Dvojitý výprask – 2 ženy, 2 rákosky a jedna prdelka

25 ran společně od Paní Vychovatelky a slečny Asistentky Moniky, tedy 50 najednou a celkem v rychlém sledu, co myslíte? Daný nezbedník ani nedýchal. A to nic není, dokážeme toho mnohem víc. 🙂

 

18 komentářů u „Dvojitý výprask – 2 ženy, 2 rákosky a jedna prdelka

 1. Katka

  Super,asi budu muset manžela vyslat a nechat ho seřezat takhke v tandemu,už byl chytrej,že by zvládnul víc,než při posledním výprasku jen od paní vychovatelky.

  1. Jörn

   No to je ale šlendrián, nechat ho odejít, když ještě zvládne být chytrej. Třeba se mu podařilo se s Paní Vychovatelkou nějak domluvit 🙂

 2. babel

  No tak tohle je úplně špatně. Nemělo to žádnou atmosféru, jen vrcholně tupé mechanické bití, bez duše, bez mozku a  naprosto bez vzrušení.
  Vůbec neumíte využívat dynamiku vztahu podřízenosti a nadřízenosti, neumíte budovat atmosféru. Nedokážu si představit, že citlivý člověk od vás odchází s nějakým skutečným zážitkem.
  Ale když se najde nějaký trouba, který vám za něco takového zaplatí…

  1. Asistentka Monika

   Do jisté míry máš pravdu, ale je to trochu vytržené z kontextu. Kdybych viděla tohle video, tak bych asi také řekla, že jde jen o prosté bití a atmosféra tam není žádná. Ale skutečnost je úplně jiná, nenatáčíme celé lekce, které mohou mít cca kolem 60 minut. Tohle je jen ukázka naší práce a věřím, že i mnoho příznivců spankingu se na to ráda podívá. Kdokoliv, kdo už u nás byl, by potvrdil, že Paní Vychovatelka vytváří atmosféru po dobu celé lekce a myslím si, že jí to jde velmi dobře. Každý jsme jiní a máme i jiné požadavky na náplně lekce a intenzitu výprasku. Pro někoho není 25 ran rákoskou nic a někdo se toho bojí a nechtěl by to nikdy absolvovat. Velká řada nezbedníků si chce posouvat svojí hranici a je potřeba se s výpraskem posunout dál, aby to nebylo pořád stejné.
   Myslím si, že je lepší si to vyzkoušet na vlastní kůži a až pak něco kritizovat. Já osobně bych sem neměla potřebu dávat videa, ale poptávka je jiná. Na druhou stranu se i tak z videa dá něco poznat o našem koníčku a lze si udělat aspoň nějaký úsudek, než nás někdo navštíví. Před první lekcí jsem si také prohlížela stránky a dívala se na fotky a videa. Nezapomínejte, že jsou to autentická videa a ne jen tak nějaká videa, kde si osoby nechávají za výprask platit a je to jen naoko.

  2. Jörn

   No já mohu potvrdit, že nějaká atmosféra je tam pokaždé, i když vždycky asi trochu jiná, podle toho, jak se zadaří. Byla by chyba podle krátkého videa posuzovat celý výprask, když je to jen taková drobná epizodka.

  1. Jörn

   no, taky řešení. Jak to děláš, představuješ si při tom, že tě bije ona nebo je ti to jedno, hlavně že to bolí?

   1. Jožka

    Dělám to, protože mě to baví, bolest se mísí se vzrušením, čím déle to trvá, tím více přitlačím, protože ta jelita způsobí, že bolest otupí, je to o pocitech, zvuku dopadajích nástrojů a pak i vizuálního dojmu na 2-3 dny max, brzo zůstane jen pár žlutých fleků. Žádné velké vylomeniny neprovádím, mám nejraději ostrou, štiplavou bolest na povrchu, takových 200 ran 50 cm vařečkou nebo jezdeckým bičiikem, popř. supr čerstvým prutem jsou tak akorát, než mě začnou bolet paže a než mám zadek docela červený, občas i s fialovými místy. Teď se těším, jak si užiju velikonoce s pomlázkou, snad upletu pěkně tuhou a zároveň dost pružnou, abych se pořádně seřezal. Jen vždy musim myslet i na to, abych mohl jít např. do sprch bez podivných pohledů ostatních, v tom zas takový exhibicionista nejsem. Takže foto nebo video odkazovat nebudu, i když ho občas pořídím taky.

    1. Jörn

     Tak to je odpověď na něco jiného, ne na tu otázku. Já se obávám, že bych asi vyměkl dřív než to začne být zajímavé. Nebo bych k tomu musel mít extra důvod, abych dokázal sám jít přes tu bolest 🙂

     1. Jožka

      OK, nepředstavuju si to v ten okamžik nic, prostě si to užívám sám, jinak, ať navážu na téma, o kterém se tu píše, rád bych to zažil v reálu, až bude touha nebo nějaké hnutí mysli, takže je možné, že služeb paní Vychovatelky ještě využiju cestou do Prahy, tímto jí zdravím…

 3. Pepino

  Dobrý den,
  musím říci, že video je nádherné, je vidět souhra obou Paní. Zkušená ruka,
  všem to na videu moc sluší a zdá se, že si to užívají. Moc závidím a přeji tak krásné hraní.
  Slečna i Madam jsou extra třídy, mají cit a přísnou ruku, je krásné, když trestají tak užasné ženy.

 4. žák Martin.

  Tak to bych se asi pokadil. Celkem by mě zajímalo jak vypadá zadek druhý den? A kolik je nezbedníkoj let???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.