Nová tenká rákoska – Šídlo? – Ňuňu rákoska?

Zdravím všechny příznivce spankingu. Na vědomost se dává, že je VIPD Výchovný Institut znovu plně otevřený. Samozřejmě, že některá covid opatření stále trvají, ale tím si přeci nenecháme zkazit náladu na pěkný výprask, co vy na to?

Velice mě potěšil krásný dárek od mého dlouholetého nezbedníka Tomáše, který mi na oslavu znovu otevření  po covidu přinesl darem krásnou velice tenkou, ale svižnou rákosku, kterou jsem chtěla nazvat Šídlo. Bohužel to ale vypadá, že po tom, co jsem jí vyzkoušela na zadečku slečny Moniky, jí slečna asistentka překřtila na Ňuňu rákosku. No posuďte sami – není  hezká?

Vyšpulená prdelka slečny Moniky a čekající rákoska Ňuňu

Ňuňu rákoska a slečna Monika

A i když jsou už prázdniny, dovolená a léto v plném proudu, nebojte se přijít si vyzkoušet novou rákosku a zkuste pro ní vymyslet její jméno.

Rákosky – Ňuňu, Asistentka, Vychovatelka

24 komentářů u „Nová tenká rákoska – Šídlo? – Ňuňu rákoska?

 1. Alex

  Podle mě se tahle rákoska ke Slečně Monice krásně hodí. Také působí takovým nevinným, dívčím dojmem, ale určitě v sobě taky umí probudit čertíka a rozpálit vám zadek do pekelného žáru.

  1. Alex

   Mimochodem… Dobrý den Paní Asistentko. Když si tak ten svůj koment znovu čtu, hádám že se mám na příští návštěvě vážně na co těšit!

   1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

    No už aby si tu byl Alexi, pak můžeš napsat sám svůj komentář na Ňuňu rákosku 🙂

  2. Vojtěch

   Pravdou je, že slečna Monika působí dojmem hodného děvčátka, které krmí králíčky a do vázy trhá květinky, ale člověk tomuto dojmu nesmí podlehnout a hlavně nesmí ztratit ostražitost. Děvčátko se může rychle změnit v útočící harpyji, pralesního orla. Dávám ji do protikladu k paní Vychovatelce. V její přítomnosti jsem ve stavu nejvyšší pohotovosti furt a pořád.

 2. Vojtěch

  Velice výživný a interesantní zážitek 28. července tohoto roku ve VIPD. V přítomnosti paní Vychovatelky a slečny Moniky. A byla to jako obvykle velká zábava, protože vše se děje na základě dobrovolnosti. Přistoupili jsme k tomu s taktickou vyzrálostí, konkrétně tak, že jsme o počtu ran a použitých nástrojích rozhodovali pomocí vrhu hracími kostkami. Jmenované dámy se nicméně snažily drobátko švindlovat a počty ran zvyšovat, což je ovšem tradiční kolorit. Ale vrcholovým číslem bylo použití koženého biče. V poloze ležíc na břiše. Tušil jsem, že to s ním bude na samé hranici snesitelnosti, což se potvrdilo více než dostatečně. Zadek jsem po několika desítkách ran měl v dezolátním stavu a rozsekaný opravdu solidně a pro jistotu si po zbytek dne sedal jenom sporadicky. No ale přesně takhle se mi to líbí, příznivcem nějakého symbolického pošvihávání teda rozhodně nejsem. Se jmenovanými dámami se na stupni a intenzitě výprasku můžete bezproblémově domluvit, vždy vám vyhoví, ovšem když jim dáte volnou ruku, s doruda rozsekaným a pěkně pruhovaným zadečkem počítat musíte. V každém případě se už těším na další akci, vždy jde o skvělý zážitek.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Děkuji Vojto, tvůj výprask jsme si taky užily 🙂 jen podotýkám, že o ten bič sis řekl dvakrát a sám 🙂

   1. Jay Kay

    Znám ji, mám asi dva, nebo tři kousky 😀, mám ji i krátkou, tou se nebije, ta se natáhne a nechá švihnout vlastní pružností, to se používá na nejcitlivější místa 😀

 3. Vojtěch

  Tak je mimo veškerou a jakoukoli pochybnost, že by touto rákoskou měla slečna Monika dostávat naloženo pořádně a opakovaně. Její skvostný zadeček a tato konkrétní rákoska k sobě patří jaksi přirozeně a automaticky. Stejně jako hrby k velbloudovi či chobot ke slonovi. A vůbec se nebráním představě, že bych obě dámy zase velice rád navštívil. Co třeba příští týden ?

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   rozhodně Vojto, už se na tebe moc těšíme ve středu odpoledne obě dvě. A jsem zvědavá jak nazveš rákosku ty, až si jí na tobě nemilosrdně vyzkoušíme 🙂

   1. Vojtěch

    Myslíte ten legrační klacík, který slečna Monika nazývá “rákoska Ňuňu ?” Tak vybavuje se mi, že jste se s ním iniciativně a svědomitě oháněly již minule, ale skoro jsem při tom usínal. No, to jsem si před zítřkem asi trochu zavařil, pragmaticky si uvědomuju…!

     1. Vojtěch

      Ta rákoska až tak nebezpečně nevypadá, ale když jsem cítil, jak mi na zadku naskakují jelítka, částečně jsem svůj původní odhad přehodnotil. Ale nejlepší byl ten bič. Musel jsem se hryzat do zápěstí, abych nesténal. Úžasný zážitek !

     1. Vojtěch

      Tušil jsem, že si mne za mé předchozí provokační řeči budete chtít vychutnat, takže jsem se snažil připravit na všechno. Vámi zmiňovaná rákoska své kouzlo teda určitě má. Zejména, když se aplikuje na zcela holé hýždě hned na začátku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *