MOTIVAČNÍ PROGRAM PRO NAŠI PANÍ VYCHOVATELKU od Veroniqy a Kaňoura

Vše začalo docela nevinně průvodním dopisem, když jsem se Já Paní Vychovatelka Věra, vrátila z dovolené 🙂 Jen prosím berte vše s rezervou a humorem (hlavně to o té fiktivní  ředitelce Megeře). Později se se paní Veronika přiznává, že to byl jen další pokus o mega provokaci – Jak to asi skončí?! Kdo dostane na holou?  Přečtete si průvodní dopis a zůstaňte s námi

Milá Paní Vychovatelko,

Po dobu Vaší nepřítomnosti, která byla zvlášť pro některé k nevydržení dlouhá, jsme si uvědomili, jak záslužnou a dosud nedostatečně oceněnou práci pro chovance VIPD a pro celou BDSM komunitu děláte.

Ale bohužel jsou stále mezi povětšinou slušnými a seriózními klienty VIPD tací (nebudeme raději jmenovat, ale Leontýnka na Pickey byl dostatečně adresný), kteří stále plně nedoceňují Vaše náročné povolání a chovají se jako kus skotu. Myslí si asi, jak jsou hrozně vtipní a že nemáte nic lepšího na práci než řešit, s laskavosti Vám vlastní, jejich kázeňské přestupky, a napínají tak Vaší trpělivost a nervy na maximum.

Přitom vést takový renomovaný institut jako VIPD, udržovat kvalitu poskytovaných služeb, inovovat pedagogicko-výchovné metody a zároveň neustále pracovat na jejich zdokonalovaní vyžaduje enormní množství energie, která Vám chybí kvůli výše zmíněným nevycválaným jedincům a jejich nemístným provokacím.

Navíc si velmi ceníme, že v posledních měsících jste se rozhodla vrhnout své úsilí k upgradu konceptu VIPD směrem k osvětě společnosti, aby pochopila, že nechat si jednou za čas nařezat, není nic úchylného. Naopak tato metoda může pomoci celé české společnosti, která se toho času nachází ve velmi špatné duševní kondici. Ale zatím jste úplně na počátku této náročné cesty. Vážíme si toho, že jdete v čele BDSM komunity touto Sisyfovskou stezkou, třímajíc ve své pádné ruce pochodeň poznání a osvětlujíc směr pro všechny bloudící jedince.

V neposlední řadě, a to hlavně, vnímáme neuspokojivé pracovní podmínky, které kvalitnímu výkonu Vašeho povolání nejen nepřispívají, ale dokonce brání! Jen namátkou: vlhká kobka sklepního charakteru s nedostatečným prostorem pro skupinové lekce nebo pro případné pořízení dalších rekvizit. Nebo např. nedostatečné pokrytí mobilním signálem, což znemožňuje efektivní komunikaci při střídání chovanců, takže se už navzájem většina potkala na chodbě nebo na chodníku před vchodem, někteří dokonce přímo v učebně, aniž by tušili, že dojde k jejich seznámení atd.

Asi nejvíce pro Vás zatěžující je pracovat pod vedením Paní ředitelky Valerie Šílené, všeobecně známé pod přezdívkou Megera, která nejen že není schopná zajistit odpovídající materiálně-technické podmínky (viz výše), ale je, jak už jméno napovídá, labilních duševních schopností, což se projevuje zmatečností řízení, neustálou buzerací Vás i dalších klientů a všeobecnou neschopností zastávat tak odpovědnou funkci. To, že je notorická alkoholička, jen dokresluje zoufalost celé situace. Jediným štěstím je, že se již prakticky nezapojuje do přímé výchovy klientů (až na naprosté výjimky, se kterými však lekce stejně nakonec prochlastá a k výchově samotné pořádně ani nedojde, protože není schopná v pohrouženém stavu ani trefit pozadí klientů a demoluje nástroji zařízení učebny).

Není pro nás vůbec překvapením, že jste se nakonec rozhodla postavit se na vlastní nohy a jít svou cestou profesionalizace služeb VIPD, nově také pod značkou S.O.S na Vašich nových stránkách: https://www.vychovatelkavera.cz/ Moc Vám v tom držíme palce a jsme zde připraveni Vám pomoci.

Přiznáváme, že nebylo vůbec jednoduché si navzájem sebekriticky nastavit zrcadlo, neboť to, co jsme v něm viděli, nás rozhodne nepotěšilo. Vůbec nechápeme, že jste to vše tak dlouho shovívavě snášela a vždy nás pouze laskavé seřezala. My na Vašem místě bychom dávno přikročili k mnohem přísnějším trestným metodám.

Rozhodli jsme se tedy, že přehodnotíme naše chování a opravdu se polepšíme! Navíc Vám chceme být všemožně nápomocni a alespoň nepatrně, ve vší skromnosti a v rámci našich omezených možností, přispět k rozkvětu VIPD.

A protože za jednu z Vašich nejprogresivnějších výchovných metod, která přináší prokazatelné a objektivně měřitelné výsledky, považujeme Motivační program, a protože platí pravidlo (ve Vašem případě dvojnásob), že kovářova kobyla chodí bosa, rozhodli jsme se zpracovat pro Vás Motivační program, který bude přímo a jen Vám šitý na tělo. Berte to prosím jako nepatrný projev naší bezbřehé vděčnosti a pokus o odčinění našich kázeňských excesů.

Jsme připraveni Vás koučovat, motivovat a v krajním případě Vám udělit nutnou nakládačku, k čemuž věříme, že ve Vašem případě nedojde, protože pozitivní motivace (dobrý pocit a pochvala) bude pro Vás dostatečným motorem ke 100% plnění stanovených úkolů.

A kdyby přeci jen bylo někdy zapotřebí využít bohatého vybavení Vaší učebny (pravděpodobnost téměř nulová), pak jsme připraveni, i když jen s maximálním sebezapřením, Vám poskytnout i službu v podobě motivačního výprasku.

Věřte, že to budeme dělat neradi a jen a jen pro Vaše dobro!🙂 Ale i tak by se určitě jednalo pouze o soft exekuci – co jiného byste taky od dvou masochistů, kteří neví, jestli mají držet rákoskou jako trekingovou hůl nebo ukazovátko, čekala.🙂 Určitě přichází v úvahu angažovat také slečnu asistentku Moniku, která má certifikované školení přímo od Vás a má mnohem kvalitnější úder. I když tady, i vzhledem k jejím časovým možnostem, bychom doporučili zapojení asi jen v případě tzv. trestných výprasků při neplnění “zásadních” úkolů.

MOTIVAČNÍ PROGRAM NA MÍRU PRO NAŠI PANÍ VYCHOVATELKU od Veroniqy a Kaňoura

Cíle motivačního programu:

Ø Stabilizace VIPD a zajištění dostatečného cash-flow pro další investice

Ø Minimálně 2 klienty denně

Ø 20 mecenášů na pickey.cz

Ø Pobočka v Praze a Brně

Ø Pozvání do Show Jana Krause

Postup realizace a harmonogram kroků:

Ø Seznámení Paní Vychovatelky s motivačním programem a konzultace

Termín splnění: 10. 7. – provede Kaňour v rámci své lekce

Ø Zpracování seznamu úkolů, tzv. to-do listu (dále jen 2do list), včetně termínů plnění

Termín splnění: středa 12. 7. – PV předá Paní Veronice při její lekci

Ø Pravidelná kontrola výsledků plnění včetně aplikace vhodných motivačních metod

Termín: v rámci pravidelných lekcí Paní Veroniqy a Kaňoura

Nastavení odměn a trestů:

–        Odměnou v případě plnění úkolů je dobrý pocit a pochvala.

Nastavení trestů:

–        neplnění méně důležitých úkolů: pokárání a ústní domluva, vysvětlení proč je nutné úkoly plnit včas, neodkládat je a neupřednostňovat volnočasové aktivity, případně lehký motivační výprask

–        neplnění zásadních úkolů: „nic co by se Vám líbilo“ 😊

Návrhy úkolů do 2do listu (v případě zájmu můžeme dodat více námětů):

–        pravidelné vkládání příspěvků na webové stránky vychova-a-vyprask.cz, pickey.cz atd.

–        průběžné a včasné vyřizování e-mailové korespondence s klienty

–        dotažení webu www.vychovatelkavera.cz po obsahové a technické stránce do jeho plné funkčnosti

–        PR akce s cílem propagovat VIPD institut mezi širokou veřejností – např. street spankingová akce (např. na Hlavní nádraží).

V neskonalé úctě

Veroniqa a Kaňour

2 komentáře u „MOTIVAČNÍ PROGRAM PRO NAŠI PANÍ VYCHOVATELKU od Veroniqy a Kaňoura

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *