Představování nástrojů – TAWSE

Slíbili jsem Vám, že budeme postupně představovat naše nové nástroje, abyste si mohli udělat představu, jaké by to bylo dostat výprask zrovna tímto nástrojem.

Zadeček a Tawse

Dnes jsme vybrali nástroj nazývaný Tawse, nejedná se úplně o nový nástroj v naší trestné sbírce, ale byl na našich stránkách velmi opomíjený, tak jsme se rozhodli to napravit. Mnozí z Vás už s ním měli zkušenost a mohli by vyprávět.

Tawse je skotská klasika – pruh tlusté kůže, na jednom konci roztřepený, zajišťoval morální podporu skotskému vzdělávacímu systému po dlouhá staletí. Tawse je klasickou skotskou alternativou k rákosce. Někdo dokonce řekne, že je horší než rákoska?! Tak jak to s ním je?

Tawse detail


Tawse

Osobně jsem měla možnost okusit tento nástroj už několikrát a můžu ho jedině doporučit, je to zase úplně něco jiného, jiný pocit, jiný strach, jiný zvuk, jiná bolest… Musím se i přiznat, že se mi i velmi líbí na druhé straně. Hezky se s ním zachází a i odolní jedinci mají co dělat, aby výprask snášeli s hrdostí.

Zde se můžete podívat, jak takový výprask může vypadat! 🙂

40 komentářů u „Představování nástrojů – TAWSE

  1. Štěkulka

   😂😂😂 Noo, nedokážu si ho představit v ruce Paní Vychovatelky. 😂😂😂 To bych určitě byla moooc hodná a to už byla nuda. 😂😂😂

   1. Tvůrce zla

    Cokoliv v ruce paní vychovatelky je hodně učiné. Vyjma asi klasického pásku 🙂 Naposledy jsem u ní byl před více než 2 lety a ten poslední vejprask si ještě pamatuju. Teď všechna sranda stranou, na paní Vychovatelku rád vzpomínám a za dost ji vděčím a vážím si jí.

    1. Štěkulka

     Mě Pani Vychovatelka měla pod rukou zatím jen 3x. Možná by to chtělo další návštěvu, jelikož dělám přesně pravý opak toho, co bych měla a už od 2 levely výše. Paní Vychovatelka se nechá “ukecat”. Poslední návštěva byla super. 😉😊 Nechala se ukecat a uprosit. 😂😂😂 Musím uznat, že si umí poradit za všech okolností a umí překvapit… Že skončím ohnutá přes koleno Paní Vychovatelky a bude mi sázet jednu za druhou svou botkou bych nikdy nečekala. Fakt jsem si připadala jako malá holka. 😊👍👍👍

     Paní Vychovatelko, byla jste měkká. Přiznám se, že shovívavost nebyla potřeba. 😂😂😂 Zkoušela jsem jestli se necháte “ukecat” a uprosit a ejhle… Necháte. 😂😂😂😋😋😋 VYHRÁLA JSEM. 😋😋😋😂😂😂😋😋😋

     Paní Vychovatelka je suprová. Je přísná, ale spravedlivá, ale je také člověk, který umí člověka podržet. Že jí pozlobím na webu nebo mimo web… No a co… Jak vždy říkám, JÁ MŮŽU. Paní Vychovatelka to má pod kontrolou a pevně v rukou. Tuhle hru nemůžu vyhrát a jsem si toho velice dobře vědoma a to mě baví. 😉😊👍 Paní Vychovatelky si nesmírně vážím a jsem moc ráda, že jsem měla tu čest ji poznat. Děkuji, Paní Vychovatelko. 😊

 1. Štěkulka

  Tak tohle se mě nikdy nedotkne. Nelíbí se mi to už od pohledu. Velký obdiv těm, kteří do toho “jdou”. Především Asistentce Monice, jakožto ženě. 👍

  1. Asistentka Monika Autor příspěvku

   To lze jednoduše splnit, stačí se jen o výprask přihlásit na mail Paní Vychovatelky (viz. kontakt).

 2. E

  Tak musím konstatovat, že jsem ho ochutnal a je to zajímaví nástroj. Bolest je taková tupá a teprve pomalu se stupňuje. Je to přesný opak rákosky. Chybí tam to štípnutí ta svěží jiskra, ten les po bouřce. Je to jen tupá rána, ale silná. Na druhou stranu to je opravdu nástroj za trest. Žádné povyražení a vetší počet silnějších ran nadělá na zadku jistě svoje.

 3. Leontýnka

  Krásná slečna asistentka Monika při lekci…Škoda, že to 13. února nevyšlo. Mějte se zlatíčko, Leontýnka.

  1. Rebelka Monika

   Čas se vždycky najde, když se chce. To je jenom výmluva. Ano na videu to nevypadá tak hrozně, ale realita je úplně jiná. 🙂

  1. Jörn

   Je to takový tlustý pás kůže a v porovnání s běžným koženým řemenem má drtivý, občas až brutální dopad. Na rozdíl od vařečky to neštípe, je to jiná bolest než od dřevěných věcí. Lze ho dobře použít k prodloužení výprasku po rákosce, když hrozí, že už by jelita začala praskat.
   Podle e-shopu výrobce Dick ve Skotsku je to docela drahá hračka, ale IMHO by to stálo za to 🙂

 4. Josef

  Tak oproti řemenu tam je dosti velký rozdíl ,poznal jsem tawse na vlastní zadek . Zprvu jsem si říkal to nevypadá tak strašně ,no to mne velice rychle přešlo . Po něm mne ještě čekala rákoska a můžu říct že v tu chvíli jsem se na ni těšil 🙂 .

  1. Asistentka Monika Autor příspěvku

   Jen si to přijď vyzkoušet. 😉 Ráda ti s ním udělím výprask a uvidíš, že to není stejné jako řemen.

    1. Asistentka Monika Autor příspěvku

     Vždyť jsi odložil svůj výprask až někdy na březen. To už tedy můžeš dříve?

     1. žák Martin.

      Než se vrátí paní Vychovatelka tak bych ten Tawse rád vyskoušel.Snad to nebude tak hrozný. A stále se neozval Davidxx–Hrdina!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *