Dočasná odstávka Výchovy

Aktualizováno 4. 1. 2019 viz Nový rok 2019 ve VIPD

Všem svým příznivcům, nezbedníkům a obdivovatelům spankingu,

s lítostí oznamuji, že na první pololetí, tedy od teď až do ledna 2019, bude pozastavena činnost VIPD – výchovy a výprasků. Je to ze zdravotních důvodů. Jdu na neplánovanou operaci a pak nějakou dobu bude trvat má rekonvalescence. Ale pozor potom budu lepší a pružnější, takže se máte na co těšit! 🙂

Určitě zkusíte navrhnout, že by výprasky mohla vést má asistentka Monika. Jistě by toho byla schopná. Uvažovaly jsme o tom, ale Monika je spíše v roli asistentky. Já jsem ta přísná a Monika mě většinou obměkčuje, neboť ví, jak takový výprask bolí. Cítí s nezbedníkem, a proto se necítí úplně dobře v přísné roli. Prostě Monika je úžasná Slečna Asistentka, ale ne Paní Vychovatelka. 🙂 Proto jí prosím do ničeho netlačte.

Až budu schopná chodit, možná budou lekce nejdříve s asistentkou. Dáme Vám vědět. Rozhodně na to, abych si někoho ohnula přes kolena, si ale počkáte. Trestné výprasky rákoskou, kde je jen pohyb zápěstí, budou mít přednost. Co nezvládnu já, zvládne pak pod mým profesionálním vedením má asistentka. 🙂 Věřím, že tato odstávka nebude příliš dlouhá. Abyste mi někteří nezvlčeli. 🙂 Až to půjde, dám Vám hned vědět.

12 komentářů u „Dočasná odstávka Výchovy

 1. Profilový obrázekVojtěch

  Tak to v každém případě přeji brzké uzdravení a bezproblémovou rekonvalescenci. Zhruba v tento čas jsem se pomalu odhodlával, že bych se mohl k oběma samičkám vlkodlaka – resp. milým a příjemným květinkám -, tedy paní Vychovatelce a slečně Monice, objednat, ale je jasné, že výše naznačené zdravotní záležitosti mají prioritu. Ale neříkejte mi, dámy a pánové, že vám přeci jenom v palici nešrotuje myšlenka o tom, že by to slečna asistentka Monika mohla – byť improvizačně a dočasně – zvládnout i sama ?! Byla by zachována kontinuita a přirozený běh světa.

  1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

   Hlavní je zdraví Paní Vychovatelky a tyhle věci jsou opravdu vedlejší. 🙂
   Paní Vychovatelka má schopný tým a články, fotky a možná i videa se zde budou objevovat i nadále. Jen na výprasky od Paní Vychovatelky si budete muset počkat.

 2. Profilový obrázekAvellana

  Stejně jako Josef, i já se připojím s přáním zdárného průběhu operace i následné rychlé rekonvalescence.
  Avellana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *