Reportáž – recenze nezbedníka na návštěvu ve VIPD

Paní Vychovatelka si poradí s každým nezbedníkem

Musím přiznat, že jsem byl už docela dlouho fanoušek stránek paní Vychovatelky. Přitom nejsem žádný masochista, ani sadista. Víc mě láká hra dominance a submisivity, ovšem z webu jsem měl pocit, že jde pouze o ten výprask – bolest, což určitě nepatří mezi moje představy. O to větší bylo moje nadšení po zjištění, že se pletu. Přes e-mail jsme se s paní Vychovatelkou snadno domluvili a ona vyšla vstříc mým přáním, ačkoliv zadek mám červený pěkně. Ale popořadě.

Tak dnes mě čeká výprask, říkám si. Je to vzrušující pocit, který se mísí s příjemným strachem, zvlášť když si vzpomenu, že na mě bude čekat nejen paní Vychovatelka, ale i slečna asistentka Monika. Přicházím v předstihu a zvoním o 2 minuty dříve, což se ukáže jako chyba. Paní Vychovatelka mi proto vzkáže, že si mám počkat dalších pět minut. Jsem pěkně nervózní, hra začíná.

V pracovně pozdravím paní Vychovatelku i její asistentku. Hned se mi zvýší tep! Obě ženy jsou dokonalé, zkušená paní Vychovatelka v černé sukni a bílé košili, podobně dominantně oblečená, opravdu pěkná slečna Monika, které nemůže být víc než 26. Při představě, že mě za mé prohřešky potrestá starší i mladší žena…

To už ale předávám paní Vychovatelce předvolání, které jsem dostal od Přestupkového úřadu. Byl jsem totiž přistižen, jak odhazuji žvýkačku mimo odpadkový koš. Paní Vychovatelka je výborně ve své roli, káravě si mě prohlíží a hodnotí prohřešek. „Budeme tě muset potrestat. Tak si odlož. Všechno,“ řekne nenuceně. Svlékám se. Nemohu uvěřit, že poprvé v životě budu úplně nahý před dvěma cizími ženami. Oblečení si musím srovnat a předat ho slečně asistence. Té se ale nelíbí, jak mám srovnanou košili, tak musím začít znovu. Péro si skrývám rukou a předávám komínek šatů slečně Monice, která ho odnáší do vedlejší místnosti. Zpátky ho dostanu jen, když se naučím poslušnosti.

Přicházím před stůl paní Vychovatelky. Podívá se na ruce, kterými zakrývám klín. „Stydíš se?“ ptá se. „Ano paní Vychovatelko,“ odpovídám, protože je to pravda. To mi ale nepomůže a ruce musím spojit za hlavou. Zatímco jsem takhle vystavený, vrací se slečna Monika, která kamsi odnesla moje věci. Pohodlně se usadí za stůl vedle paní Vychovatelky. Dámy si udělají pohodlí a pobaveně mě pozorují, probírají, jak mě potrestají. Nejprve se rozhodnou prověřit mojí fyzickou zdatnost. Musím dělat dřepy a kliky, ale dámy moc spokojené nejsou. Slečna Monika pak přinese váhu, také mě změří.

Než se naději, klečím uprostřed místnosti, ruce musím mít za hlavou. Paní Vychovatelka ale není spokojena s tím, jak držím předepsanou pozici, takže když přijdu k tabuli, abych napsal, kolik dostanu, k 25 řemenem za odhazování žvýkačky mimo odpadkový koš se přidává dalších 15. Bez dlouhých průtahů se mi paní Vychovatelka rozhodne vysázet prvních pět, pak bude pokračovat slečna asistentka. Než se dámy do trestání pustí, musím si klenout a o trest poprosit: „Paní Vychovatelko,  slečno asistentko, prosím Vás o trest, abych neopakoval svoje chyby a neodhazoval žvýkačku mimo odpadkový koš.“ Dámy mým prosbám samozřejmě vyhoví a já už klečím na židli, ohnutý přes stůl.

Rány musím pěkně počítat a za každou poděkovat. Po prvních pěti ranách se výchovy ujímá slečna Monika. A vůbec mě nešetří, takže to pálí jako čert, proto se příště rozhodnu pěkně poprosit o shovívavost: „Slečno asistentko, prosím, mohla byste být tak laskavá a být při výprasku shovívavější?“ ptám se opět v kleče, s rukama za hlavou. „To nevím a proč bych měla být?“ vychutnává si situaci Monika. Poté, co znovu pěkně poprosím a políbím její ruku i trestný nástroj, se slečna asistentka přece jen nechá obměkčit a rány jsou jen o něco snesitelnější. Nově ale musím o každou další poprosit.

Výprask mé trýznitelky prokládají různými úkoly, musím třeba opisovat na tabuli, že už nebudu odhazovat žvýkačku mimo odpadkový koš, zatímco ony si prohlížejí výsledky své práce a cosi si špitají.

A takhle pokračujeme: mění se polohy, úkoly, přibývají tresty. Výprask pěkně štípe, ale bolest není jeho smyslem, je to součást hry. Devadesát minut uteče jako voda, když paní Vychovatelka prohlásí, že je spokojená a přikáže slečně Monice, aby mi přinesla věci. Oblékání mi teď přijde ještě zvláštnější, než když jsem se před hodinou a půl musel svléknout. Vlastně, nikdy v životě jsem nezažil tolik protichůdných pocitů, tak intenzivně a zároveň.

Návštěvu paní Vychovatelky můžu jedině doporučit. Jen je potřeba si uvědomit, co vlastně chcete a předem se domluvit. Na své si určitě přijdou ti, kteří chtějí odejít se „zmasakrovaným“ zadkem, ale i ti, kteří ocení autentickou pracovnu a výchovný přístup paní Vychovatelky a její asistentky. Obě dámy si dovedou pohrát s každým nezbedníkem.

22 komentářů u „Reportáž – recenze nezbedníka na návštěvu ve VIPD

 1. Profilový obrázekPetr Zlobivy

  Ano, restrikce je ten správný termín. To by mně zajímalo jaký názor má paní asistentka a paní vychovatelka na akceptovatelnou frekvenci, která by se dala označit jako restrikční a vyžadující dávku sebekontroly a vypětí vůle 45 letého muže 🙂

  1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

   Podle mě by se to mělo odvíjet od současné frekvence a postupně omezovat. Sebekontrolu by to určitě chtělo a ne malou.

    1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

     Ano na mailu jsem, ale nemůžete očekávat, že budu odpovídat hned. O mailu vím a odpovím na něj, až budu mít čas. 🙂

     1. Profilový obrázekPetr Zlobivy

      Velice se omlouvám, snad jsem to nešikovně formuloval. Opravdu můj úmysl byl jenom zjistit, jestli tu adresu ještě používáte. Předpokládám, že máte dost práce, a doufám, že i zábavy, jež má samozrejmě přednost.

  1. Profilový obrázekJörn

   Tos byl ty? Já si vlastně na té tabuli na nějaký takový trest vzpomínám. Na některý věci já mám zase paměť jako slon 😀

    1. Profilový obrázekJörn

     A jo vlastně, tys měl to chození za školu a spol. Některý věci si zas evidentně nepamatuji vůbec, by mě zajímalo, jestli se tahleta roztržitost taky dá nějak léčit 🙂

     1. CBRKN!CBRKN!

      Léčit se to určité dá. Výsledky jsou ovšem různé. Dotyčný si na tabuli napíše “ZAPOMNĚTLIVOST”, “SOUSTŘEDĚNÍ. 🙂

      1. Profilový obrázekJörn

       Napsat bych si to určitě mohl, ale byl by to běh na dlouhou trať a tyhle věci bohužel taky nemají žádnou zcela jasnou škálu. Není to jako jednoduše si stoupnout na váhu 🙂

   1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

    Tak to by ses měl přihlásit do motivačního programu. Na kliky, dřepy a jiný cvičební věci jsme dost přísné. Ještě k tomu nějaké běhání a úprava jídelníčku a určitě zhubneš. A pokud nebudeš plnit, tak dostaneš přísný výprask!

    1. Profilový obrázekHarry

     Ano to mě láká potřeboval bych se dostat na 79kg..Lákalo by mne takové cvičení do vyčerpání..A pak pořádně seřezat prdel:!

     1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

      Všechno se dá v určité míře a za nějakých podmínek realizovat. Docela by mě zajímalo, co je u tebe cvičení do vyčerpání? 🙂

      1. Profilový obrázekHarry

       Zkoušel sem si než sem šel dneska do práce 20 kliku a chtěl sem i ten samý počet sedu lehu a myslel sem ze exnu..od té doby co sedím v práci za počítačem fyzicka úplně v pr.. Předpokládám že u vás by to bylo intenzivnější nežli 20 kliku..

      2. Asistentka MonikaAsistentka Monika

       Chtěla jsem mít představu, kolik toho zvládneš, abychom tam pak netrávili celý večer a nebyla to nuda. 🙂 Pokud by to byl motivační program, tak co je 20 kliků a 20 sedů-lehů? Tím bys 6 kilo nezhubnul. Takže by jich bylo určitě více!

    2. Profilový obrázekPetr Zlobivy

     Tak dělat kliky a dřepy před dvěma dámami, to zní zajímavě. Jěště bych potřeboval k tomu motivačnímu programu připojit odvykání od masturbace. Specialisujete se také na tento choulostivý aspekt?

     1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

      Specializací bych to asi úplně nenazývala, ale v rámci motivačního programu se s tím pracovat dá a zkušenosti s tím samozřejmě máme. Jednalo by se spíše o určitou restrikci, než úplné odvykání.

      1. Profilový obrázekHarry

       Uvažoval bych o tom a 1x měsíčně kontrola výsledků.. Co za špatné cvičení opět vyprask..chtel bych do ledna těch 6kg což by snad mohlo být reálné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *