Žák Martin na výchovném výprasku ve VIPD

Už delší dobu se schylovalo k nepěkné události, která se odehrála jednoho podzimního dne tohoto školního roku.

Martin, žák školou povinný, chodil za školu, drze se choval ke všem dospělým osobám, vyrušoval ve škole, šikanoval ostatní spolužáky, nosil do školy erotické časopisy a dokonce byl přistižen, jak u nich onanuje na WC. Dostal trojku z chování a vyhýbal se trestům, které mu byly uloženy. Selhaly veškeré zákonem povolené výchovné prostředky, jako domlouvání od rodičů či pedagogů, zákazy od rodičů a další. Nastal okamžik, kdy už toho měli všichni dost a hrozilo mu vyloučení ze školy. Zbývala už jediná možnost, jak se pokusit Martina napravit.

Martin na konci vyučovací hodiny dostal dopis od učitelky, ve kterém bylo předvolání k výchovnému výprasku, který se bude konat 19. 9. 2018 v ředitelně VIPD. Na konci předvolání stálo: pokud se dotyčný nedostaví na stanovený výprask, tak bude následující den vyloučen ze školy a to bez odvolání. Martinovi se v tu chvíli rozbušilo srdce a nevěděl, jestli je to další zastrašující metoda, aby se polepšil, nebo je to myšleno vážně. Obrátil se na spolužáky, jestli o tom už něco neslyšeli. Kluci z vyššího ročníku se mu vysmáli a řekli mu, že tam bude muset jít a ať se ani nepokouší obměkčit Paní Vychovatelku, jinak to bude ještě horší. Nic víc mu říci nechtěli. To mu bylo divné, ale nechtěl se dále vyptávat, aby to nevypadalo, že se toho bojí.

Nastal den D a Martin vyráží do ředitelny VIPD na Žižkově. Vůbec se mu tam nechce, ale vyhazov ze školy by byl určitě horší. Zazvoní na zvonek a je vyzván, ať vstoupí dále. V místnosti už na něj čekají dvě ženy. Udělá se mu nevolno a začíná být ještě nervóznější. Paní Vychovatelka mu oznámí, že slečna Asistentka bude přítomna jako zostření trestu, aby se více styděl.

Hned následuje příkaz, aby se vysvlékl do spodního prádla a postavil se na kobereček před katedru. Nechce se mu, ale raději se neopováží odporovat a příkaz splní. Paní Vychovatelka se ho zeptá: „Jestli ví, proč je tu dnes přítomen?” Martin odpovídá: „Ano vím a mrzí mě to. Prosím Vás, nešlo by to vyřešit jiný způsobem? Já se výprasku strašně bojím.“ Paní Vychovatelka rezolutně odpovídá: „To možné není, běž k tabuli a vezmi si červenou fixu. Na tabuli si napíšeš všechny své prohřešky a tresty, které ti za to vyplatíme.” Na tabuli píše:

Vyrušování v hodině – domluva rukou

Drzé chování – 25 vařečka

Nošení erotických časopisů do školy a onanie na WC – 25 vařečka

Šikanování spolužáků – 30 rákoska

120 neomluvených hodin – 10 paddle

„Tak začneme,“ řekla Paní Vychovatelka. „Přehni se mi přes kolena.“ Martin zkouší ještě jednou smlouvat, jestli by to nešlo vyřešit jinak, že už bude hodný. Paní Vychovatelka odpovídá: „ Teprve hodný budeš, až s tebou skončíme.“ Přehne si ho sama přes kolena a stahuje mu trenýrky dolu. Začíná dopadat jedna rána za druhou. To se nezbednému Martinovi nikterak nelíbí a snaží si zakrývat zadek rukou, ale ani to mu nepomáhá, protože mu ji Paní Vychovatelka zkroutí za záda a pokračuje. Martin slibuje, kroutí se a zase slibuje.

[one_half]

Výprask rukou

[/one_half][one_half_last]

Výprask rukou 1

[/one_half_last]Když už má Paní Vychovatelka pocit, že to na začátek stačí, tak vybídne svojí asistentku, aby si vybrala vařečku a vysvětlila mu, že drzé chování není slušné a k hodnému hochovi se nehodí. Paní Vychovatelka ho musí pevně držet, pořád se kroutí a trest statečně přijmout nechce. Slečna Asistentka ho vůbec nešetří, ale 25 ran je pouze 25 ran a brzy to končí. Na chvíli si může odpočinout, ale musí si kleknout na kobereček a na natažených rukách držet vařečku.

Paní Vychovatelky si položí jednu nohu na kanape a nařídí Martinovi, aby se přes ni přehnul. Opět na jeho zadek začíná dopadat poměrně velká vařečka.

[one_half]

Výprask vařečkou

[/one_half][one_half_last]

Výprask vařečkou 1

[/one_half_last]Martin zasedání slibuje, že bude hodný hoch, nebude drzý, bude dělat domácí úkoly,… Pořád se kroutí a vypadá to, že ho to opravdu bolí. Do toho slečna Asistentka počítá rány, až konečně pro Martina vysloví číslo 25 a už žádná jiná rána nedopadá.

Paní Vychovatelka řekne: „Martine, teď si budeme muset vyřídit šikanování spolužáků. Nikdo se šikanovat nemá a tohle tě bude opravdu bolet. Aby ses nebránil a já tě nemusela držet, tak tě přivážeme na támhle ten kozlík a ty nebudeš mít na výběr.” Martin se ohýbá přes kozlík a slečna Asistentka mu přivazuje ruce.

[one_half]

Výprask rákoskou přes kozlík

[/one_half][one_half_last]

Výprask přes kozlík od slečny Asistentky

[/one_half_last]Paní Vychovatelka bere do ruky rákosku Vychovatelku, napřahuje se a na zadek dopadá první rána. Martin zakřičí a začne nadávat.

Výprask přes kozlík 1

V tu chvíli mu Paní Vychovatelka pohrozí: „Jestli ještě jednou uslyším sprosté slovo, tak dostaneš 5 rychlých rákoskou na zadek!” To zlobivý Martin nechce a rozhodne se krotit své projevy. Po desáté ráně předává Paní Vychovatelka rákosku slečně Asistence a nařizuje jí, aby ho rozhodně nešetřila, že si to tenhle nevychovaný hoch zaslouží, když šikanuje své spolužáky. Slečna Asistentka uposlechne rozkazu od Paní Vychovatelky a pořádně se napřáhne a nechá dopadnout rákosku na Martinův zadek. Ten jen zanaříká a u další rány se snaží uhnout, ale to mu kozlík zcela neumožňuje. Na jeho zadek dopadají další rány a Martin prosí, slibuje a naříká, že už další ránu rákoskou nevydrží, ale to mu není nic platné. „Na to jsi měl myslet dříve, teď hezky drž,” říká Paní Vychovatelka. Dopadá poslední rána a slečna Asistentka uvolňuje přivázání. Zbývá už jen Martinovi vysvětlit, že za školu se nechodí. Posledním trestem pro Martina má být dřevěné padélko.

Padélko

Paní Vychovatelka se posadí na židli a přikáže Martinovi, aby se jí přehnul přes kolena. V ruce má hrůzu nahánějící nástroj a rozpřahuje se. Padélko se zakousne do Martinova zadku a ten jen zaskučí a snaží se vymanit z pozice, ale Paní Vychovatelko ho drží pevně a Martin si musí vytrpět všech deset ran. U toho slibuje, že už nikdy za školu nepůjde a bude poctivě plnit všechny úkoly. Po desáté ráně už může vyskočit a třít si bolavý zadek.

Nakonec mu Paní Vychovatelka sdělí: „Výchovný výprask si absolvoval a zatím nevidím důvod, proč bys měl být vyloučen ze školy, ale má to jednu podmínku! Každý měsíc si sem budeš chodit pro preventivní výprask, aby sis to pamatoval a nenapadlo tě se vrátit ke starým způsobům.“

57 komentářů u „Žák Martin na výchovném výprasku ve VIPD

 1. žák Martin.

  Každným dnem očekávám předvolání a rozsudek nejvyššího soudu VIPD. a můsím přiznat že mám zadek pěkně staženej.To čekání je hrozné.

 2. žák Martin.

  Já se dodneška domnívám že tak malý výprask jsem zase nedostal. Je pravda že za to šikanování a onanování na wc v době vyučování jsem měl dostat přidáno ale slečna Monika zapomněla na těch padesát ran řemenem což je fotodokumentováno. Velký zážitek také pro mě byl jak mi Paní vychovatelka natřela seřezanou prdel hojivou mastí a to byl pocit jako strčit zadek do lavóru s horkou vodou. Vzpomněl jsem si na vojnu jak mi mazáci po výprasku natřely prdel pitralonem.

  1. Jörn

   Já když byl na vojně, měl jsem sen, že bych mohl dostat od jedné konkrétní poddůstojnice na zadek. Ale holt ta přehnaná služební korektnost má své mouchy 😊

 3. žák Martin.

  Počkám na konečné rozhodnutí Paní vychovatelky. To budu považovat jako rozhodnutí Nejvyššího soudu proti kteremu se nelze odvolat a nechám se spravedlivě potrestat.

  1. Paní Vychovatelka

   Písemný dodatek nejvyššího soudu VIPD, tedy rozhodnutí Paní Vychovatelky, bude řádně zpracován v nejbližších dnech. Neboť se už velmi těším, že se brzy znovu zařadím do procesu výchovy a jak je vidno, žák Martin už to velice potřebuje a věřím, že nejen žák Martin, ale i ostatní nezbedníci. Nemám pravdu??? 🙂

   1. Thomas

    Tak to je suprová informace, že se brzy vrátíte zpět do procesu výchovy. Už se na Vás moc těsím a výchovu potřebuji jako sůl…

  1. Jörn

   Když on má každý ten práh bolesti trochu někde jinde. Kvůli tomu je dost problematický si tady tímhle způsobem nabíhat na vidle. No ale když už jsi to udělal, asi bys to měl přijmout. Mně se takový výprask náhodou moc líbí, přísný je, ale ještě se to dá 🙂

  2. davidxx

   Já jsem napsal jen návrh. Možná že se objeví ještě jiné návrhy…. Ale určitě zaleží Na Paní Vychovatelce a Asistence Monice zda by ti udělili takový výprask. A pokud ho přijmeš a vydržíš do poslední rány, tak já jsem ochoten ho podstoupit taky, klidně ho můžeš sledovat a dostal bych 1x tolik co ty !!!

   1. Jörn

    Ty jo, zvládl bys 400 rákoskou a 50 s paddle? Ono taky záleží jak těžkým, mohlo by být dost destrukční samo o sobě. Já bych pro sicher nahradil u těch 120 ran za neomluvené hodiny rákosku tawsem…

    1. davidxx

     No nevím jestli bych to zvládl to je fakt… A ani nevím zad by tokový výprask pobavil
     Paní Vychovatelku a Asistentku Moniku. Z Tawsem nemám žádné zkušenosti ,takže nevím.

   2. Asistentka Monika Autor příspěvku

    Přijde mi, že tady někdo spoléhá, že Martin ten výprask nevydrží. A byla bych zvědavá, jak bys vydržel dvojnásobný výprask, my bychom tě určitě nešetřily!!! 🙂

    1. davidxx

     Tak já nespoléhám, že ten výprask Martin nevydrží. Ale jestli ho vůbec přijme. To jestli ho vydrží nebo ne je vlastně na vás, ale výprask by měl skončit dokud nepadne poslední určená rána. Myslím že dokážete i utěšit , utřít slzičky a ve výprasku se může pokračovat . A já tak to nevím zda bych to vydržel, ale co by mě zbývalo. A jako motivace bych byl jeho spolužák, kterého jsem ke všemu navedl.

      1. davidxx

       Tak odvaha zatím je za stolem u PC , horší to bude , až si budu muset sundat trenýrky, a ohnout se dámám přes kolena, tam už veškerá sranda bude u konce. A papírový kapesníčky na slzičky si raději vezmu

      2. davidxx

       Budu se snažit to hlavně vydržet, a brečet to fakt nevím. Zadek bude asi hodně zmalovaný, jsem jen zvědav kdybych prosil a brečel jestli by mě to pomohlo…

      3. Jörn

       Těžko říct, já se radši nechávám v rámci programu trestat za reálné věci ze svého života a prosit potom nechci, protože s tím trestem souhlasím. Ale když to bude dost spontánní, třeba by ti to pomoct mohlo. Jestli se to pokusíš sehrát, aby sis to ulehčil, tak spíš naopak 🙂

     1. Asistentka Monika Autor příspěvku

      Davide, myslím si, že by sis měl nejdříve přijít vyzkoušet normální výprask, než se tady budeš pouštět do takového hecování. Ještě jsi u nás na výprasku nebyl, že? 🙂

      1. davidxx

       No jsem trochu provokatér to je pravda i rád hecuji a mám rád výzvy.
       Asi tě překvapím, byl jsem u Paní Vychovatelky už 2x není to moc ale mám to docela daleko,a taky jsem musel změnit Jméno. Naposled loni v létě .

      2. davidxx

       To bych raději tady neprezentoval , raději soukromě do e-mailu.
       Ale prakticky jde že by mě určitá osoba poznala, a mohla toho zneužít.

  3. Asistentka Monika Autor příspěvku

   Teď si Martine trošku protiřečíš, trest si chtěl přijmout a hned vzápětí prosíš o snížení trestu? Co jsi čekal? Že ti tady někdo navrhne přijatelný výprask? Podle mého názoru bys už měl trest přijmout, když jsi to sem už takhle napsal, i když je to hodně přísný trest.

 4. žák Martin.

  Všichni se shodují že jsem za své prohřešky měl vyfasovat o hodně větší výprask! Nechci být outsider a srab. Kdo napíše nejlepší rozsudek tak se obětuji a nechám si hrdinsky nařezat do poslední rány ať mám prdel tŕeba fialovou! A věřte že Paní Vychovatelku neodprosím.

  1. Davidxx

   Vyrušování v hodině- domluva rukou, ale od obou ,nejlépe kdyby seděli na židlích na proti sobě dotýkali se
   koleny, žák Martin ohnutý přes kolena a může začít ruční koncert.
   Drzé chování – stejná poloha a ok každé 25 vařečkou
   Nošení erotických časopisů do školy a onanie na WC 100 řemenem , 3x 25 rákoskou
   Šikana spolužáků- 25 pádlem, 2x 50 dřevěnýma kartáči obě ženy by měly vyplácet součastně
   120 neomluvených hodin 120 rákoskou !!!

   1. žák Martin.

    Tak to jsem měl velká ramena. Takový výprask se snad ani nedá vydržet? Celkem by mě zajímalo jak by ta prdel vypadala. Tohle je tak na třikrát. Prosím o slitování.

    1. Davidxx

     Kdepak na 3x opravdu velké prohřešky zasluhují opravdu velmi přísný trest. Já myslím že Paní Vychovatelka společně s Asistentkou Monikou by takový výprask dokázaly udělit ,dokonce s úsměvem na rtu… a i slzičku utřít či ošetřit bolavý zadek.

    2. Asistentka Monika Autor příspěvku

     Vydržet se dá každý výprask. Není nikdo, kdo by u nás výprask nevydržel. Pro nás rozhodně není problém takový výprask dát. 😉 A Martin by určitě prosil a prosil. Naším cílem ale není člověka zničit, ale vychovávat ho a napravit, tak se tresty mohou upravit podle prahu bolesti a kolik dotyčný vydrží. U někoho to muže být 25 ran vařečkou a u někoho jiného třeba 300 rákoskou a více.

  1. Asistentka Monika Autor příspěvku

   Ano, trest je mírnější, ale ne každý vydrží/potřebuje velký výprask. Pro někoho už tohle může být větší výprask. Pokud by to záleželo jen na mně a dostal by se mi takový žák pod ruku, tak bych byla daleko přísnější za takovéto prohřešky. 🙂

   1. Davidxx

    To je pravda.. Ne každý vydrží/ potřebuje velký výprask. A jaký by jsi navrhla ty potrestání za takové prohřešky, kdyby mělo zaležet jen na tvé rozhodnutí…

    1. Asistentka Monika Autor příspěvku

     To se nedá takhle jednoduše říci. Potřebovala bych vidět, jak dotyčný na výprask reaguje, jak se bojí,.. A dle toho bych určila počet ran nebo i intenzitu, aby to byl dostatečný trest.

 5. Jožka

  Krásně zpracování nezbedníka!
  Jsem jím také a mnohem zarytějším, dokonce bych i neposlechl
  i schválně, abych mohl dostal nášup a druhý, třetí a ještě trošku víc.
  Vařečka musí být nejmíň 40 cm dlouhá je to při přitlačení tak akorát, když hříšník dostane aspoň 200 silných ran a pěkně se barví jeho zadek do temně rudé. Rákosky se trochu obávám, ale 50 ran by mělo tak nějak stačit jako prvníbvýchovný trest, je to na šikovnosti a dávkování přítlaku paní Vychovatelky, jak bude hříšník skučet a užije si bolesti. Jistě mě vzruší více, když se začíná párkrát od začátku nebo se přidá již zmíněný nášup.
  Těším se na Vaši reakci!

  1. Asistentka Monika Autor příspěvku

   Ahoj Jožko, nevím, jestli musí mít vařečka minimálně 40. Myslím si, že je to individuální a na každé vařečce se dá něco najít. Chtěl bys 200 ran vařečkou a 5O rákoskou jako první výchovný trest? Proč ne, tohle není u nás problém a mohla by to být i zábava. 🙂 Nemáme jen rákosky, ale i pěkné vařečky. Stačí se přihlásit u Paní Vychovatelky, až bude zdravá. 🙂

   1. Jožka

    Asistentko Moniko, teď i já nemůžu, hlavně proto že jsem si naordinoval postupnou terapii sám na několik etap, celkem v 1 týdnu absolvoval 1 denně, začal o to v období osobního výročí jalo jistá snaha o změnu a vedouci ke štěstí, žádné vzkazy blízkých, žadna oslava, tak jsem se potrestal na zadek. Proto jen odhaduju, kolik bych si zasloužil., vlastní ruka umí, ale nevydá maximum, i když ke zlomení varechy taky došlo, dlouho ležela v šupliku.Můžu do mailu poslat odkaz, když jsem začal točit, ale pořádný výprask mi nikdo cizi zatím nedal. Nehledám SM salon, to prostredi mě děsí, spíše známé kulisy školy nebo domácí výchovy, železo a jiné brutaliy, piercing, krev nechci.
    Omezením je vzdálenost, 4 hodiny cesty. Mám alternativu a proveřuju paralelně.

    1. Asistentka Monika Autor příspěvku

     Jožko, rozhodně je to zajímavá situaci. Já si moc nedokážu představit, že bych dala sama sobě velký výprask. Nejsem asi tak velký masochista. Mám ráda hru a atmosféru, kterou skvěle vytváří Paní Vychovatelka. 🙂 Pokud ti to vyhovuje, tak to v tom klidně pokračuj. Celé to je o naší spokojenosti a ontom, co nám vyhovuje.
     Podívej se na naše stránky a zjistíš, že nejsme SM salón, ale zaměřujeme se hlavně na výprasky. Najdeš u nás rákosky, vařečky, řemeny, kartáče, pravítka, paddle a další trestné a výchovné nástroje. 🙂

    2. Jörn

     Selfspankig jsem teda taky ještě nezkoušel. Nebo možná jednou kdysi dávno, ale bylo to moc krkolomný a taky je to jen taková bolest pro bolest 🙂

   2. Jožka

    Zcela jistě mě to láká, nejsem nováček, ale po letech skrývání nyní sice anonymní selsspanker zkoušející si své hranice, odkaz takové seance dám hádankou:
    portál s….tube: uživatel NECOmanXY, kde něco je křestní jméno fiktivního dedektiva jménem Carter.

 6. Paní Vychovatelka

  Musím pochválit slečnu Monika za pěkně zpracovaný článek o návštěvě nezbedného žáka Martina, kterému dodatečně přeji Vše nejlepší k jeho dnešnímu svátku 🙂 samozřejmě všem svým Martinům též. Oni už vědí a že jich je. :- Je to od Moniky hezké, že to stihla zrovna na jejich svátek. A už se moc těším, až budu schopná si ho pozvat znovu na prevenci 🙂

     1. sarkan

      ..sorry, reagoval jsem jen na to, co mě “uhodilo” do očí, a ne že jsem pedagog ve výslužbě (učil jsem jen odborné předměty)…možná bych objevil ijiné ale nečetl jsem celé..no a to asistentce projde jen tak?..a psaní celých vět nemá s gramatikou nic společného, nejsem Jirásek, abych se tady rozepisoval…jsem pragmatik

      1. Jörn

       No já bych byl pro to, aby se v takovýchto institutech tenhle grammar nazi přístup uplatňoval neústupně padni komu padni. Zavedl bych si na to speciální tabulku.
       Pragmatického v tom sice moc nevidím, ale určitě by se toho dalo využít.

      2. CBRKN!

       To už neokecaš. Vždyť ty ani nevíš, co gramatika je. 😉
       Gramatika neboli mluvnice je soubor logických a strukturních pravidel, kterými se řídí stavba vět, větných členů a slov v určitém přirozeném jazyce.

 7. Josef

  Krásné početní, při četbě jsem si tak nějak uvědomil že jsem u paní vychovatelky nebyl delší čas a vzhledem k její nepřítomnosti to asi nejspíš ještě bude chvíli trvat . Bohužel ,ovšem zdraví má přednost .

  1. Harry

   Hezký příběh super fotky..slecna asistentka se toho nebojí nejspíše také pěkně zmalovana prdel. Jeste bych na kozlíku připoutat nohy..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *