1. Výchovný výprask

Dobrý den Paní Vychovatelko,

Především bych Vám chtěl poděkovat za výprask, který jsem si zasloužil. Vím ovšem, že to byl pouze začátek. Poníženě prosím o přijetí k druhému výprasku. V příloze Vám posílám report z prvního výprasku a přes úschovnu Vám posílám foto a video z lekce. Vše je k Vašemu volném použití. Bylo by pro mě ctí, kdyby bylo zveřejněno u Vás na webu.

  1. Výchovný výprask u Paní Vychovatelky

Za své opakující se prohřešky jsem dostal za úkol oslovit Paní Vychovatelku a požádat ji o ponižující trest výprasku. Trest mi byl vyměřen, 150 ran v kombinace klasických nástrojů – vařečky a rákosky. Musím přiznat, že jsem v tom neviděl problém, přece jenom se nejedná o kabel nebo sjambok. Poníženě jsem oslovil Paní Vychovatelku s žádostí o výprask. Již z emailové konverzace bylo zřejmé, že Paní Vychovatelka velmi dobře pochopila moji situaci.

Termín mého trestu byl domluven na středu v 11:30. Dle instrukcí jsem se dostavil na uvedenou adresu včas a řádné všude oholen. Paní Vychovatelka mi sdělila, že nemá ráda chlupaté prdelky. Na uvedené adrese jsem byl 30 minut předem, takže jsem měl dost času o všem přemýšlet. Přesně v 11:30 jsem zazvonil na zvonek s označením VIPD. Paní Vychovatelka mě pustila do své pracovny.

Hned na první pohled bylo zřejmé, co mě čeká. Nástroje a vybavení pracovny plně odpovídaly svému účelu. Po srdečném uvítání a vzájemném představení jsem se dle předem domluvených instrukcí svlékl do naha. Paní Vychovatelka ocenila moji sportovní postavu a prohlásila, že na svůj věk vypadám dobře. Musím přiznat, že mi to udělalo radost.

Následovalo zopakování důvodu mého příchodu a shrnutí trestu. Na tabuli v pracovně jsem musel napsat výši mého trestu. Při psaní jsem si stále více uvědomoval, co mě čeká. Paní Vychovatelka se mě ještě zeptala, zda jsem někdy již dostal 150 ran na zadek. Zde se musím přiznat, že jsem zalhal. Strach zvítězil a já odpověděl, že ne, přestože tuto skutečnost již mám. Je mi teď jasné, že se budu muset Paní Vychovatelce omluvit a poprosit ji o další trest. Výkon trestu byl stanoven následovně 50 ran rákoska, 50 ran vařečka a 50 ran rákoska.

Během celého rozhovoru jsem musel nahý klečet před Paní Vychovatelkou s rukama za hlavou. Když vybrala trestné nástroje, položila mi je na natažené ruce. Krátká ale významná pauza na seznámení s nástroji.

První část trestu s lehkou rákoskou byla provedena v poloze v kleče na židli a tělem položen na stůl. První rány nebyly až tak výrazné, ale na zahřátí prdelky stačily. Po 25 ranách přišlo ke změně rákosky. Její síla byla cítit výrazněji. Rány jsem si musel počítat sám a po každých 25 ranách madam poděkovat.

Druhá část trestu byla malou vařečkou. Musím přiznat, že to bylo lehké až odpočinkové. Po 25 ranách ovšem došlo na větší vařečku. Rozdíl byl opět výrazně cítit. Po 100 ranách jsem opět poděkoval Paní Vychovatelce. Čekalo mě dalších 50 ran rákoskou. Paní Vychovatelka si vzala svoji nejoblíbenější rákosku Vychovatelku. A na můj již zahřátý zadek začaly dopadat další rány. Paní Vychovatelka velice dobře mířila. Rány dopadající na střed prdelky byly přijatelnější. Ale o to účinnější byly rány, které dopadaly těsně pod zadek. Trest prostě musí být trest. Rákoskou jsem celkem obdržel 40 ran. Zbývalo tedy posledních 10 ran. Paní Vychovatelka si vzala těžší rákosku – Reformátorku. První rána šla na střed prdelky, následovaly další vždy trochu někam jinam. Měl jsem co dělat, abych se nehnul. Po každé ráně jsem musel Paní Vychovatelce poděkovat. Po deseti posledních ranách výprask skončil. Následoval drobný odpočinek a po něm ošetření seřezané prdelky koňskou mastí. Mastička začala fungovat ihned. Měl jsem pocit, že sedím přímo v ohni a to i několik hodin po výprasku. Paní Vychovatelka ví, jak na to a vše dělá pro mé dobro.

Obdržel jsem první výprask od Paní Vychovatelky. Celkem to bylo 150 ran. Předpokládám, že se jednalo o střední výchovný výprask. Závěrem mého reportu musím shrnout mé prohřešky, které budou jistě započítány při dalším setkání s Paní Vychovatelkou. První bylo drobné lhaní, zda jsem již dostal výprask o 150 ranách. Druhý byl, že jsem neměl přesné připravené školné a Paní Vychovatelce dlužím polovinu školného. Třetí byl, že tento report posílám o den později. Jaký trest si asi zasloužím?

Paní Vychovatelka si jistě poradí, protože ona ví, co je pro mé dobré.

Závěrem bych chtěl poníženě poděkovat Paní Vychovatelce, že se mi takto věnovala a trest byl zasloužený.

Video ukázka ze zmiňovaného výprasku, další naleznete postupně ve video dokumentaci.

2 komentáře u „1. Výchovný výprask

  1. Rene

    Dobry den pani vycovatelko uz jsem Vam jednou psal az ted jsem se rozhdl ze vam napisu co jsem provel kdyz me bylo 14let vzal jsem brachovi 50kc a svedl jsem to na druheho brachu ten ovsem byl byl potrestan remenem a ja jsem se takhle vyhnul vychoneho vyprasku.proto dnes vas zadam o vychovny vyprask dekuji Ree

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *