Z deníku Paní Vychovatelky 2 – Zkouška nových nástrojů – Výzva

Nedávno jsem obdržela tento email:

Dobrý večer, paní Vychovatelko,

zajímám se velmi intenzivně o spanking až tak, že jsme si s  přítelkyní začali vyrábět paddly a vařečky k tomuto účelu. Máme web http://neposlusna.cz, je to hlavně koníček než business. Rád se sem tam kouknu na vaše stránky, a tak mě napadlo, že kdybyste chtěla, pošlu vám zdarma nějaké naše produkty. Pro nás by to zároveň byla propagace na správném místě a zároveň i potěšení, že se používají tam, kde mají. Měla byste zájem? Nejvíc bych byl nadšený, kdybych viděl vaši fotku s naší velkou vařečku a kartáčem na vlasy, ty se mi k vám hodí nejvíce, jak vás tak vnímám. Ale kdybyste chtěla, klidně si vyberte jiné dva produkty. Nejde mi o žádnou skrytou reklamu, ale o to, že byste se s těmi nástroji na vaše stránky vyfotila s tím, že jsme vám je z neposlusna.cz rádi zaslali.
Tak dejte případně vědět a ať se vám daří!
oboustranný kartáč určený pro výprask na vyplácení každé půlky zvlášť.

oboustranný kartáč určený pro výprask na vyplácení každé půlky zvlášť.

Tomu se samozřejmě nedalo odolat.

Podívala jsem se na určené stránky, mají to tam krásně nafocené viz použité fotky a musím se přiznat, že se dá z čeho vybírat. Já si nakonec vybrala nabízený kartáč, ale místo vařečky, kterou já mám pěknou a bytelnou, jsem si vybrala tohle pěkné pádelko. Je to taková větší vařečka, co říkáte? 🙂
dřevěná plácačka takové lehké pádélko

dřevěná plácačka takové lehké pádélko

Slovo dalo slovo a uvedené nástroje se ocitly u mě v pracovně. Bohužel k nástrojům nedorazila jeho přítelkyně, abychom je společně vyzkoušeli,  tak je tedy mým úkolem na ně napsat pravdivou recenzi, samozřejmě s Vaší pomocí. Nástroje vypadají skvěle, velice mě potěšilo jak jsou lehoučké proti těm mým pádlům a přesto vypadají bytelně.  Takže dokud je řádně nevyzkouším, nemohu se k tomu jinak vyjádřit než kladně.  Ale tímto na vědomost dávám, že je třeba podrobit je zatěžkávací  zkouškou. Kdo si tedy troufá přijít a na vlastní kůži si je vyzkoušet?! Nabízím jak lehké výchovné výprasky, tak v kombinaci s rákoskou i trestným pádélkem.  Rozhodně je nemíním nechat zahálet ani nijak šetřit a pak společně s Vámi můžeme napsat pravdivé pocity. Já z jejich užívání a Vy milí nezbedníci, z pocitů, které jste si z výprasku odnesli. Velice se na to těším a doufám, že se brzy ozvu s pokračováním.

Vaše Paní Vychovatelka

23 thoughts on “Z deníku Paní Vychovatelky 2 – Zkouška nových nástrojů – Výzva

 1. JZ

  Tak v páte kjsem si u pani vychovatelky vyzvedl svou výhru,25 rákoskou na ostro bez zahřátí a opravdu poctivých.Ačkoliv se paní vychovatelka cítila polichocena tím, že jsem si vsadil na ní,vyplatila my celou výhru hezky poctivě bez milosti a bez lítosti.Jako odměnu jsem si prý navíc ještě vysloužil možnost otestovat malé pádélko, které se honosí takovým nevinným jménem Malý Ďáblík,zprvu jsem měl možnost si jej prohlédnout,říkal jsem si pche takový prcek to bude pohodička,ovšem za malou chvilku jsem se již kroutil položený na kolenou paní V. Na zadek my neskutečnou rychlostí dopadal ďáblík a důkladně se zakusoval do mého zadku.Po době která se my zdála nekonečná a ran bylo nepočítaně jsem už měl pocit že by to stačilo a že bych asi klidně už šel na kozlík pod rákosku kde mně čekalo 50 vcelku bez přestávky.Omyl paní V byla z malého ďáblíka tak nadšená že se rozhodla trest poupravit a že prý místo rákosky to bude 100 ďáblíkem a to 2X25 s malinkou pauzou (hodně malinkou) a 50 pěkně v celku.Zpotil jsem se už jen při té představě co mně čeká,ale to už rány začaly dopadat pěkně jedna za druhou levá půlka pravá půlka…..a tak jsem se jen svíjel a sotva stíhal počítat tak proběhla první polovina a po lehkém vydechnutí následovala ona 50 pěkně v celku a to bylo teprve peklo zadek bolel a pálil jako čert,jak jsem byl rád že to skončilo a že už mně nečeká ta rákoska na kozlíku a to byl další omyl,že prý jsem byl statečný a aby mi to nebylo líto tak těch 50 stejně dostanu……..a dostal hezky v celku a bez přestávky………

  Reply
  1. Thomas

   To byl tedy pořádný výprask. Já už jsem měl také tu čest poznat ďáblíka. Nejdříve jsem dostal pár ran abych se s ďáblíkem seznámil. Poté jsem dostal poctivých pětadvacet na holou.

   Reply
 2. Tom

  Osobně mám z těch samovýrobců, co nabízí něco “k testování” trochu hrůzu. Aby to nebylo podobné, jako rákosky od jisté slečny z Moravy, která je lakuje (!!)… 🙁 Asi aby lépe vypadaly.

  Reply
  1. Paní Vychovatelka Post author

   Já jsem s nimi spokojená, ale chápu, že ač jsou malé, hrůzu jistě nahání. Nepoznáš, dokud neokusíš. 🙂

   Reply
    1. Paní Vychovatelka Post author

     čekám až se přihlásíš s termínem, hrdino 🙂 už se moc těším na vyzkoušení

     Reply
 3. Vašek

  Něco mi říká, ale mohu se mýlit, že ty nohy by mohly patřit nezbedné školačce, která byla s přítelem na výprasku u paní vychovatelky.

  Reply
  1. Jz

   Spíše bych řekl že se jedná o nohy paní vychovatelky, nejednou jsem byl přes ne přehnutý a brzo budu opět.

   Reply
   1. Boardx

    To ses mozna spatne dival JZ, nejsou to nohy pani vychovatelky. Jsem si jist. Pokud nemam pravdu, dostanu od ni 20 navrch pri nejblizsi prilezitosti (pristi tyden) nebo ty (nevimkdy). Tak co, vsadime se?

    Reply
    1. JZ

     Jo to beru,sázku přijímám.Až si to tady pani vychovatelka přečte tak nás rozsoudí.A když už tak už navrhuji rovnou 25 hned na začátku bez zahřátí,rákoska španělka.

     Reply
     1. Vašek

      JZ, myslím, že máš 25 jistejch. Měl ses napřed podívat na ten web, kde ty nádherný nástroje testujou. Na webu neposlusna.cz je slečna i s pádlem komplet. Máš pocit, že takhle vypadá paní vychovatelka?

      Reply
  2. Paní Vychovatelka Post author

   Tak Pánové, ani jedno ani druhé. Nejsou to nohy nezbedné školačky, která u mě byla s přítelem viz fotky, ani to nejsou moje nohy. Jsou nožky slečny “Božky”, která dané nářadí s přítelem vyrábí a sami si je testují a mě poslali vzorky na vyzkoušení. Kdyby si někdo přečetl pozorně článek a kouknul na jejich stránky, tak to ví hned. Takže očekávám, že se JZ brzy o svých 25 rákoskou na ostro přihlásí. 🙂 moc se těším.

   Reply
   1. JZ

    Tak ,,vyzvednutí výhry” domluveno a termín potvrzen,poprosím tedy paní Vychovatelku o potvrzení a případnou fotodokumentaci pro zdejší návštěvníky.

    Reply
 4. Helen

  Ten oboustranný kartáč bude asi pěkně štípat, ale kdybych měla příležitost vyzkoušela bych, prohřešky by se našly.

  Reply
  1. Paní Vychovatelka Post author

   No zatím je jen tak zkouším v ruce a sem tam plácnu, ale aby s nimi někdo dostal výprask, to jsem ještě neprovedla. Hlásíš se?

   Reply
   1. JZ

    No abych se přiznal,tak drahá polovička již něco v tom smyslu pronesla že bych opět potřeboval na Žižkov.Tak nějak si myslím že to nebude dlouho trvat…..

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *