Dárkový poukaz – radost Paní Vychovatelky

Zdravím všechny příznivce Spankingu a VIPD obzvlášť!

Přišel ke mně jeden z mých “hravých” nezbedníků a v ruce držel papír a podával mi ho. Jeho text mě mile překvapil. Nebylo to za trest, ale za odměnu. 🙂 Tak mi to nedalo a musím se s vámi o to podělit. Je to vlastně úžasný nápad. Pokud se někdo bojí čím a jak dostane, tak si může napsat, čím by chtěl dostat i kolik. O přídavek může na konci samozřejmě poprosit, protože je to za odměnu a tu já také vyplácím velice ráda. 🙂 Co myslíte? Nebyl by takový Dárkový poukaz skvělý dárek od ženy nebo jako vtipný dárek pro zaměstnance? 🙂 No, zaměstnavatelé to asi nepoužijí, ale i tak si myslím, že by to mohlo mít využití. 🙂 Prosím, pište mi svoje nápady a podle toho nějaký Dárkový poukaz vytvoříme.

Zde si můžete přečíst, co si napsal ten nezbedník:

D á r k o v ý  p o u k a z

  1. Příjemci tohoto poukazu se uděluje za dobré pracovní výsledky dárkový poukaz – účast na programu VIPD: „Terapie paní Ředitelky – cesta ke štěstí“. Ten spočívá v tom, že obdarovanému po důkladném výprasku na holou milostivá paní Ředitelka VIPD v Praze 3 udělí několik moudrých rad, což dle dosavadní praxe povede k jeho lepší duševní vyrovnanosti.
  2. Obdarovaný se dostaví v termínu stanoveném paní Ředitelkou do jejího výchovného ústavu VIPD za účelem nařezání na holý zadek následujícím způsobem:

a) přes koleno mírněji rukou,
b) 25 ran řemenem,
c) na pohovce či na stole koženou plácačkou,
d) přes koleno dřevěnou vařečkou,
e) závěrečná domluva obvyklou intenzitou rákoskou.

O d ů v o d n ě n í

Z dosavadních zkušeností je zřejmé, že nejlepším oceněním za vykonanou práci pro zaměstnance není finanční odměna, dárkový koš či poukaz na rekreaci u moře, nýbrž přihláška do ústavu VIPD a účast na novém programu paní Ředitelky – „Důkladný výprask na zadek nic nenahradí“. Odměnu dle bodu II. písmeno d) lze realizovat co do počtu ran, polohy zadnice i rychlosti provedení (tzv. krupobití) dle úvahy paní Ředitelky. Budiž povolen případný nářek obdarovaného.

V Praze dne 30. srpna 2018

Bc. Cyril Řitka, Dis

zástupce pers. odb. MŠMT ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.