Sledování spankingových stránek, 2. návštěva u Paní Vychovatelky

Vzpomínáte se ještě na mne?

Jmenuji se Adrián. U paní Vychovatelky jsem byl minule bit za sledování spankingových stránek a videí a za to, že jsem si při sledování těchto stránek honil šulina.

Minule, myslím, že to bylo zrovna v době, kdy jsem byl v nezáviděníhodné ohnutý přes kozlík a s holým zadkem, tak jsem paní Vychovatelce slíbil, že ji budu navštěvovat pravidelně, aby mohla kontrolovat, jak mně v léčení závislosti na sledování spankingového internetu pomáhá její přísná výchova.

Výprask rukou

Ale spousta pracovních povinností a další akce způsobily, že jsem kontrolní návštěvu u paní Vychovatelky oddaloval. S oddalováním návštěvy se pak ještě přidala rostoucí obava z přísnějšího trestu. Minule mně Paní Vychovatelka varovala, že v případě nedodržování termínů kontrolních návštěv dostanu nejen přes zadek, ale také přes penis. Asi víte, že minule jsem výprasku přes penis unikl. Ale bylo to o chlup.

No nakonec jsem se přece jen odhodlal a teď zvoním na zvonek u dveří paní Vychovatelky, ta mne vpouští dovnitř a já se staženými půlkami přemítám, co mne asi dnes čeká.

Naštěstí  dálnice byla dobře průjezdná, takže výprask za pozdní příchod to nebude.

Ani jsem se nenadál a po krátkém přivítání už stojím skoro nahý jen v trenýrkách na koberečku před Paní Vychovatelkou s rukama za hlavou a zpovídám se jí ze svých hříchů: “Vážená paní Vychovatelko, vím, že jsem hrubě zanedbal svoji výchovu, nebyl jsem u vás celých pět měsíců, a zasloužím si za to trest.”

“Minule jsi sliboval, Adriáne,  že budeš jezdit minimálně jedenkrát čtvrtletně. Teď chci znát důvod, proč jsi to nedodržel!”

No mám jen obecné vytáčky, však víte, určitě je taky používáte, jako moc práce a špatně průjezdná dálnice.

“Výmluvy! Samé výmluvy!”

“Doufám, že jsi aspoň od tvé poslední návštěvy dodržoval zákaz sledování spankingových videí s nahými děvčaty v pracovní době!”, říká přísně paní Vychovatelka.

“Dívej se mně do očí!”

A teď babo raď, co mám odpovědět?

Paní Vychovatelka mně stejně neuvěří, že bych přestal se sledováním spankingových videí v pracovní době.

Mlčím a přemýšlím, co mne čeká, když se nepřiznám. Paní Vychovatelka mně přikáže připravit misku s hrachem, budu si muset na hrách kleknout, předpažit a na ruce mně položí rákosku. Budu muset klečet tak dlouho, až se přiznám. A kdykoliv se z této pozice pohnu, hned mne švihne rákoskou. No nejsou to pro mne dobré vyhlídky.

Stejně se nakonec přiznám a pak dostanu určitě rány navíc. Obávám se, že ty rána navíc budou přes šulina. A kdo ví, jaký nástroj si pro výprask přes mého šulina nakonec vybere?

“Jsi hluchý? Něco jsem se tě ptala! Tak jak je to s tím zákazem sledování spankingových videí?”, vyruší mne z přemýšlení paní Vychovatelka.

“No, občas se na nějaké video podívám.”, přiznávám.potichu.

“A děláš si to při tom? Dívej se mně do očí!”

“No, občas si to dělám.”

“Tak to je teda pro tebe zlé! Víš, že za to masturbování při sledování spankingových videí jsi minule těsně unikl výprasku přes šulina? Tak tentokrát už neunikneš.”  To je nekompromisní rozhodnutí paní Vychovatelky.

“Pojď k tabuli a napiš si svůj trest!”

Jak můžete vidět na přiložené fotografii, vyfasoval jsem 50 ran řemenem za zanedbávání výchovy 5 měsíců a za sledování nestoudných spankingových videí 20 ran těžkou koženou plácačkou a jako finále pět ran přes šulina.

Co je psáno bude dáno

Trest na tabuli

Po zahřívacím kole rukou paní Vychovatelky, která je velmi dobře trénovaná, mne čeká první část z vyměřeného trestu.

Úplně nahý si mi musím kleknout na židli a ohnout přes stůl paní Vychovatelky. Tak to je ještě  přijatelná pozice. Paní Vychovatelka bere do rukou svůj řemen a moje vysazené holé půlky očekávají první ránu. A dočkají se brzy.

Hodně štiplavé rány pravidelně dopadají na mé pozadí a to se barví do červena. Pečlivě rány počítám. Paní Vychovatelka rukou pravidelně kontroluje teplotu mých půlek. Musím přiznat, že dotyk jejích rukou je velmi příjemný. A počítám další rány. Paní Vychovatelka spokojeně hodnotí červenou barvu mého pozadí. Zadek už mě hodně pálí a to mne ještě čeká ta těžká kožená plácačka.

Padesát ran řemenem mám za sebou a už je tady ta kožená plácačka. Myslím, že tu krásnou plácačku  můžete vidět na některé z fotografií. Hodně to s ní bolí. Možná také máte zkušenosti, dopad řemene je přece jen lehčí než taková kožená plácačka. Rány řemenem možná více štípou, ale rány plácačkou jsou bolestivější.

výprask koženou plácačkou

výprask koženou plácačkou

Takže dvacet bolestivých ran. Auuuuuuuu! …

S blížícím se koncem výprasku plácačkou mne stále více straší otázka, jaký nástroj vybere paní Vychovatelka pro výprask mého šulina.

Opouštím pozici s vysazeným pozadím a už stojím zcela nahý na koberečku před paní Vychovatelkou. Můj šulin teď není velký kabrňák a raději se moc nevytahuje.

Paní Vychovatelka mně nařizuje, abych vytáhl řemen ze svých kalhot. A je to jasné, přes šulina dostanu řemenem. Ten můj řemen není nějak zvlášť tvrdý jako třeba vojenský řemen, je spíše měkčí, ale je úplně tenký a lehký není.

Paní Vychovatelka  řemen zkracuje, dostanu jen koncem. To, aby se mohla lépe trefit. Musím si šulina poněkud upravit, aby se paní Vychovatelce do něj dobře trefovalo.

Můj šulin očekává první ránu. Auuuuuu! Už se jí dočkal. Štíplo to pořádně. Ukázalo se, že výprasku přes šulina jsem se neobával zbytečně. Měkký, ale docela těžký řemen, je pro mého šulina docela velký nepřítel. Jsem rád, že těch pět ran mám konečně za sebou.

A opravdu slibuji, že nebudu masturbovat při sledování spankingových videí.

kožená plácačka pro pořádný výprask

kožená plácačka pro pořádný výprask

7 komentářů u „Sledování spankingových stránek, 2. návštěva u Paní Vychovatelky

 1. Ladislav

  Já už bych ten výprask potřeboval taky ale zdravotní problém mě přítelkyně jsem se nemohl dostavit 29.8 na lekcí už bych ji potřeboval ma mi dat co proto ale ona je galantní tak to pochopila jak to půjde tak se budu hlásit.ona ví proč se mám hlasit že paní reditelko!!!!

  1. JZ

   Tak už jen za to jsi tady vyplodil,by ti Paní vychovatelka mně zadek seřezat tak aby jsi si pár dní nesedl.Nazvat Paní vychovatelku ,,ona” !! To by se mělo řádně ocenit na kozlíku aby jsi si uvědomil jak se chovat k Paní vychovatelce.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Myslím, že je důležitější pevná ruka, ale přijď Leontýnko, kvůli tobě si černé punčošky ráda vezmu 🙂 a dám si záležet!

   1. Leontýnka

    Dobrý večer, proč myslíte že Vás tak zlobím ??? Aspoň budu mít důvod se už jednou k Vám konečně dostavit. Provokování Paní vychovatelky, to si určitě bude zasluhovat pořádný výprask. I když by se mě víc líbilo, kdyby jste měla kalhoty, pantofle a černé silonky.Určitě spolu něco domluvíme a nafotíme. Chci Vás ještě trošku zlobit…Mějte se Paní vychovatelko.Jsem moc rád, že máte takové krásné stránky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *