Fotky Nezbedné školačky

Přáli jste si více fotek Nezbedné školačky a s jejím laskavým svolením, mi její přítel poslal něco opravdu moc pěkného, co říkáte?

11 komentářů u „Fotky Nezbedné školačky

 1. Profilový obrázekLeontýnka

  Jé, to jsou zlaté časy Paní vychovatelky v černých punčoškách. Bohužel, teď už se to nekoná, škoda…Krásně se na ty fotky dívalo.

 2. Profilový obrázekdavid

  tady by hlavně bodlo video, škoda že vas to nenapadlo….slyšet tuhle krasotinku jak fňuká po každém švihnutí rákosky by bylo boží 🙂 ja být exekutor tak se neudržím a pár švihnutí bych přidal i na bosé nožky 🙂

 3. Profilový obrázekKatka

  Myslim, ze vic by ji vubec neskodilo. Nejake to jelitko by to jen vylepsilo;)
  Kdyz pred vámi stoji nahata delikventka s takovým telickem, dela to s vámi neco?;)

  1. Profilový obrázekPaní Vychovatelka

   To by ses divila Katko, vůbec jsem jí rákoskou nešetřila… jen každá prdelka reaguje jinak. Co se druhé otázky týká, já nahotu přímo nevyžaduji, ale pro někoho je součástí trestu. Nezbedná školačka tam měla přítele a celá ta akce byla pro mě velice vzrušující. Takže odpověď by zněla ano, ale vždy to záleží i na konkrétní osobě a na atmosféře.

   1. Profilový obrázekKatka

    Jasně, chápu. Jen z te fotky to moc neni videt:) Ale aspoň příjemná změna ve vaši galerii. Má totiž moc pěknou postavu, ještě chybi fotka s rukama za hlavou nebo zepředu a je to dokonale. Kdyby slečna chtěla jit do vyprasku s druhou holkou, ráda přidám i svuj zadek;) a kdyby byla slečna trošku na holky, mohla by to byt hodne zajimava lekce;)

    1. Profilový obrázekKuba

     Heh – třeba výprask zdarma nebo s kreditem? Kluk nemusí naléhat na svoji slečnu, který se to nelíbí a holka se nemusí bát, že ji někdo neznámý zbije do bezvědomí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *