Hádanka na léto

Zdravím všechny vyznavače SPANKINGU a příznivce VIPD 😘 ❤️

Dnes mám pro vás hádanku na léto. Doufám, že se do diskuze zapojí co nejvíce lidí, ať vidím, jestli na mé stránky ještě vůbec chodíte.

Na fotce jsem já, vaše Paní Vychovatelka Věrka a záhadný dárek , který jsem dostala ještě před svým odjezdem na dovolenou. Napovím, že se jedná o výpraskový nástroj (tedy o nástroje dva podobné, ale mohl být klidně jen jeden) Tipnete si co je tam za nástroj? Když  zabalený je skoro tak vysoký jako já?

Jsem zvědavá na vaše tipy  – na odpověď se můžete těšit až se přihlásí podzim, což doufám bude ještě za dlouho. Teď Vám přeji krásné léto a těším se na Vás v chládku své pracovny v Praze.

Paní Vychovatelka a dárek

Paní Vychovatelka a dárek

15 komentářů u „Hádanka na léto

 1. Leontýnka

  Dobrý horký podvečer všem kolegům nezbedníkům, a nezbednicím. Já bych též tipoval složenou trestnou lavici. Ale asi to nebude ono…Kdysi jsem se o ní s Paní Vychovatelkou bavil, a myslím že říkala, že trestnou lavici neplánuje. Ale třeba změnila názor. Ten nápis na krabici je zavádějící…A jak píše jedná se o jeden nebo dva výpraskové nástroje. Je to dobrá soutěž, sám jsem zvědavý na výsledek. Tak tipujte, tipujte kolegové…

 2. Veroniqa

  Tak moje spankingová představivost stačí akorát na hodně dlouhou rákosku 😉. Ale jestli je to tak, že kdo to uhodne, tak bude mít tu čest tento nástroj okusit na vlastní kůži 😵, tak mně vlastně nebude ani moc vadit, když nevyhraju 😉🤣

 3. Alwin

  Na paddle je to dlouhé. Za mě to jsou ocelové rákosky. Nebo bičíky s ocelovým tenkým jádrem potaženým kůží nebo plastem. Určitě to bude dost bolestivá záležitost.

 4. Matej Orviský

  Zdravim vás tu je váš nezbednik Matej Orviský z Piešťan na Slovensku určite to bude bič a rákoska ak áno tak super ale ak nie tak dostanem na holý zadok výprask ako odmenu (terapeutický prostriedok)

 5. Míla

  A nebo to je snad: čepelíCOLD STEEL CABLE “WHIP” CANE / 32″ 😱😱😱Teď se úplně bojím zeptat co je hlavní výhra pro toho kdo uhádne 🤣🤣😉😉

  1. JirkaN

   To je ale spíš zbraň než trestný nástroj, ne? 😱 Já jsem tipoval, že to budou klády na znehybnění. To mít na krku a v předklonu být trestán, to musí být síla. Jenže Paní Vychovatelka píše, že se tím dá dostat a navíc je to nějaké moc dlouhé, tak to určitě budou 2 extra dlouhé a silné rákosky, originál ze Singapuru 🤫 Vyhrál jsem?

 6. Míla

  Dobrý den paní Vychovatelko 😘 Řekl bych,že máte v držení trestný nástroj používaný v Japonsku nevím jak to pořádně popsat vypadá to jako pádlo s dlouhou rukojetí.Nejde sem vložit obrázek 🤣🤣ale pošlu klidně na whatsapp 😉😉🤣.Přeji pohodový den a brzy naviděnou.Míla 😉

 7. Dawe

  Takhle dlouhé? Napadá mi rákoska nebo bičík, to asi ale nebude. Na stránky chodím přes rss, když mi něco zaujme. Chtěl jsem i přispívat, ale nutné osobní údaje mě odradily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *