Výchovný výprask líného nemravy v pásu cudnosti, část 1

Napsal mi jeden nemravný chlapec z Podkrkonoší. “Vážená Paní Vychovatelko, prosím můžete mi nějak pomoc. Jsem líný, nabírám na váze, neuklízím, navíc se často opíjím a druhý den nejdu do práce, také často masturbuji a potom nestíhám další povinnosti. Rád bych využil Vaší nabídky motivačního programu s pásem cudnosti.”

A zde ho máte. Nemrava byl zamknutý tři týdny v kuse v pásu cudnosti i výprask dostával v pásu cudnosti. Bylo to prý peklo, ale Jeho chování se rapidně změnilo k lepšímu, již uklízí, má spoustu času na cvičení, ani nemá chuť koukat na nemravná videa (Ono to s tím P.C. jde těžko). A teď už chodí na preventivní výprask jednou za čas a pás cudnosti dostane jen za trest, když se jeho lenost vrací. Co vy na to? Je to dobrá motivace?

Výprask Rukou a Malým Ďáblíkem

12 komentářů u „Výchovný výprask líného nemravy v pásu cudnosti, část 1

 1. Tom

  Onanuju denně a vím, že je to nechutný zlozvyk, který je neuctivý k ženám. Potřeboval bych pas cudnosti a pořádný výprask, abych mě mé nízké pudy přešly…

 2. Zarastan

  Sakra, to bych potřeboval jak meloun vodu. I s tím pásem cudnosti. Jenom by byl problém v tom, že kdyby mi Paní Vychovatelka měla dát tolik co si skutečně zasloužím, tak by mě musela asi přizabít.

 3. žák Martin.

  S onanováním mám také asi problém i když nevím zdali si ho honím moc často nebo to je v normě. Můžete prosím popravdě napsat jak často onanujete? Podle toho usoudím jak moc hřeším ale pořádný výprask a následný pás cudnosti mě asi nemine. Děkuji za odpověď. Žák Martin.

 4. michal

  wow, aspon trochu tušim čo ma bude čakať, … tipnem si…maly diablik ? 🙂 tak to ja určite dostanem viac, ach jaj, . .
  Tešim aj bojim
  🙂

 5. Majjsan

  Paní vychovatelko,jste perfektní. Mám moc ráda váš hlas a moc vám to sluší. ☺️ Super výprask. S nemravou soucítím, mám to samé. Až na ten alkohol, místo něj přidávám kouření. 🙂🚬

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.