A zase ten alkohol….

Uplynulo hodně času a mezitím, co měl web paní vychovatelky výpadek, zažil jsem několik návštěv ve VIPD.

Naposled, když jsem se dostavil na lekci s paní inspektorkou opilý, zakončila ji paní Vychovatelka slovy: „ Teď jedu na dovolenou, zbytek budeme řešit, až se vrátím…!“

A taky že jo, hned po návratu paní Vychovatelky, která se vrátila odpočatá a v plné síle jsem byl vyzván, abych se dostavil a nezapomněl sebou vzít rákosku – smyčku. Paní Vychovatelka si ji evidentně oblíbila a já si moc dobře pamatoval, že ten zatím největší výprask jsem dostal právě s ní.

Jen co jsem přišel, začala mi paní Vychovatelka promlouvat do duše, s tím, že to, co jsem si dovolil před paní Inspektorkou se už nikdy nebude opakovat a že teď za to dostanu pořádný, ale pořádný výprask.

výprask smyčkou

A hned se šlo také na věc, kalhoty okamžitě dolu a začalo se důkladným naplácáním rukou na holou. Po tomto zahřívacím kole jsem se musel svléknout úplně do naha, byl jsem připoután ke kozlíku a paní Vychovatelka mě začala tvrdě vyplácet rákoskou s tím, že jich dostanu nepočítaných. Netuším přesně kolik jich bylo, ale hodně. Mlel jsem se a kroutil, ale paní Vychovatelka mě řezala tak dlouho, dokud sama neuznala, že mám dost.

Zadek mě pěkně pálil a měl jsem ho do rudo – fialova.

Než jsme se rozloučili, řekla mi, že to byl výprask za to, co jsem si dovolil posledně, že alkohol za volantem budeme řešit příště…!

 

Takže jsem byl asi za měsíc pozván na další lekci. A protože jsem prý od přírody darebný, dostal jsem za úkol udělat a přinést pořádnou březovou metlu.

Březová metla

Březová metla

Udělal jsem pěknou březovou metlu z dvanácti prutů a dostavil se ve smluvený čas do VIPD.

Paní Vychovatelka byla s metlou očividně spokojená a hned se šlo na věc s tím, že mi ten alkohol za volantem vyžene z hlavy jednou provždy!

A šlo to klasicky, zahřívací kolo rukou na holou, pak svléknou úplně a k tabuli, kde jsem musel vypsat trest, který mě čeká:

 

Ruka – zahřátí

Metla – nepočítaných!

Tenká rákoska – 30

Rákoska Vychovatelka – 10

Na to jsem byl vyzván, abych si klekl a dostal jsem držet metlu na natažených rukou a mezi již naplácanými půlkami holého zadku držet rákosku s tím, že jestli mi vypadne, bude přídavek!

Klečení před výpraskem s rákoskou v zadku pro rozehřátí

Trvalo to dlouho a paní Vychovatelka si počkala, až mi vypadne. „Takže 50!“ poznamenala lakonicky a následoval povel „Vztyk“

Byl jsem vyzván, abych doprostřed místnosti umístil jakousi černou, polstrovanou stoličku ve tvaru krychle, přes kterou jsem se musel položit.

Zadek jsem tak měl pěkně vystrčený a výprask mohl začít. Paní Vychovatelka mi znovu promlouvala do duše ohledně řízení pod vlivem alkoholu s tím, že to ze mě vyžene jednou provždy!

U už to jelo, jeden švihanec metlou za druhým dopadal na můj holý zadek a musím přiznat, že mě paní Vychovatelka ani trochu nešetřila. Švihala a švihala a švihala a já se za chvíli pěkně kroutil.

Výprask na holou metlou

Výprask na holou metlou

Vůbec netuším kolik jsem jich dostal, ale typuji, že 200 určitě…

Pak se přešlo na rákosky a ty už na takto seřezaný zadek štípaly opravdu pořádně! Nejdřív tenká 50! A následovalo ještě 10 Vychovatelkou po které mi na zadku zůstaly do běla nateklé pruhy.

Byl konec, už jsem se oblékl ale paní Vychovatelce se zdálo, že asi ještě nemám dost a tak mě vyzvala, abych si narychlo ještě sundal kalhoty a vysázela mi na rozloučenou pořádných 25 jejím těžkým klepáčem na koberce přehnutému přes stůl. To už bolelo opravdu hodně, ale neprosil jsem.

Výprask klepáčem

Výprask klepáčem

Ani to ale nebyla poslední návštěva. Do měsíce jsem tam musel znovu ze stejného důvodu. A že se posledně paní Vychovatelce metla zalíbila, dostal jsem jich za úkol udělat víc. Takže ve finále jsem přinesl březovou, lískovou, vrbovou a ještě jednu z prutů, které jsem ani neidentifikoval, možná mladý javor… Všechny byly po šesti prutech. K tomu všemu jsem ještě přibral pěkný vrbový prut.

Metly

Metly

Paní Vychovatelka byla s nástroji evidentně spokojená a hned se šlo na věc.

„Odlož si kalhoty…, ne, víš co, svlékni se rovnou do naha!“ poručila mi tentokrát paní Vychovatelka. Já tak neprodleně udělal a šlo se na zahřívací kolo rukou na holou přehnutý přes kolena. Když paní Vychovatelka nabyla dojmu, že mám naplácáno dost, šlo se hned na metly. Samozřejmě, že se vůbec nepočítalo, jedna metla střídala druhou a stejně tak se měnily i polohy.

Takže se švihalo a švihalo…. jednou jsem ležel ohnutý přes černou sedačku – kostku, za chvíli v kleče s pevně sevřenou hlavou mezi nohami paní Vychovatelky, zase kostka, přes koleno, vleže, přes židli, na Kozlíku a dokonce jsem zažil i zcela novou polohu, kdy jsem musel s podepřenými zády udělat jakousi svíčku, abych tak mohl dostat pěkně našviháno na vystrčený zadek.

Výprask vrbovou metlou – svíčka

Tak to jelo pořád dokola, dokud se metly nezačínaly rozpadat. Konec to ještě ale nebyl. Paní Vychovatelka stále nebyla spokojená, protože jsem ani neprosil ani nesliboval, že už to nikdy neudělám a tak se pokračovalo. Paní vychovatelka si mě znovu položila přes kolena a začala mě pořádně vyplácet již hodně seřezaný zadek její malou vařečkou. To štípalo už opravdu hrozně a ve finále jsem se musel ještě ohnout přes stůl s tím, že dostanu ještě závěrečných 100 silným řemenem! Byl to opravdu pořádný výprask, ale neprosil jsem…

Byl konec, už jsem se oblékl a paní Vychovatelka se svěřila: „Ty seš vážně extrémní typ… já z tebe snad nikdy nedostanu, abys řekl prosím paní Vychovatelko, už nééé…, nebo já už to nikdy neudělám, to je hrozný, já už nevím, co s tebou…!“

A to musím přiznat, že po této návštěvě jsem měl zadek plný drobných stroupků z toho, jak mi ho rozsekaly metly…

 

Rozsekanná prdel metlou

Rozsekanná prdel metlou

 

Za měsíc jsem tam byl ale zase a opět alkohol za volantem…

Aby byla nějaká změna, dostal jsem za úkol přinést si kožené vodítko na psa a pořádnou vařečku s kterou se to posledně paní vychovatelce evidentně zalíbilo.

Po zahřívacím kole se šlo ihned na tyto nástroje. Nejdřív jsem dostal pořádně našviháno vodítkem, přehnutý přes Kozlík

Výprask koženým vodítkem

Výprask koženým vodítkem

a potom se pokračovalo takovým klasickým domácím výpraskem…. Vleže ohnutý přes kolena paní Vychovatelky jsem dostával jako malý kluk pořádně vařečkou na holou. Paní Vychovatelka mě vůbec nešetřila a sázela mi střídavě na obě půlky pořádné rány.

Štípalo to pekelně a já se u toho hrozně mlel, kroutil a stahoval seřezané půlky, ale paní Vychovatelka mě držela opravdu pevně a řezala a řezala. Přitom mi promlouvala do duše a hlavně říkala: „Stačí říct – já už to nikdy neudělám, nebo prosím už ne paní Vychovatelko, moc mě to mrzí…“

Ale já nic… A tak paní Vychovatelka pokračovala a řezala a řezala.

Štípalo to ale šíleně a zadek jsem měl v jednom ohni.

Výprask na holou vařečkou

Výprask na holou vařečkou

 

Najednou paní Vychovatelka přestala s tím, že už sama nemůže a že už jí z toho bolí rameno. Výprask byl u konce a já se mohl obléknout.

Paní Vychovatelka seděla za stolem a trochu udiveně mě sledovala. Chtěl jsem jí udělat radost a zároveň jí i pobavit a tak jsem řekl pitoreskně plačtivým hlasem: „Móóóc toho lituju paní Vychovatelko, už to nikdy neudělám… :-)“

Samozřejmě, že i paní Vychovatelku to rozesmálo a říká: „Ty seš ale opravdu hajzl.“

Paní Vychovatelka mě zná, zná i hranice a určitě nejenom ty moje, ale i ostatních, umí balancovat na hraně, ale nepřekročí určité nepsané meze a za to jí děkuji.

I když na druhou stranu se musím přiznat, že od té vařečky jsem měl zadek rozsekaný tak, že když jsem dorazil domů, zjistil jsem, že mi trochu mokvá a ve finále se mi na obou půlkách udělal asi čtyřcentimetrový strup, který vydržel dva týdny.

POZNÁMKA PANÍ VYCHOVATELKY: TAK A TEĎ MI PROZRAĎTE PROSÍM JAK NA TAKOVÉHO NEPOLEPŠITELNÉHO NEZBEDU JÍT?  CO SE S NÍM DÁ RÁMCI VÝCHOVY DĚLAT? Vaše komentáře budou vyhodnoceny a třeba se najde cesta jak ho opravdu potrestat.

15 komentářů u „A zase ten alkohol….

 1. Vychova

  Když trestanému promlouváte do duše, vyžadujete i odpovědi? Nebo ho necháváte se jen plně soustředit na výprask, který dostává? Rozhodit jeho klid není na škodu.

 2. JZ

  Tak jsem si vše přečetl ještě jednou a vcelku mne zaujala poloha v kleče s hlavou pevně sevřenou mezi nohama,vskutku zajímavé zadek je dokonale vystaven a možnost pohybu téměř nulová .

 3. Vašek

  K žádosti o radu, jak ho potrestat. Je to těžké. Přísný výprask není pro masochistu trestem. Napadlo mě, že potrestat by bylo možné jen takovým mírným, lehkým výpraskem s tím, že pářádný dostane až bude spořádaný a mohla by i pomoci kombinace se zamčením do pásu cudnosti.

 4. Tomáš

  Když nepomáhá výprask, navrhoval bych, nakopat ho příště pořádně do koulí :-). To zaručeně pomůže. Rád se toho sám ujmu :-).

 5. Vašek

  Já tedy nevím borci, ale nevím, zda silonky paní vychovatelky je to pravé téma, které by se probíralo v kabinetě paní vychovatelky.

  1. Leoš, Leontýnka

   Václave, určitě máš pravdu, ale každý má nějakou 13. komnatu. Mě se např. černé silonky u Paní vychovatelky líbí. Ještě kdyby k nim měla kalhoty a pantofle…No každý jsme nějaký. Navštiv jí, a potom napiš názor. Jsem rád, že existují tyto stránky, Paní Vychovatelka se mi moc líbí.

 6. Michal

  Mozna bych vedel o zostreni trestu. Co kdyby se lekce ucastnil i ministr skolstvi s poradnym remenem, ktery by ‘dohledl’ na praci pani vychovatelky a v zaveru hrisnikovi udelil ‘tecku’.

 7. Leoš, Leontýnka

  No konečně má Paní vychovatelka černé silonky…Škoda, že je vidět jen na jedné fotografii. Jinak ale dobrá práce…

  1. JZ

   Byl jsem minulý týden a také jsem byl potěšen že paní vychovatelka má černé punčochy. Ovšem za několik málo minut to bylo poslední nač jsem myslel . Zajdi a vyzkoušej ,ono na fotkách to vypadá dobře ale realita je jiná .

   1. Leoš, Leontýnka

    Dík za tip. Miluju, když má Paní vychovatelka černé silonky, a jsem rád, že nejsem sám…Jak jsem psal, škoda, že není vidět na více fotkách. Až se k ní někdy dostanu, bude to určitě maso. Děkuji jí ještě jednou, za krásné stránky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *