Trestná výprasková koza – Kozlík

Trestná koza - vlastně Kozlík

Trestná koza – vlastně Kozlík

S velikou radostí Vám všem oznamuji, že jsem se konečně dočkala nového nástroje – Kozlíku, pro trestné výprasky.  Víte, že nejsem zastánce přivazování a že se k tomu můj stůl ani moc nehodil. Ale situace a někteří nezbedníci si žádali, aby při trestném výprasku byli spoutáni a to v pozici s vyšpuleným zadkem. Po delší úvaze, jaký nástroj by se k tomuto účelu hodil do mé ředitelny, jsem vybrala tento Kozlík (nechci mu říkat koza, protože tu jsem si představovala trochu jinak). Výpraskový Kozlík je pevný kus nábytku, který udrží toho nejtěžšího nezbedníka, a který zajistí, aby sebou trestaný nezbedník nemohl šít a uhýbat a aby ani nemohl strkat ruce kam nemá. Přitom je zadeček pěkně vyšpulený pro rákosku nebo pásek. Posuďte sami – co tomu říkáte?

Výpraskový Kozlík

Výpraskový Kozlík

26 komentářů u „Trestná výprasková koza – Kozlík

 1. Profilový obrázekEdita

  Milá pani vychovávateľka
  Poslala som vám mail.
  Už sa teším na výchovný výprask na kozlikovy s vyšpulenym zadkom. Bude to môj prvý výchovný výprask.

 2. Profilový obrázekMartin

  V pondělí jsem měl tu čest se s Paní Vychovatelkou a kozlíkem osobně seznámit. Po úvodním výprasku rukou a 75 ranách řemenem jsem na kozlíku nahej a připoutanej dostal třemi různými rákoskami v součtu 57 ran. Byl to neskutečný zážitek. Jsem moc rád jsem to mohl absolvovat a ještě jednou Paní Vychovatelce velmi děkuju. I když mě stále zadek při každém pohybu pěkně bolí, myslím, že to nebyla moje poslední návštěva.

 3. Profilový obrázekpethavl

  Vypadá to naprosto úžasně. Už se těším. Co je ale dvojnásob potěšitelné, je to taky po dlouhé době pohyb na těchto stránkách. A to je moc dobře.
  pethavl

 4. Profilový obrázekJosef

  Tak před pár dny jsem si opět ,,pohověl” na kozlíku,tentokráte již byli připoutány i nohy. Dokonalý výprask,zadek naservírovaný přímo pro rákosku a Paní vychovatelka to využívá v maximální míře.

 5. Profilový obrázekLuboš

  Také jsem již měl tu čest a také mohu jen a jen potvrdit, že se jedná o skvělé a velmi povedené zařízení! 🙂 Možnost úniku opravdu nulová a výprask s pocitem bezmoci jsme si já i moje zadnice opravdu užili! Paní Vychovatelko MOC děkuji! 😉

 6. Profilový obrázekFil

  Hezke, ale nechtelo by to jeste nejakou pripevnenou podlozku zespodu, aby se dotycny treba nemohl v zapalu boje nejak sunout po spickach vpred?

 7. Profilový obrázekmilan

  Být připoután půl hodiny a během toho dostávat výprask by možná taky byla motivace jak hubnout. Během této doby může mě Paní Vychovatelka velmi přesvědčivě “vysvětlit” že mít nadváhu je nezdravé.

  1. Profilový obrázekPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ale ta se ke mě do mé ředitelny nehodí. Až mě navštívíte, zjistíte, že je tento nástroj pečlivě vybrán tak, aby splnil svůj účel a hodil se do interiéru.

 8. Profilový obrázekJosef

  Již jsem měl tu čest se s kozlíkem seznámit důvěrně,,možnost pohybu nulová,zadek vyšpulený zkrátka dokonalý výprask.

  1. Profilový obrázekPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Co ti brání, stačí se objednat na jeden určitý datum a já a mé rákosky se budeme těšit na tvůj vyšpulený bezmocný zadeček

   1. Profilový obrázekEdita

    Dobrý večer pani vychovávateľka
    Aj ja by som sa chcela zoznámiť s Kozlikom a chcela by som byť pripútaná ku Kozlikovy a mať vyspuleny zadok a dostať výchovný výprask na vyspuleny zadok.. Len neviem či aj pre začiatočníkov je ten Kozlik.

    1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka

     To není problém, pokud se dostavíš můžeš si ho vyzkoušet třeba na tu rákosku 🙂 Začátečníci v tom nehrají roli ale spíše bříško, kdo má trochu břicho pro toho můj výpraskový Kozlík není, protože dost tlačí. Preferuji výchovné výprasky bez připoutání.

 9. Profilový obrázekVašek

  Mohu potvrdit, je to skvělá pomůcka. Poprosil jsem paní vychovatelku, zda bych mohl být při výprasku připoután. Ne snad proto, že bych při výprasku uhybal, ale pocit bezmoci násobí účinek výprasku. Příště o připoutání požádám znovu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *