Senzace ve VIPD! – nová ŽENA na výprask?! -Dražba?!

Exklusivně ve VIPD

Přáli jste si novou prdelku na společný výprask? Vypadá to,  že vaše prosby byly vyslyšeny!

Přihlásila se mi na jeden z mých mnoha inzerátů ŽENA, svobodná, takže vlastně slečna 35+ , 168 cm, cca 65Kg, takže ani vychrtlá ani plnoštíhlá :-), tmavé delší vlasy, tmavé oči, ale z těch asi někteří z vás moc neuvidíte 🙂  – taková prostě normální ŽENA.  Budeme jí říkat Slečna P.

Slečna P. ještě nikdy nedostala pořádný výprask, krom nějakého toho poplácání s partnerem v posteli. Vždy se jí prý ale spankingové scény líbily. Bezmoc a trest jí přitahovali jako můru k ohni. A konečně se rozhodla, že to zkusí a doufá, že se příliš nespálí. Proto se rozhodla o bezpečný výprask s inteligentní zkušenou Paní Vychovatelkou. 🙂 Ona sama neví, co vydrží, ale prý to seznámení nechá v mých rukách.

Proč to ale píšu Vám všem? Máte jedinečnou příležitost finančně podpořit VIPD, dotyčnou slečnou P.  a být součástí jejího prvního výprasku.  Vždy jsem psala , že když budu takovou ŽENU mít, tak na ní budu prodávat lístky a tady jeden Exklusivní lístek je!

Slečna P. se uvolila , že v rámci podpory VIPD může být u její výprasku další divák muž – buď jako “spolužák”, který taky dostane nebo jako “asistent”, který třeba i Paní vychovatelce bude chtít  pomoc a sem tam si plácne. 🙂 Samozřejmě jen na můj pokyn! No nezní to skvěle?

Proto vyhlašuji Dražbu na jeden jediný lístek – k zasvěcení slečny P. do světa Spankingu.

JAK NA TO?

Dražit se bude tzv. “obálkovou metodou” emailem 🙂 Do úterý 1.11. mi na email pošlete reálnou cenovou nabídku, kterou jste ochotni za takový zážitek zaplatit a způsob, jakým se chcete na jejím výprasku podílet. (spolužák, asistent, divák).  I jestli máte nějakou svojí představu, podle toho vytvořím scénář, aby byla atmosféra pro všechny opravdová a dokonalá. Samozřejmě vyhrává nejlepší nabídka. Vyvolávací cena je 6.000Kč . Poté obeznámím výherce a dohodneme termín. Doufám, že budu moci tentokrát vše zdokumentovat a že to není poslední akce slečny P. 🙂 Ale kdo ví? Třeba zjistí, že výprask pro ní není to pravé?! Jen doufám, že ne a k fotkám od slečny Moniky  se připojí ještě fotky a videa další dívky. 🙂 Snad se máme na co těšit 🙂

9 komentářů u „Senzace ve VIPD! – nová ŽENA na výprask?! -Dražba?!

    1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

      Ahoj Petře, pokud máš zájem o výprask se slečnou napiš mi email s tvojí nabídkou a představou a uvidíme, co se tím dá dělat. Pokud slečnu P. nabídka zaujme, tak se s tebou spojíme 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *