší
  dokumentaci to dokonce vypadá tak ,jakoby nezbedník vůbec nedýchal po celou dobu výprasku a teprve po skončení se mohutně nadechuje.
  Nějaký samostatný přístroj na měření dechu neznám, bývá to součástí komplexního monitorovacího zařízení v nemocnici nebo záchrance. Ale i tady by se
  dalo improvizovat, nějaký malý externí mikrofon umístěný těsně před dýchací cesty vypláceného by jistě jeho funění zaznamenal a bylo by tak možné
  pořídit opět videozáznam doplněný o dechovou činnost nezbedníka.
  4) Tlak krve je také závislý na tělesné námaze i emocích, platí to co bylo uvedeno u tepové frekvence. Domácí tlakoměry jsou také snadno dostupné, dal by se
  tedy změřit tlak před a po výprasku, ovšem je nutná manipulace s nafukovací manžetou a měření nelze provádět průběžně.

  Předkládám tyto nápady k diskuzi a doufám, že někteří hraví klienti VIPD budou mít vlastní nápady na uskutečnění těchto, nebo i dalších “medicinských experimentů” a že snad někdo vlastní potřebné vybavení, nebo má k němu přístup a bude ochoten se na pokusech podílet.
  Jak jsem napsal v úvodu, Paní Vychovatelka není proti, naopak určitě podobné zpestření uvítá. Doufám tedy, brzy zde budou vidět nějaké konkrétní výsledky.

  S přáním mnoha krásných jelit pro všechny.
  Václav.

  1. Alex

   Super. Čím víc z nás to bude chtít zkusit, tím líp. Ze předu jsem to zkoušel a je to super. Nejdřím to samozřejmě šíleně šptípe, potom to ale přejde do takového příjemného, hřejivého brnění, které trvá celý den a podle mě to překoná lecjakou elektronickou hračku. 😀 😉

 15. Mike

  Zdravím všechny. Poslední dobou je tu zase ticho. Tak zase zkusím podnítit řeč. Prošel jsem si diskusi zpětně a našel jsem tam před vánoci starou debatu o tom, co nového by nám v ředitelně udělalo radost. Jeden z návrhů, které zaujaly zněl: kopřivy. Prostě květináč kopřiv. Jako takový zajímavý doplněk, který může leckoho řádně vytrestat. Teď je léto a kopřivy se dají sehnat na každém odlehlejším koutě. Byli by jste taky pro? Kdo by si přál nechat si čerstvě seřezaný zadeček pohladit vzrostlou kopřivou?

  1. Alex

   Jj. Ten nápad šel ode mě. Připadá mi to jako skvělá věc. A dá se použít nejen na seřezanej zadek (což by určitě bylo zajímavý), ale i zepředu, například pro nemravy, co na sebe neustále sahají, namísto klícky. Můžu za sebe říct že jsem to dvakrát vyzkoušel a vřelo to doporučuji. Takže říkám: “Kopřivy do ředitelny!”

  2. Luboš

   Také zdravím. Nu já jsem si seřezanou zadnici u Paní Vychovatelky pohladit kopřivami již nechal. Je to sice už nějaká doba, ale pamatuju si to velmi dobře. Důkladné pohlazení jsem obdržel během návštěvy několikrát a na konci jsem je jako bonus obdržel do slipů a s kopřivami na zadku jsem pak v autě jel až domů. Ty pocity byly velmi silné a tomu, kdo to nezkusil, se to špatně popisuje 🙂 Za mě tedy kopřivy do ředitelny určitě VELMI doporučuji! 😉

  3. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Proč ne Miku, mám takový koutek hned vedle pracovny takže pokud máš zájem to vyzkoušet, stačí se objednat a věř mi budou jen pár minut čerstvě utržené 🙂 jsem už zkušená

   1. Alex

    Úžasný!!! Jakmile dostanu druhou vakcínu, tak se hlásím!!! 😀 Kopřivy budou v ředitelně moc zajímavý doplněk.

 16. Mike

  Zdravíčko. Měl bych jednu takovou otázku, která mě nedávno napadla a od té doby jsem nad tím nejednou přemýšlel. Co se stane, pokud se nějakému nezbedníkovi nepodaří udržet nad sebou kontrolu a během výprasku (nebo mnohem spíše před ním) se mu… no, postaví? A nemyslím případy, kdy se dotyčný musí za trest udělat sám. Myslím co když se to stane neúmyslně. Je za to nějaký postih? Pokud jsem tak kde zaznamenal, je to dle spankingové etiky velký projev neúcty vůči vychovatelce a je třeba ho velmi přísně potrestat. Jak je věcc řešena ve VIPD?

   1. uličnice Bětka

    No, Majjsan, abys nebyla překvapená. Z vlastní zkušenosti vím, že Paní Vychovatelka si umí moc dobře zjistit, jestli je holčina vzrušená, a zejména pozice wheelbarrow, o které tu před časem byla také řeč, je k tomu jako stvořená, protože je vidět opravdu všechno. Tak aby ses v ní neocitla také. 😉

  1. Alex

   Dobrá otázka. Co jsem tak zaznamenal, tak někde je na to reaagováno prostě tím, že se připočte další položka k soupisu trestů. Většinou se ale reaguje okamžitě, bez ohledu na to, zda by to bylo teprve ve dveřích, u tabule nebo v průběhu. Ve chvíli kdy k tomu dojde, je reakcí nekompromisní seřazání nepřísnějším nástrojem v nejvyšším tempu. K otázce jak to řeší Paní Vychovatelka se připojuji.

 17. Vojtěch

  Jsem rád, že máme podobné zkušenosti. A názory na obě dámy ve VIPD. Musím uznat, že je to vždy naprosto vrcholový zážitek. Tedy alespoň pro toho, kdo počítá s tím, že po odchodu bude muset v prostředcích hromadné přepravy osob stát. Předvčerejší akce mne tak nadchla, že jsem se zase předběžně objednal. Hned na červen.

 18. Vojtěch

  Naprosto luxusní dnešní zážitek ve VIPD v pražské Řehořově ulici. Paní Vychovatelka, slečna Monika a já. Šlo o asi 350 ran řemeny a rakoskami, které všichni milujeme. Zadek jsem měl ve stavu, že jsem při následné cestě metrem raději stál, pro jistotu si nesedl. Byla to všechno velká legrace, ostatně jako obvykle. Obě dámy jsem si ztotožnil s přísnými vychovatelkami, které mají zmrskat zadek drzému studentovi se špatným prospěchem. Tato pozice mne naprosto fascinuje. A pikantní bylo, že jsme počty ran a nástroje vybírali pomocí hracích kostek. O celé této akci bude fotodokumentace, z čehož pochopíte, jak přísné a drsné obě dámy jsou. Musím jim za výchovu špatného studenta poděkovat.

  1. uličnice Bětka

   Na základě mé nedávné výchovné lekce ve VIPD (i těch dřívějších) mohu jen potvrdit, že jsi byl v těch nejlepších rukou. 🙂 A mimochodem, když jsem se z té poslední vracela, byla jsem v poloprázdné tramvaji dotázána, proč si nesednu. Tak jsem se obrátila k tazatelům čelem, a když si na mém tričku přečetli nápis JSEM ZLOBIVÁ HOLKA, tak už se nikdo na nic neptal… 😀

   1. Vojtěch

    Jsem rád, že máme podobné zkušenosti. A názory na obě dámy ve VIPD. Musím uznat, že je to vždy naprosto vrcholový zážitek. Tedy alespoň pro toho, kdo počítá s tím, že po odchodu bude muset v prostředcích hromadné přepravy osob stát. Předvčerejší akce mne tak nadchla, že jsem se zase předběžně objednal. Hned na červen.

 19. Pepino

  Dobry vecer Pani a Slecno. Zivot se vraci do normalu, vse oziva. Ockovani, testovani. Myslite, ze uz je cas, zacit obnovovat stara pratelstvi a sluzby? Navazat kde jsme prestali a treba srovnat ucty a popovidat? Vas Pepino

 20. Vojtěch

  Poslouchejte, váš nápad na akci s poněkud širším rozsahem a scénářem, kdy by se pomocí kostek či něčeho na ten způsob určovalo, kolik a jakým nástrojem kdo dostane ran, je velice – abych tak řekl – podnětný a působivý. A jak jsem pochopil, řadu lidí to zaujalo. Nedomluvíme se na něčem ? Toto je dotaz především na paní Vychovatelku a slečnu asistentku Moniku, protože mají v tomto ohledu hlavní slovo. Ale nápad to zajímavý bezesporu je a kdo s ním přišel jako první, měl by dostat alespoň 50 ran rákoskou. Určitě by nebyl proti.

  1. Mike

   Super nápad. 😀 Ale tady taky platí že kdo jinému jámu kopá sám do ní padá. Takže těch padesát platí pro mě i pro tebe. 😀

   1. Vojtěch

    Tak musíme intenzívně působit na obě dámy, aby se v tomto ohledu pokusily vyvinout nějakou iniciativu. Protože pouze ony mohou navrhnout něco konkrétního. Ale ohledně organizace bych takový problém neviděl. Prostě by se stanovil termín, termín s jistým předstihem, a zveřejnil by se účet, na který by ti, kteří by měli zájem, zaslali příslušnou částku. A kdyby zájemců bylo více, akce by mohla proběhnout opakovaně, aby se na všechny dostalo. Takže tímto apeluji na obě samičky, chci říct paní Vychovatelku a slečnu asistentku Moniku, aby věc řádně promyslely. Mozkové a kombinační schopnosti a kapacity na to mají více než dostatečné, to všichni víme.

    1. Asistentka Monika

     Tady zase někdo provokuje, ale pro výprask si nepřijde.
     Ad společná akce, probereme to s Paní Vychovatelkou a zkusíme něco vymyslet. 🙂

     1. Vojtěch

      Hej, hej, slečno Moniko, na zítřku jsme přece všichni tři domluveni, ne ? A vymyslel jsem zpestření ! Beru s sebou kostky, takže můžeme losovat, o kolik půjde ran a jakým nástrojem. Vymyslel jsem na to systém, myslím, že ho při troše snažení pochopíte. Tak se těším, u sta hromů, na zítřejší středu !

      1. Asistentka Monika

       Promiň, dozvěděla jsem se o naší schůzce az včera. Uz chápu, proč provokuješ. 😉 Už se také těším.

 21. uličnice Bětka

  Včera jsem si po téměř roce přišla do VIPD pro výchovnou lekci, kterou mi tentokrát společně udělily skvěle se doplňující Paní Vychovatelka a Slečna Asistentka. Teď mi ji při každém dosednutí připomíná můj zadeček a nejen ten… Navíc jsem se včera ve VIPD i zamilovala, a to do rákosky nesoucí jméno Na holky, která mi včera spolu se svými dalšími sestrami domlouvala přes můj nahatý zadeček. Zamilovala do rákosky? Nu ano, jak by ne – je Na holky, já jsem také na holky, tak se k sobě dobře hodíme, ne? 😉 A ano, bude i povídání – a tentokrát i s fotodokumentací. 🙂

 22. Karlos87

  Vzrušují mě videa, kde si žena přehne přes koleno jinou ženu nebo muže a dá jim co proto. Nedokážu přesně popsat, proč mě to přitahuje, ale prostě mě to přitahuje a dost často u toho masturbuji.
  To prostě jde k sobě, když člověka něco vzrušuje…
  Lákalo mě to dlouho zažít, chtěl jsem dlouho také dostat výprask od ženy a dnes už několik zkušeností mám, ale je to diametrálně odlišná situace. Když jsem si došel pro výprask, tak to mělo něco do sebe, ale tam ke vzrušení nedošlo. Docela se mi to líbilo a na masturbaci jsem ani nepomyslel, ale vůbec mi to nevadilo.
  Má to někdo podobně s výprasky? Nebo to máte úplně jinak? 🙂
  Jinak ta častá masturbace a sledování videí je zcela určitě už závislost. Sice je to neškodné v menší míře, ale když se to přehání, tak to určitě dobré není a možná bych si za to zasloužil přehnout po delší době přes koleno já. Co myslíte, Paní Vychovatelko?

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Rozhodně souhlasím a moc ráda si tě ohnu přes koleno a pořádně ti nařežu – naplácám. 🙂

 23. žák Martin

  Chci se také zeptat jaké jsou vaše zkušenosti s nástrojem Tawse? Opravdu je to velký rozdíl od řemenu??? Přeji si absolvovat výprask právě tímto nástrojem. Kolik ran by jste doporučili abych dostal a kolik ran asi dostávali školáci ve Skotsku??? Žák Martin.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Tawse je nástroj velmi těžký a pádný mnohem horší než “lehký” řemen. Žáci ve Skotsku s ním dostávali od dvou do deseti ran a myslím si, že už u prvních dvou slibovali jak už budou hodní. Tento nástroj doporučuji jen opravdovým masochistům.

   1. Michal

    fuha,to znie hrozivo, netušim ci som až taky masochysta, vyprasku sa bojim aj ma velmi bolí, ale ak nemam zadok ako neklepany rezeň a nemôžem si aspoň 5 dni sadnuť tak bol vyprask asi slabý a rád to manželke s uškrnom vyčitam :)))

   2. Žák Martin

    Já se domníval že bych jako zažátečník vydržel padesát ran. Tak to mám asi velké oči. Myslel jsem že je to jako řemen.

    1. Asistentka Monika

     Já bych ti Martine doporučila tak 5 až 10 ran se zahřátím rukou. Je to tvrdší a těžší nástroj. Naše tawse má na tloušťku 1 cm, takže to není žádné proplácení. Nejlepší bude, když si to vyzkoušíš na vlastní kůži.

    2. uličnice Bětka

     Já jsem jím včera dostala výprask velmi… speciální, a 10 ran opravdu stačilo – obzvlášť když jsem předtím i potom byla na totéž místo vyplácena ještě jiným nástrojem.

       1. Michal

        Jasan, rozumiem ti az moc dobre ;)) len to potom občas riadne boli pri sedeni, ale je to zabava provokovat

     1. Asistentka Monika

      Bětko, to nebylo tawse, byl to je upravený pásek. Asi tě s ním buseme muset seznámit, když budeš i nadále neslušná holka!!! 😉

      1. uličnice Bětka

       Budeme muset… seznámit… To zní tak, že se Slečna Asistentka rozhodla vzít do rukou i speciální výprasky…

       1. Asistentka Monika

        Nerozhodla jsem se vzít do ruky speciální výprasky, jen bych ti ráda ukazázala, co je výprask tawsem na zadek.

 24. Majjsan

  A co kdybychom udělali fin. sbírku na záchranu VIPD? Atík to tak má,tak proč ne VIPD? Pokud bude Paní vychovatelka souhlasit?

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   To je moc hezké gesto, děkuji. Snad se doba brzy zase změní a vy najdete cestu zpět. Pokud chcete pomoc, můžete si předplatit svou lekci nebo si koupit dárkový poukaz, který bude platit do konce roku jestli s ho vyberete nebo ne záleží jen na vás. 🙂 Kdo má zájem napište mi na email dohodneme to.
   Jinak služby nám snad otevřou od příštího týdne. Chodím pravidelně na testy tak se snad už nebudeme muset jeden druhého bát. a spíš se zase začnete bát mé pádné ruky s vařečkou nebo rákoskou 🙂 Už teď se moc těším na všechny krásné prdelky 🙂

 25. Mike

  Jelikož si tu hodně lidí stěžuje na neaktivitu na těchto stránkách, posílám sem alespoň malý námět k debatě.

  Na internetu i v obchodech existuje spousta her se spank tématikou. Od nejjednodušších slovních, až po propracované karetní nebo deskové verze. Naprostá většina z nás si je ale nemůže zahrát, protože… no nemáme s kým. Zajímalo by mě, zda by se tu našlo pár odvážlivců, co by byli ochotní se u Paní Vychovatelky sejít a nějakou takovou si zahrát.

  1. Jörn

   Doba holt není snadná, spousta lidí, hlavně těch co se živí sami, je nejen finančně na dně, nezbývá než popřát Věrce s Monikou, aby to i VIPD nějak ustálo.

   Osobně mne tyhlety spankingové hry a loterie vždycky docela lákaly. Myslím ale, že to je jenom fantazie, že by se sešlo na Žižkově několik neznámých lidí a začali si házet kostkou, kdo kolik dostane. Pronajmout na víkend boudu někde v Krkonoších, v pátek večer popít a trochu se seznámit a v sobotu začít akčnit, to by byla jiná 🙂
   (reálně počítat s finanční a personální rezervou, páč polovina lidí stejně nedorazí, pohlídat poměr pohlaví, samý problémy 🙂

   1. Mike

    To mě zase připadá jako naprostý scifi tvoje verze. 😀 Dát dohromady pár lidí a počítat že půlka nepřijede, je spíš realita domlouvání se s dobrými známými. Že by se takhle domluvili zcela neznámí lidé, to si moc nedovedu představit. Navíc tyhle chaty bývají většinou co nejblíže přírodě a tedy tak trochu na samotách. A i když se považuji za poměrně statnýho chlapa, neměl bych úplně dobrý pocit z toho, jet na opuštěnou chatu se zcela neznámými lidmi za účelem netradiční zábavy s (odpusťte mi to spankeři) sexuálním podtextem. V tom centru Prahy by si člověk byl jistější. 😀

    Napadá mě ale plnohodnotný kompromis. Můžeme se domluvit u Paní Vychovatelky na určitou hodinu a sami se třeba o dvě hoďky dřív sejít někde na kafe, pronajmout si salonek abysme mohli mluvit otevřeně a prolomit ledy. To mi přijde zcela realistické.

    A jestli tě to láká Jorne, bylo by super kdyby ses připojil a hned jsme dva. Další jsou zváni.

    1. Jörn

     Trochu problém je, že pro mne to má nějaký hluboký sexuální podtext, přestože ve VIPD nejde o klasické sexuální praktiky. Hovořit takhle intimně se statným chlapem, to si bohužel moc neumím představit 😀

    2. Jörn

     No ale na druhou stranu, když o tom přemýšlím, kdyby to chtěla risknout Paní Vychovatelka, že by taky jako někdy mohla prohrát, třeba by to byla zábava 😀
     Dva lidi do toho krcálku stačí, jinak se tam nehnem.

     1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

      Milý Jorne, ráda bych se nějaké takové akce zúčastnila, ale spíše jako “vykonavatelka” a soudkyně, která určí, co kdo jak dostane. Kostky jen určí kolik a čím. Na tom by se dalo pracovat a něco vymyslet. Max počet 5 lidí platba předem aby si to nemohl někdo na poslední chvíli rozmyslet. Přihlásí tak jen lidé , kteří to myslí vážně. Pro výherce nejvíce ran, by se dala určit, nějaká “cena útěchy” Pokud máte nějaké návrhy na hru, pošlete mi je do emailu. Nebo tady na diskuzi to můžete probrat. Já si ráda zahraji takovou spankigovou hru. Je třeba se začít zase bavit!

   2. Žák Martin

    Mě osobně myšlenka výprasku ve skupině velmi láká. Musí to být celkem adrenalin se svléknout do naha před cizími lidmi, vystrčit zadek a nechat si nařezat. Jsem pro. Žák Martin.

    1. petr

     Já jsem na takové akci byl a vlastně náhodou. Bylo to v klubu a ke hře se připojilo více lidí, kteří se tam připojili neplánovaně. Atmosféra byla super, nesmí se nad tím moc přemýšlet, při hře jsou na tom všichni stejně.

    1. uličnice Bětka

     Vypadá to opravdu zajímavě, ovšem já bych do toho šla asi jedině, kdyby šlo o sešlost “ladies only”.

    2. Jirka

     No, to by mohla být zajímavá hra… Jestli do toho jdeš Moniko, tak já také. 🙂 A když se Vám povede sehnat ještě nějakou další slečnu, aby tam nebyli jen samí chlapi, tak to bude ideální.

      1. michal

       predstava je to ozaj lákavá, ale úprimne, bojím sa že by som v pritomnosti ženy pod náporom rán stratil mužnosť a hambil by som sa za hlasne prejavy bolesti ktoré pri trestani vydavam… ,,ale možno ma len strach veľke oči,, 🙂

 26. Mike

  Krásné velikonoce všem. Je veliká škoda, že letos zase nebude tradiční velikonoční akce. Dočkáme se alespoň tradičního přání s fotečkou od slečny Moniky?

  1. Alex

   Ano. Veselé Velikonoce i ode mě. Velikonoční akce mi opravdu chybí. Poprvé jsem byl u Paní Vychovatelky někde před dvěma lety v únoru. Tehdy jsem ještě jako nezkušený Velikonoční akci vynechal. Od té doby jsem si přál žůčastnit se jí, ale bohužel, ani letos se to nepodaří. K přání, aby Slečna Asistentka vnesla do dnešní doby alespoň trochu radosti se připojuji. 😀

  1. Alex

   Ano. Doba naší komunitě (ano, myslím že my, příznivci Výchovného institutu pro dospělé jsme minimálně na tomhle webu vytvořili komunitu) nepřeje. Já sám jsem tisíckrát toužil napsat e-mail s žádostí o výchovnou lekci, ale za daných okolností si na to netroufám. Rozhodl jsem se alespoň, že sepíšu povídku o svojí poslední, velmi netradiční návštěvě, ale zatím jsem se k tomu přes online výuku nedostal. Přeji všem pevné zdraví a ať se zase co nejdřív můžeme ve zdraví navrátit do normálního života, ve kterém jsou naše pochybení přísně, leč spravedlivě trestány pořádným výpraskem na holou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *