Sobotní akce 26.3.2022 neboli jak pomoci VIPD

Zdravím všechny přátele a vyznavače spankingu.

Ještě úplně neskončil Koronavirus a je tu další pohroma, Rus. Takže doba pro udělování výprasků se moc nelepší.  Díky tomu všemu se VIPD, tedy Výchovný institut pro dospělé, už nějakou dobu pohybuje na hranici své existence.

Vím, že reálný výprask nic nenahradí. Avšak najde se teď spousta pisálků, co u mě nikdy nebyli, i ti co dříve chodili, tak teď jen napíšou, že by rádi přijeli zas. Bohužel jim situace nedovolí cestovat do Prahy. Nejsou služební cesty, schůzky s obchodními partnery nebo školení, semináře, konference, to vše je omezené, to vše se teď moc nekoná a když, tak jen online. Jak jistě víte, všechno něco stojí, nejvíce provoz a nájem učebny, pak provoz stránek, domény. Navíc ze zdravotních důvodů nebudu přítomna od konce Března až do Velikonoc, tedy skoro měsíc. Myslela jsem, že to zvládnu, ale jak jsem psala, balancuji už příliš dlouho na hranici udržitelnosti, proto se teď obracím o pomoc na Vás moji čtenáři, pisálci i reální nezbedníci. Ptáte se jak mi můžete pomoc?

 1. Nejlepší by bylo na starosti zapomenou a přijít si pro reálný výprask dle vašich představ, který uvolní moje i Vaše endorfiny a tím i stres 🙂  Pro ty, co nemohou v pracovním týdnu nabízím sobotní termín 26.3. 2022 s předstihem (školné se ale platí  předem na účet, aby se neblokoval daný termín ostatním, je jich jen omezený počet), máte-li zájem, napište sms nebo email a dohodneme se.
 2. Pro pisálky nebo ty, co se nemohou dostavit nabízím za školné psaní nebo volání on-line.  Celou hodinu se budu věnovat jen Vám a odpovídat na vaše otázky ohledně spankingu. Máte-li zájem, napište mi email a dohodneme termín. Platba také předem po dohodnutí hodiny.
 3. Pro ty, co chtějí podpořit chod stránek i učebny a chtějí třeba zůstat v anonymitě, mohou přispět jakýkoliv sponzorským darem na účet 4476303013/0800 nebo přes Paypal, údaje sdělím přes email.

Vím,  doba je podivná. Že je více lidí, kteří potřebují naší pomoc. Proto si vážím každého, kdo svým příspěvkem pomůže VIPD nepadnout. Předem moc děkuji a stále věřím, že se situace zase brzy zlepší pro nás všechny.

Vaše Paní Vychovatelka

13 komentářů u „Sobotní akce 26.3.2022 neboli jak pomoci VIPD

  1. Vojtěch

   Tak například já žádné Ukroše nepodporuju, nemám s nimi příliš dobré zkušenosti. Jeden z nich předloni pobodat syna mého kolegy, který je od té doby na vozíčku. Ať už to všechno skončí a Ukroš se vrátí k sobě domů.

 1. Vojtěch

  Včera v sobotu jsem si výše uvedený adrenalinový zážitek, tady spankingovou masáž, ve VIPD dopřál a mohu potvrdit, že to byl – ostatně jako obvykle – impozantní zážitek. Rovných 500 ran nejrůznějšími nástroji a v nejrozmanitějších pozicích na zcela holé hýždě, fakt paráda. Nejraději mám rákosku, ale každý, kdo má se spankem zkušenosti, ví, že rákoskou se nesmí – či by alespoň nemělo – začínat. Lepší je zahřát zadek něčím jemnějším, i když výraz jemnější se v případě biče či řemenů může zdát poněkud iluzorní. Trochu mne vyděsilo, že se nemohla kvůli akutní zaneprázdněnosti dostavit slečna Monika, která svým sociálním cítěním a cynickým soucitem přeci jenom dovede drsnost toho všeho poněkud rozředit, čímž si ovšem nestěžuji. A dohodli jsme se, že se zanedlouho všichni tři – tedy paní vychovatelka, slečna Monika a já – zase sejdeme, protože tato setkání jsou prostě neskutečným odvazem.

 2. Alex

  Před týdnem jsem se tu zavázal, že podpořím VIPD návštěvou a dnes jsem tak také učinil. Můžu potvrdit že instituce i Paní Vychovatelka jsou pořád stejně skvělí a zadek mě bolí tak že si musím podkládat polštář. Štěstí že nastává víkend. Je tam i několik nových nástrojů a můžu potvrdit, že stojí za vyzoušení (ouvej). Tak a teď je řada na vás. 😀

  1. Vojtěch

   Zkoušela na Tobě, kolego, paní vychovatelka také tu finskou vařečku ? Nechtěl jsem ji provokovat – paní vychovatelku, ne vařečku -, takže jsem se nesmál. Ovšem u biče a rákosky už mne jakékoli pokusy o humor přešly.

 3. Michaela

  Dobrý den v úterý jsem dostala od paní učitelky výprask zrovna na chodbě když toho měla už dost paní učitelka na angličtině

 4. Alex

  Tohle nesmíme připustit. Já už o lekci požádal. Přátelé, dejme se v činnost. Kolikrát pomůžete dobré věci tím, že si splníte tajný sen a dáte sobě (nebo i někomu jinému) nádherný dárek. Já sám slibuji kromě co nejbližší návštěvy i novou povídku z ředitelny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *