Rektální měření teploty před a po výprasku

Rektální měření teploty před výpraskem

Rektální měření teploty, jistě jste o tom všichni slyšeli a někteří z Vás dokonce o tom sníte. Dříve se teplota těla měřila starým rtuťovým teploměrem přes rektum. Tedy tak, že se teploměr zasunul do zadečku. Teplota je tam stálejší. Jen u těch starých teploměrů měření déle trvá, místo sekund několik minut a ta pozice?! Jaký je to asi pocit vyšpulit holý zadek a čekat. A bude teplota před výpraskem menší než po výprasku?

Tohle přesně si chtěl vyzkoušet jeden nezbedník, který o tom snil a nakonec se osmělil a napsal mi o tom. A protože se nějakou dobu známe, neměla jsem problém, přečíst si v emailu jeho sen a pak posunout náš výpraskový rituál o další level výš. Byla to pro mě výzva. Zadečky miluji, ale rozhodně nejsem zkušená něco do nich zasouvat a nepřijde mi to hygienické, a přesto mě to dost nadchlo a bavilo. Nečekala jsem, že namazaný teploměr tam tak zajede (viz foto). Ale jak jsem podotkla, když jsem mu ho zaváděla a on jen heknul, ” Hezky drž, čím hlouběji tam bude, tím objektivnější ta teplota je.” 🙂 Navíc udržet namazaný teploměr lubrikantem 10 minut tak, aby ani jednou nevyklouzl, byla výzva zas pro něho. Věděl, že pokud vyklouzne dostane k těm 50 rákoskou ještě navíc 25.  Tak se tedy snažil a měl namále.

Měření teploty

Nedalo mi to, abych během čekání na výsledek tu krásnou vyšpulenou prdelku párkrát nepohladila. 🙂 Kdo by odolal. Teplota byla 37,01 °C. na hranici zvýšené teploty. Bylo to tím očekáváním výprasku, tedy stresem, nebo je to dáno hloubkovějším měřením?

Moc jsem to neřešila. Ohnula jsem si ho přes kolena a začala sázet, nejdříve rukou, pak Malým Ďáblíkem, vařečkou a nakonec rákoskou.

Výprask Malým Ďáblíkem v pozici wheelbarrow (kolečko)

Na výprask Malým Ďáblíkem jsem použila jinou potupnější pozici s vystrčeným zadkem, kde je opravdu vidět úplně všechno. Škoda jen, že jsem neměla po ruce ten teploměr a gumové rukavice. Nakonec jsem se do něj pustila v pozici ohnutý přes stůl svojí oblíbenou rákoskou a taky jsem ho nešetřila. Vždyť jak moc ráda říkám, je to hlavně pro jeho dobro! 🙂

Výprask rákoskou

Rektální měření teploty po výprasku

Rektální měření teploty

Nakonec došlo i k druhému závěrečnému měření teploty na sešvihaný zadek. Co myslíte byla teplota vyšší nebo stejná? 🙂

13 komentářů u „Rektální měření teploty před a po výprasku

  1. Mike

   Dobrý nápad. 😀 Odteď až do odvolání každý kdo navštíví VIPD, bude muset hned za dveřma stáhnout kalhoty, nastavit zadek a nechat si změřit teplotu. A během měření může proběhnout úvodní výslech.

   1. Alex

    Hej. Vím že to měla být původně sranda. 😀 Ale tohle opravdu není špatný nápad. Mě by se takovéhle opatření líbilo.

 1. Ondra

  Je možné se domluvit na potrestání v takovém stylu, jak bývali kdysi trestání hoši co se dopustili sebeukájení? Výpraskem i aplikací koňské pálivé masti na citlivé sliznice?

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ano i na tom je možné se domluvit, ale dej pozor co si přeješ, mohlo by se ti to splnit, ale nemuselo by se ti to líbit 🙂

 2. Majjsan

  Ahoj Moniko,usuzuji jako naprostý laik. Po výprasku je prdelka horká a tím pádem jsem myslela, že nějaký vliv na to má. Každý jsme jiný a každé tělo reaguje jinak…
  Až to někdy vyzkouším, dám vědět. ☺️

 3. Rebelka Monika

  Zajímalo by mě z čeho usuzujete, že by teplota po výprasku měla být vyšší? Výpraskem se více prokrví povrchové tkáně a svaly. Na vnitřní teplotu to nemůže mít vliv, pokud by tedy u měřené osoby nenastal šok nebo nějaké jiné nepředvídané okolnosti.
  Mám to potvrzené i z vlastní zkušenosti. Změřená teplota před a po výprasku byla stejná. 🙂 Ale experimentům se meze nekladou, třeba se mýlím a někdo naměříte něco jiného. Třeba taková koňská mast aplikovaná na sliznici uvnitř zadečku, by mohla teplotu zvýšit i o několik stupňů?!

  1. Jörn

   No nevím, ale možná že by mě to měření tak vytočilo, že by se mi teplota zvýšit mohla bez ohledu na výprask 🙂

 4. Vašek

  Zdravím vás paní Vychovatelko,
  teplota okolo 37 měřená rektálně je asi v pořádku, oprotí měření v podpaží zde bývá teplota o 0,5 st. Celsia vyšší. Delikvent byl tedy zdráv. Troufám si odhadnout, že po výprasku byla tělesná teplota o maličko vyšší.

  Vašek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.