Proč ta revoluce ve VIPD a Co je pickey.cz?

Zdravím všechny své příznivce Spankingu a VIPD!

Ráda bych Vás seznámila s novým projektem, na kterém už pracuji více jak měsíc a který by mohl přinést trochu stability do mého podnikání a zlepšit i tak služby vůči Vám. Sami víte, že jsem se Vám vždy snažila zcela zdarma zprostředkovat formou povídek, fotek a videí, co se děje ve VIPD, někdy lépe a častěji a někdy nebyl čas, ani co zprostředkovat.

Jistě si uvědomujete, že doba koronavirová byla pro spoustu kontaktního podnikání (jako jsou i mé výprasky) likvidační. A když jsem si před dvěma měsíci vyvrkla kotník a nemohla jsem 3 týdny jezdit na výprasky do Prahy, uvědomila jsem si, že musím něco změnit!

Byla jsem nucena přemýšlet, jestli se na to nevykašlat a nedat se někde zaměstnat. Ale nakonec jsem se rozhodla, že se do toho položím naplno a znovu jsem začala tvořit obsah na svých stránkách. Udělala soutěž a trochu rozproudila Váš zájem. Ale zjistila jsem, že ani to mi to nepřináší více klientů na výprask.  Proto musela přijít na scénu spolupráce s Pickey.cz

Pickey.cz je bezpečná podcastová česká platforma, kde můžete finančně podpořit svého oblíbeného tvůrce obsahu, stát se tak tichým sponzorem, aniž by se na Vaší kartě objevilo něco nevhodného 🙂 a aby dotyčný byl motivován tvořit zajímavé články. Já se tímto zavazuji, že pokud mě podpoříte, budu každý týden přidávat další a další autorský obsah s fotkami a videi z mé pracovny.

Pokud Vám moje stránky dělaly a dělají radost, chci Vás tímto požádat o Vaší podporu. PROSÍM, staň se hrdým sponzorem, členem klubu VIPD ať jako Fanoušek, plnohodnotný Člen, nebo dokonce Mecenáš, který svým pravidelným příspěvkem podpoří fungování VIPD a Paní Vychovatelky, tak aby Vám dále mohla poskytovat servis formou výprasků a nebo těm, kteří přijít nemohou, alespoň zprostředkovaně formou povídek, fotek a videí, o které se s Vámi budu ráda dělit dál, ale na stránkách: http://pickey.cz/panivychovatelka 

Moc Děkuji a věřím, že tento druh komunikace i Vám bude dělat radost. 😘 ❤️

PS: pro Mecenáše mohou nabídnout i možnosti určitých osobních dárků, které mě v průběhu fungování napadnou jako Bonus za Vaší podporu např. viz https://www.pickey.cz/p/3c308660bce898d04ab491e75e35e487

 

3 komentáře u „Proč ta revoluce ve VIPD a Co je pickey.cz?

 1. Michal

  Dobrý den Vám Paní Vychovatelko přeji, jak přesně funguje ta podpora pro mecenáše? Co když bych tím darovanym nástrojem chtěl i dostat?
  K té podcastove službě, divím se, že jste to nezačala dělat už dříve, podle mě to je cesta a má to smysl. Asi bude dost lidí co bude remcat, ale zase petistovka není tolik peněz, tak si dají o tři krabičky méně.
  Škoda, že jsem tu dražbu nezachytil dříve, mě by u výprasku lákala divačka, doprovod, třeba bude zase nějaká podobná akce.
  Každopádně Vám držím palce.

 2. Michelin

  Přeji ať se daří touto cestou zlepšit fungování VIPD
  Ale myslím že lepší by bylo zaujmout jinými akcemi.Velikonoční pomlázka nebo kopřivové masáže 😊….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *