Rebelka Monika na kozlíku

Dárek pro naše příznivce ke konci školního roku.

Kdo byl někdy ohnutý přes Kozlík ví, že to není zrovna pohodlná pozice.  Ví to i rebelka Monika, ale tentokrát Paní Vychovatelka vymyslela jinou pozici, ve které musela vydržet 50 ran, protože velmi zlobila. Jak vám jistě ráda poreferuje, není to pozice taky nejpříjemnější, zvlášť když se Paní Vychovatelka trefí do spodní části zadečku. Pozice k tomu přímo vybízí.

30 komentářů u „Rebelka Monika na kozlíku

 1. Pepino

  Madam, Slecno, uz jen diskuze pod clankem, fotkami , nebo videem je dukazem jak uzasne obe jste. PANI jako mistr sveho oboru, ktery je profesional kazdym coulem, stejne jako Slecna , ktera umi vyprask nejen prijmout a uzit si jej, umi ho take radne dat. Jsem rad, ze tyto dve uzasne zeny znam a vidam, mohu byt s nimi. Vse je pro mne krasnym zazitkem a rad tu napisu ze jsem hrdy na to, ze smim obcas s nimi byt. Obe dve jsou chytre, citlive a dostatecne prisne. Proste uzasne ;))

 2. Worf

  Kazdy normalni a sebevedomy clovek by nikdy sve vyzvy neresil takto – tresty, ani jako posledni moznost. Cele je to jen perverzni hra na vychovatelku a trestaneho. Zvraceny svet mimo realitu. Vase vec. Ale netvarte se, ze tahle obscenost nema eroticky podtext!

  1. Paní Vychovatelka

   Jak u koho. Máš pravdu jen cca z 80%, což je můj střízlivý odhad. Jak ráda říkám, pro někoho je to adrenalinový zážitek, výzva, nebo masáž, pro někoho erotický zážitek a jiní to mají různě kombinované. S muži je to u mě jednoduché, ale ženy to mají u komplikovanější. Prosím, neškatulkujme si to a zkusme si to užít, ať jako trest nebo jako zážitek.

  2. Jörn

   Mne by tedy nenapadlo, že by sem zavítal někdo, pro koho to nemá erotický podtext. Existuje spousta jiných možností, jak se motivovat. A už vůbec nevím, proč bych se měl tvářit, že ho to nemá.

  3. Vojtěch

   Píšete nesmysly, drahý pane. Vše je na základě dobrovolnosti, kdy s tím všechny zúčastněné osoby souhlasí a dokonce si to skvěle užívají. Zvráceného na tom není nic. Jděte se raději do kostela vyzpovídat pedofilnímu faráři.

 3. E

  Moc hezké. Dobrá pozice. Jenom dotaz proč jste nevzvali španělku na rebelku(tu tenonkou dvojnici kleopatry 🙂 ), je sice stejně tlustá, ale přececi jenom delší. Jenom doufám, že jsem jí nezničil 🙂
  Z vody zdraví Evžen

  1. Rebelka Monika

   Protože ji v tu dobu ještě Paní Vychovatelka neměla. Pokud myslíš novou tenčí španělku z dračí ratanu, tak tu dostala Paní Vychovatelka přímo na mě později a je hojně využívána. 🙂

 4. Shetlie

  Zajímalo by mě, jakým množstvím sladkého porušila rebelka Monika dohodu s Paní Vychovatelkou, že si vysloužila takový trest?!
  A stejně jako uličnice Bětka (a nejspíš i mnozí další) obdivuju Moniku, že trest vydržela bez jediného au, povzdechnutí či zachvění hlasu…..je pravda, že člověk čas od času zjistí, že je silnější a zvládne ustát mnohem víc, než by si dříve myslel 🙂

  1. Jožka

   Osobně nevidím problém s množstvím sladkého a také neshledávám souvislost s vysvědčením u příspěvku.
   Posuzuji to jen tak, že někteří si výprask užívají na obou stranách a prohřešek je mnohdy jen záminkou k jeho udílení. Navíc je to pro vzrušující reklama na služby VIPD, tedy pro sice menší, ale nezanedbatelnou skupinu zájemců či zajemnyň, kterým chybí partner pro tyto praktiky. Mně oslovují, našel jsem i partnerku, která mě výprask rákoskou udělila a oběma se nám to líbilo. Pěkný den.

   1. Shetlie

    Myslím si, že každý má od návštěvy (lekce) ve VIPD jiná očekávání a jiné představy. Část lidí takové, jak to popisuješ ty (možná je jich i většina, že to berou jako “hru”, nevím, těžko říct) a pak jsou lidé, kteří chtějí hlavně řešit nějaký svůj problém, např. zbavit se nějakého svého zlozvyku a rozhodli se zkusit tuto cestu. Konkrétně v případě Moniky mám (podle jejího vlastního popisu v článku “Motivační program – sladké”, který sem psala loni na podzim) pocit, že patří právě mezi tyto lidi. Ale mohu se, samozřejmě, mýlit…..
    Každopádně si myslím, že Paní Vychovatelka velmi dobře pozná (buď z emailu před 1. setkáním nebo při samotném 1. setkání), o co konkrétnímu člověku jde, a podle toho k němu a k lekci (lekcím) přistupuje :-).

 5. Machine

  Tato pozice, intenzita a Vase doteky mely k vychovnemu vyprasku daleko, proto jsou reakce muzu jake jsou 🙂 Nic proti nicemu 🙂

  1. Paní Vychovatelka

   To je asi tím, že nevíš, jaké to je dostat 50 ran rákoskou. Přijď si to zkusit a uvidíme, jaký budeš mít názor po té. 🙂 Nic proti ničemu 🙂 Jsou výprasky výchovné a pak jsou i trestné, třeba si to pleteš, A nebo vůbec nevíš o čem mluvíš, na videu všechno vypadá moc lehce, že? Rebelka Monika by mohla vyprávět. Modří již vědí … 🙂

   1. Jörn

    Skoro jsem se lekl Paní Vychovatelko, jestli nejste nějaká vědma bo co. Trestného výprasku v kombinaci s modrou mám dneska plnou hlavu. Jen co mi trochu otrne, poskládám si to určitě v hlavě jako domino 🙂

    1. Jožka

     Paní vychovatelko, za Vaší odpověď k videuděkuji, mám snad jen jedinou výtku a to Vaše týkání, Ja Vám netýkám a totéž považuji za vhodné jen u rovnocenných vztahů. To, že máme společné záliby, byť v režimu DS ale neznamená, že si skoro v padesáti chci tykat, nechci. Děkuji.

     1. Paní Vychovatelka

      Milý Jožko, tímto se Vám omlouvám. Ze své pozice Paní Vychovatelky jsem zvyklá všem svým nezbedníkům a nezbednicím tykat bez ohledu na věk (tykám i mužům ve věku 60 a výše), ba naopak někdy s tím mám malé problémy s ohledem na věk, ale je to ode mne očekáváno v rámci hry. Stejně tak neakceptuji, když se někdo neznámý třeba jen v emailu, snaží tykat mě. To raději ihned doporučím oboustranné vykání (jako studentům na vysoké škole), ale vždy to nakonec dopadne tak, že Já jako Vychovatelka tykám, a muž jako nezbedník vyká. Jste první, kdo se takto ohradil. Ale já nemám problém to akceptovat. I když myslím, že takovéto komentáře se sem nehodí a můžeme si napsat soukromý email, co myslíte Jožko? Nerada bych začala mazat Vaše komentáře jako nehodící nebo bezpředmětné. Prosím k tématu. Děkuji za pochopení

  2. Rebelka Monika

   Není výchova jako výchova. Výchova je i o poslušnosti, tak proč by mě Paní Vychovatelka po výprasku nemohla pohladit, když jsem byla poslušná. A v této pozici je výprask úplně jiný, kůže je více napjatá a rány dopadající na spodní část zadečku a je to intenzivnější.

  1. Paní Vychovatelka

   Ale pánové, je vidět, jak někteří muži hned smýšlejí o polohách a výprascích, ale to do výchovy přece nepatří?! Proto některé dívky dávají přednost mojí výchově před pánskou výchovou. 🙂

   1. Katarina

    Máte pravdu paní Vychovatelko. Někteří se budou i dusovat, že mají zájem o čiste výchovný vyprask a nakonec se z nich vyklube něco úplně jiného. Mám teď na mysli vlastní zkušenosti s muži, kteří nabízejí výchovný vyprask slečnam a za klávesnicí předstírají že jsou žena a vytváří tak falešný pocit bezpečí. Bohužel jsem se tak sama spálila a naletela, naštěstí s dobrym koncem kdy me z takového setkání zachránila kamarádka. Proto od teď už jedine k Vám, I když cesta od Vas domu bývá pekelná. a všechna čest Rebelce Monice, já bych rvala a brečela na lesy při takovém vyprasku rakoskou!!

    1. Jožka

     A já dostal jak nařezáno asi 2x tolik rákoskou, vyměnili jsme si role a vyplatil paní rukou a v mezičase i si užili klasického sexu i s přídavkem lehčí perverznosti. Bohužel, teď už jen vzrušující vzpomínka, i když čerstvá.

      1. Paní Vychovatelka

       Ano odkazy nejsou povoleny (zvlášť na Xhamsteru). Pochopil jsi to naprosto správně, ale můžeš mi napsat email a poslat video a já se rozhodnu jestli ho zde v rámci tvého zážitku zařadím do článků. Zkus to.

 6. Jožka

  Nádherný pohled už jen na tu polohu rebelky, škoda, že si dvojice nezpestří zážitek i masáží intimních partií, přímo se to nabízí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *