Rebelka, provokatérka?!

Krásný dobrý den všem svým čtenářům i nezbedníkům. Dnes bych Vás chtěla seznámit s někým novým. Jak jste se již všimli, máme novou přispěvovatelku slečnu Moniku. Monika mě oslovila v rámci motivačního programu nejíst sladké. Již byla na několika terapeutických lekcí a myslím, že už má jasno v tom, jaké metody používám. Ale přesto je v ní něco, co se nechce tak lehce podrobit. Po poslední lekci se ptala jaký trest by dostala, kdyby přišla pozdě, nebo kdyby porušila nařízenou dietu? Pozdní příchody nesnáším a bývá za to velice přísný trest, to jest 10 trestných ran rákoskou na nepřipravený, nezahřátý zadek za každou minutu.

rákoska 10x na ostro bez zahřátí

A navíc velice ráda ukazuji jak je minuta dlouhá a kolik ran dokážu vysázet nemilosrdně v průběhu jedné minuty. Co myslíte kolik? Varovala jsem jí, ale malý červík hlodal a hlodal, až se stalo, že na další lekci přišla o 3 minuty pozdě. Podvědomí ji zradilo a i když se prý vědomě snažila a moc se bála nějak to nevyšlo. Takže když se dostavila se zpožděním, verdikt byl přísný. Svléknout ohnout a drž.

Já ti ukážu chodit pozdě! Vzala jsem rákosku Kleopatru (jedna z těch přísnějších) a na vyšpulenou prdelku jsem začala sázet jednu ránu za druhou. Celkem jich bylo 30 na ostro vyplacených.

po 30 ranách rákoskou bez přípravy - použití rákosky Kleopatry

po 30 ranách rákoskou bez přípravy

Na Monice bylo znát, že se jí to za mák nelíbí, ale její ego a hrdost jí nedovolili se nějak projevovat i když bylo vidět, že opravdu trpí. A když jsem se zeptala jestli má ještě chuť chodit pozdě, odpověděla popravdě, že pozdě chodit nechce, ale chuť má. A to mě dohřálo. A navíc když jsem se dozvěděla, že vědomě porušila předepsanou dietu, bylo jasné, že jí rozhodně šetřit nebudu. Nejdříve jsem si jí ohnula přes kolena a začala domlouvat rukou vařečkou a pak Malým Ďáblíkem. O tom již vím, že se Monice pranic nelíbí a všimněte si jaké nechává po okrajích modřiny.

prdelka po výprasku rákoskou rukou a Malým Ďáblíkem

prdelka po výprasku rákoskou rukou a Malým Ďáblíkem

Ale Monika stále zapírala. Popadla jsem znovu rákosku, tentokrát Vychovatelku později i silnější Reformátorku a řádně jsem Monice nakládala a přitom jsem se ptala jestli má ještě chutě chodit pozdě. Monika stále tvrdila, že mi nesmí lhát a tedy, že chutě stále ještě má. Tak mi nezbývalo nic jiného než jí skrze její krásnou prdelku řádně domluvit, aby si to pamatovala a dlouho na mě ještě při dosednutí myslela.  Její prdelka začal měnit barvy  z růžové do červené až fialové. Posuďte sami.

Výprask rukou, vařečkou a rákoskami, nakonec to bylo nepočítaně

Výprask rukou, vařečkou a rákoskami, nakonec to bylo nepočítaně

Výprask do fialova

Výprask do fialova

Ran nakonec bylo nepočítaně. Vždy, když jsem se Moniky zeptala, bylo vidět, jak váhá, tak jsem pro jistotu ještě nemálo přidala. Když jsem s ní skončila, měla prdelku rudou a pěkně žhnula jak rozžhavená ocel. Samozřejmě, že jsem nezapomněla aplikovat na její zadeček i pálivou mast, vždyť je to pro její dobro a navíc slouží i jakou desinfekce. Jen většinový příslib, že se moje výprasky vejdou pod trenky nebo slipy,  jsem pro tentokrát nesplnila. Jak je vidno, tak pod její vykrojené puntikaté kalhotky se ty proužky a modřiny rozhodně neschovají. Ale snad se děvče naučí chodit včas. Napříště má slíbenou celou 1 minutu nepřestávající výprasku, aby viděla jak je minuta dlouhá, když nechává někoho čekat! Co myslíte kolik stihnu za minutu vysázet ran??? A jak bude její zadeček vypadat tentokrát?!?

tento výprask pod kalhotky rozhodně neschová

tento výprask pod kalhotky rozhodně neschová

116 komentářů u „Rebelka, provokatérka?!

 1. Jan

  Zajímalo by mně, jestli slečna Monika dostala výprask rákoskou a musela při tom stát na špičkách. Paty hezky vysoko od země a držet je u sebe. Taky sem četl, že některý vychovatelé, vychovatelky mají pravidlo, že před výpraskem se zouvá. Příde mi to takové hodně formální a líbí se mi to.

 2. Jan

  Moniko, zkoušeli ste někdy stát při výprasku rákoskou na špičkách? Paty hezky u sebe a nahoru? jestli ne, možná paní vychovatelka Vám to muže zkusit poručit? Popřípadě pred výpraskem taky zout?

  1. Monika

   Na špičkách jsem nikdy při výprasku nestála a určitě by to stálo za zkoušku. 😉 Ještě k tomu rákoska a povel drž, to by bylo hodně zajímavé. 🙂
   Vyzutí před výpraskem je samozřejmostí. 🙂

   1. Jan

    Tak snad se paní vychovatelka inspiruje a dá Vám to příkazem 🙂 A to zouvání před výpraskem máte jaksi ve zvyku, anebo Vás k tomu někdo přivedl?

    1. Monika

     To necháme na Paní Vychovatelce, ona je i tak dost kreativní. 😉 Zouvání mám už asi ve zvyku. Když někam přijdu, tak se vyzuji. Je to přeci slušné vychování a nebudu v ředitelně dělat nepořádek. 🙂 U Paní Vychovatelky je to prostě automatické. Stejně bych se musela zout jen o chvíli později při svlékání. 🙂
     Vy jste u Paní Vychovatelky asi nikdy nebyl? 🙂

 3. Jan

  Mám stejný problém
  To jak to doma utajit
  Zlatý ten co si může doma domluvit termín u ředitelky vipd a s požehnáním manželky jit na terapii já bych potřeboval aby to moji manželce někdo kompetentní vysvětlil že potřeba výprasku není noc ne uchylnyho mejtozajímá 15 let ale už to moc dlouho nevydržím.jsem děsně doma a do prahy je to kus cesty no možná budu mít jednou sresti

  1. Vašek

   Paní vychovatelka umí dát i výprask, po kterém jsou stopy minimální nebo alespoň takové, které rychle zmizí a přitom výprask je dost citelný. Bohužel budeš asi muset zapomenout na rákosku.

    1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

     Milý Jane, ráda tě seznámím s mojí pádnou rukou, řemeny, které stopy taky nedělají a když tak neidentifikovatelné, a pokud bude prdelka správně zahřátá, tak možná pro ukázku vezmu do ruky Rákosku. Jsem ráda když je to u toho mrazivé napětí, posvátný strach, ale i očekávání. Jde o dojem z výprasku a co si z toho odneseš. Pokud by z toho ale byly stopy, které by doma nešly vysvětlit, odkaž manželku na mé stránky, můžeš jí dát i mé číslo a já jí ráda vysvětlím, že se nejedná o nevěru, ale o trochu jinou masáž spojenou s adrenalinovým sportem. Pokud tě má aspoň trochu ráda, tak to nakonec pochopí. Vždyť jde hlavně o představy, které se díky VIPD prožijí a zhmotní. Doufám, že se brzy setkáme. Budu se těšit.

    2. Jörn

     no vida, manželka by mě nenapadla. Já myslím, že člověk by neměl pár dní chodit do sauny s vedením firmy, a to zejména, pokud se nechává zaměstnávat v nadnárodním korporátu. Nikdo nestojí o to, aby se mu Rusové pošklebovali a Angláni uznale pokyvovali hlavou.

     1. Vojtěch

      Rusové se Vám pošklebovat nebudou, spank tam má velké množství příznivců. Cosi o tom vím. Podívejte se například na stránku DJEKI.RU. Je to v ruštině i angličtině, takže se to dá přeložit.

 4. koldy58

  Moc krásně zmalovaný zadek,také bych takový výprask chtěl dostat ale nevím jak to doma ukrýt (doma by nebylo pochopení,že chci dostat výprask),snad se někdy najde příležitost

  1. Monika

   Takové déjá vu, plně to chápu i podruhé. 🙂 Ale nějak to snad musí jít udělat vždy, když je snaha. Třeba když manželka odjede pryč? Nebo to s ni zkusit probrat? Mohla by pochopity že to opravdu chcete. 🙂 Ve Vašem věku byste si už tento sen měl splnit. 🙂

 5. Vojtěch

  Přátelé, stoupenci a příznivci spanku, to tedy byla věc, resp. jsem měl pocit, jako kdybych se dostal do oka tornáda. Mluvím o své dnešní návštěvě u paní Vychovatelky. A pikantní to bylo o to víc, že na místě byla přítomna i slečna Monika coby asistentka. Ta slečna Monika, která je na těchto stránkách velice známá. A musím potvrdit, že jde o slečnu velice sympatickou, to v každém ohledu. To – pochopitelně – platí i o paní Vychovatelce, ale s ní už jisté zkušenosti mám. Předpokládal jsem, že by obě dámy mohly být nebezpečné, což se potvrdilo měrou více než vrchovatou. Asi jako dvě podkritická množství uranu či plutonia, díky jejichž spojení vzniká množství nadkritické a tedy jaderný výbuch. Připadal jsem si jako malý beránek ve společnosti dvou samiček vlkodlaka. Prvá část byla tvořena asi 350 ranami řemenem, druhá 380 ranami rákoskou. Pochopitelně na zcela holý zadek a ohnutý přes tzv. kozlík. Slečna Monika mi v průběhu celé akce zákeřně a potměšile připočítala 13 trestných bodů, v důsledku čehož jsem dostal o 130 ran rákoskou více. Fakt úžasný !
  No, abych to uzavřel – když se za vámi vyskytují dvě dámy s rákoskami v rukou a vzájemně se hecují, přičemž vy se díky připoutání na kozlíku skoro nemůžete pohnout, tak to je sen snad úplně každého vyznavače spanku. V červnu do toho jdu znovu, protože to byl strhující zážitek.
  Vojtěch
  dimorphodon@seznam.cz

  1. Monika

   😀 Děkuji za zábavu, pobavila jsem se. Dneska jsem si na tebe vzpomněla, nemám žádný citrón do vody. Určitě bys měl nějaký v zásobě. 😀
   Hezká přirovnání, takováhle přirovnání na mě ještě nikdo nepoužil.
   Zákeřně a potměšile? Mohl sis za to pouze sám.
   Úplné rány rákoskou to nebyly, spíše taková mírná masáž. 😀

   1. Vojtěch

    No, když jste mi v závěru obě tandemově zadek zpracovávaly rákoskami, tak jsem zrovna neměl pocit, že by šlo o mírnou masáž. Skoro jsem si prokousl jazyk. Ale patří Vám dík a uznání, roli asistentky jste sehrála nad očekávání dobře a kvalitně. A jasně, příště bych nějaký citron mohl dodat. Možná i jiné citrusy. Něco o jejich dovozu a distribuci, jak víte, vím.

     1. Vojtěch

      Jasná věc, avokádo bude. A i limetky, grepy a pomeranče. Jinak musím vyhlásit bezpodmínečnou kapitulaci, zkrátka dámy mají vždy pravdu. Zejména dámy držící v ruce rákosku a mající na tváři drsný, přísný a kamenný výraz. Ještě jednou díky paní Vychovatelce a slečně Monice, byl to naprosto dokonalý zážitek.

  2. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Milý Vojtěchu, ráda bych uvedla, že 13 trestných bodů nebylo jen tak, ale že si je vysloužil. Jasně ti slečna Monika řekla, že za každou otázku ti na tabuli napíše čárku a co čárka to 10 ran navíc. Ale ty ses stále nedokázal udržet a vždy ses nějak hloupě zeptal a tak zdržovall tvůj výprask. Navíc ty “normální” otázky Monika neúčtovala 🙂 Bud rád , jinak by se to vyšplhalo na vice jak 200 trestných. A protože času bylo málo a Vojta stále něco namítal, navrhla jsem tamdemový výprask. Každá si stoupla z jedné strany a rákoskou jsme do něj bušily jak do kovadliny. Jak dopadla jedna ráda, z druhé strany přilétla další. To už se i upovídaný Vojta zapomněl hloupě ptát a po každých dvaceti byl rád, že ho necháme vydechnout, viď Vojto? 🙂 Musím se přiznat, že jsem si takový výprask se slečnou Monikou pěkně užila a že to opravdu byla zábava, zvlášť když už nám do toho už moc nekecal! 🙂

   1. Vojtěch

    Jasně, jasně, trest za nemístné dotazy a otázky. Jenže by ostatní měli vědět, že jsem byl Vámi i slečnou Monikou zcela záměrně a pěkně zákeřně do toho všeho vmanipulován, přesněji řečeno jsem se musel zeptat. A slečna Monika hned iniciativně jako hbitá lasička přihopkala k tabuli a vytvořila tam další čárku. Prostě typická ženská manipulativní zákeřnost. Pánové moc dobře vědí, co tím myslím.
    Buď jak buď, byla to skvělá zábava a úžasnej relax, musím vás obě pochválit a poděkovat vám. Přesto, že jsem si pak v metru na šešvihanej zadek raději ani sednout nezkoušel.

    1. Monika

     Vojtěchu, pozor na to, jak se vyjadřuješ! Opravdu si myslím, že sis to vykolekoval a rozhodně to nebylo nezasloužené. Věděl jsi, co bude následovat. 🙂

     1. Vojtěch

      Je fakt, Moniko, že jsem drobátko věděl, co bude následovat, ale rozhodně jsem netušil, že z těch třinácti čárek na tabuli pomocí podivné magie a temné lsti uděláte 130 ran rákoskou. Myslel jsem, že za každou čárku bude jedno švihnutí, takže stojí za to si trošku zaprovokovat. Ale Váš nápad ohledně trestných bodů byl kvalitní a mám pocit, že ho ocenila i paní Vychovatelka. Ta ovšem ocení každou potměšilou hrůzostrašnost uplatněnou na nebohém a v podstatě nevinném chlapci.

 6. Pepa

  Opravdu moc krásné. Jak prdelka, tak výprask. I když moc výprasků za sebou nemám, tak mám dojem, že budu muset Paní Vychovatelku navštívit.

 7. Vojtěch

  Včera návštěva u paní Vychovatelky. Už asi patnáctá. K počtu ran se vždy dostáváme pomocí zvláštního a obtížně vysvětlitelného matematického algoritmu, tentokrát se jednalo o 500 ran řemenem a 85 ran rákoskou. Pro stoupence a milovníky tohoto zvláštního a specifického způsobu masáže mohu všem návštěvu vřele doporučit, určitě si přijdete na své. Nevím, jak je to u jiných, ale i když mám po užití výše zmíněných nástrojů zadek ve značně zdevastovaném stavu, tak po čtyřech dnech jsou na něm stopy pouze minimální. Paní Vychovatelka také naznačovala možnost další lekce v přítomnosti tzv. asistentky, což zní a vypadá bezpochyby hodně, hodně lákavě.
  Moje adresa je “dimorphodon@seznam.cz.” Klidně si s vámi na toto téma pokecám.

  1. jay kay

   Včera jsem byl na první navštěvě u Paní vychovatelky, nejspíš po Vás, ten rozpis na tabuli vypadal zajímavě…

   1. Vojtěch

    Nojo, s paní Vychovatelkou hrajeme takovou poutavou a působivou hru. Je to všechno švanda a legrace, i když si pak člověk nějakou dobu obtížněji sedá. Pro stoupence spanku vřele doporučuju.

 8. Ahuana

  Milá odvážná Moniko, zajímalo by mě, jak moc už máte zadeček zahojený 🙂 A jestli ho něčím ošetřujete nebo necháváte zahojit samovolně 🙂 diky

  1. Monika

   Ano zadeček už mám zahojený, ale nějako dobu to trvalo. Snažím se o něj dobře starat, když už to odnáší za mě. 🙂 Konkrétně používám heparinovou mast na modřiny a Bepanthen plus na hojeni ran. Ještě to úplně optimalizované nemám. Kdyby někdo věděl o něčem lepším, ráda vyzkouším. 🙂

   1. Ahuana

    Díky za tip 🙂 Kolikátého že jste byla na proceduře? Já užívám kostivalový krém Traumaplant, po které modřiny celkem rychle mizí, na případné stroupky pak měsíčkový krém, po kterém kůže při procesu hojení nesvědí. Když jsou proužky, mažu Aloe. Heparinovou mast neznám, třeba bude mít rychlejší hojivé účinky. Malinko problém mám s přetrvávajícími červenými okraji koleček od vařečky. Zítra jdu k Dr a budu se tam svlékat 😀 Rozhodla jsem se, že budu odvážná a termín si neposunu! Už jsem takhle jednou byla na masáži a masér měl nějaký poznámky – povídal “to by mě zajímalo…” a pak si to rozmyslel a nedorekl to 🙂 Každopádně myslím, že se mu můj nedohojený proužkovaný zadek líbil, protože mi při masáži až moc stáhnul kalhotky, aby je neumastil 🙂 pozor, ne úplně, to bych ho hnala! Zadečkum zdar!

    1. Monika

     Koukám, že jsme na tom dost podobně a řešíme to i analogicky. Trochu úsměvné a bohužel smutná realita. 🙂 Jmenuje se to Heparoid a je to běžně používané. Já děkuji Vám za typy, určitě vyzkouším. Zase tak velké zkušenosti s tím nemám, před lekcemi s Paní Vychovatelkou jsem to zas až tolik rešit nemusela. 😀 Tento výprask je už z konce února.
     Záleží na odbornosti lékaře, jestli se budete muset svlékat. Z vlastní zkušenosti vím, že si ani nestačí vzít kalhotky s nohavičkami. Jednou jsem to musela vysvětlovat a snazžila jsem se to okecat, ale tohle člověk neokecá. Každému to může být jedno, co děláme, pokud to nemá souvislost s tím, proč jdete k lékaři.
     Chlapi to mají jednodušší. 🙂

     1. Ahuana

      Jo, holky těžší to maj… Chlapi si na plavání prostě vezmou plavkove trenky, jak se dneska nosí. Co mám ale vyzkoušené, tak tomu mýmu se stopy při výprasku skoro nedělají a když jo, jsou za pár dnů pryč. Teda to jsem si jen párkrát vyzkoušela při hraní karet… K Dr. jdu na gyndu 😀 Chodím na prevenci 1x za několik let. To už je skoro na výprask 😉 Myslím, že doktoři musejí být trochu na lecos zvyklí 🙂 Nebo ne? No, myslím, že to ani s Heparoidem do zítra nezachranim, když si ho pořídím. To máte dlouho teda. To muselo stát za to! 🙂 Tak uvidíme, jak dopadnu jednou já u paní vychovatelky, až to bude aktuální, což už skoro asi je 🙂 Bojím se právě těch stop. A výprasku asi taky, nooo, jak se to vezme 😀

     2. Monika

      🙂 Na gynekologii toho moc neschováte, ale tam to může být každému jedno. 🙂
      Myslela jsem to tak, že se chlapům moc stopy nedělají a rychleji se to hojí. A skrývání je také samozřejmě snazší.
      Nehojilo se to tak dlouho, asi cca 2 týdny a je vidět, že kůže je novější.
      Já sem asi trochu extremní případ, rozhodně jsem nemusela odporovat tak dlohou a stopy by nebyly tak hrozné. Vše je o dohodě a o tom, co chcete. 😉

     3. Ahuana

      Moniko, k Vašemu poslednímu příspěvku, neumím posoudit, ale když to říkáte… vnitřně Vás plně chápu 🙂

     4. Luděk

      Moniko a Ahuano, myslím si, že stopy se dělají různě podle jednotlivých lidí, bez rozdílu pohlaví. Já mám po rákosce od Paní vychovatelky jelita, která se ztrácejí i několik týdnů 🙁

     5. Monika

      Omlouvám se, nechtěla jsem urazit pány a jejich zadky. 🙂 Tvrzení jsme založila na komunikaci s opačným pohlavím. A hlavně to bylo myšlené obecně. Věřím tomu, že se najde někdo i mezi pány, komu se výprask hojí déle. určitě záleží i na velikosti výprasku… 🙂

 9. Vojtěch

  A hele, rozpoutala se zde velice výživná a prudce oduševnělá diskuze. Nicméně z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že žertovat s paní Vychovatelkou není ten úplně nejlepší nápad. Můžete to zkusit, to zajisté,ale je nutno počítat s tím, že zadeček budete mít ještě o něco zmrskanější, než jak by původně připadalo v úvahu. Jednou – a vlastně ne pouze jednou – mne paní Vychovatelka u příležitosti zdůvodnění potrestání obvinila, že cosi kradu v jednom obchoďáku. Snad ovoce a tak. Obludnost tohoto obvinění byla přímo strašlivá. Ostatně příští týden ve středu k ní jdu na další terapii a naprosto by mne nepřekvapilo, kdyby zase padlo obvinění z krádeží citronů, pomerančů a limetek.

 10. Josef

  Vzhledem k tomu že jsem se asi 4 omluvil a svou výchovu zrušil ,tak počítám s tím že tentokrát to asi bude bolet o déle .

 11. Josef

  Ano byla by fajn kdyby se k tomu vyjádřila i paní vychovatelka . Moniko pokud by jste se nechala vyhecovat nebylo by to až tak špatně ,přeci jen vlastní zkušenosti jsou k nezaplacení ….. Myslím si že paní vychovatelka by se ráda k tomuto experimentu přidala .

   1. Josef

    Souhlasím s vámi počkáme na paní vychovatelku. Co se týče prohřešku tak to jsme na tom asi stejně a krom jiného mám i zanedbávání své výchovy což paní vychovatelka umí patřičně ocenit . Myslím že návštěva která mne čeká v brzké době bude velice zajímavá .

 12. Martin

  Moniko děkujeme Vám za odvahu. Konečně tady máme zase zmalovaný ženský zadeček. Co byste jste řekla společnému výprasku? Dalo by se to domluvit?

 13. Luděk

  Moniko,
  v komentáři 20.února u “Manuálu pro výprask rákoskou” jste se ptala, zda je pravda těch 10 minut setrvání po výprasku v poloze. Zjistila jste to ?

  1. Monika

   Nezjistila, nezkoušely jsme to. Myslím si a možná ne sama, že je pro mě lepší namazání zadečku koňským balzámem a posazaní se na něj, než být 10 minut ve výpraskové pozici. Dále si myslím, že je to blbost, tím nijak nenapadám výpraskový manuál od Paní Vychovatelky. Zadeček už asi nateče dost během výprasku a po něm i v jiné pozici/poloze. Určitě je tam zvýšené prokrvení, ale to bude asi vždycky během fáze hojení. Klidně mě někdo opravte, pokud se pletu :-). A vyzkoušejte to! Nebo to snad mám opravdu udělat já?

   1. Josef

    V jádru s vámi souhlasím Moniko ,namazání po výprasku je opravdu zajímavé a což teprve když se paní vychovatelka rozhodne po namazání ještě přidat ,,pár na cestu ” to je pak teprve posezení . Znám z vlastní zkušenosti . Ovšem na druhou stranu za vyzkoušení by to stálo , jenže trestaný si bude v klidu ,, v pohodě odpočívat ve výpraskové poloze ” a co paní vychovatelka?? V tu dobu by se klidně mohla věnovat dalšímu zadečku. To by pak byl teprve zážitek a což kdyby se rozhodla po těch 10 minutách ještě něco přidat zatímco by ten druhý setrvával ve výpraskové poloze .

    1. Monika

     Odpočívat??? 🙂 Zajímavý nápad to je, možná by stál někdy za vyzkoušení ;-). Nevím, jestli bych chtěla pokračovaní po 10 minutách.

     1. Luděk

      Ono by vůbec bylo zajímavé okamžité srovnání. Jak jinak posoudit co se za těch 10 minut změnilo, než mít vedle vzorek po čerstvém výprasku:-)

     2. Josef

      No tím si také nejsem zcela jistý zda bych chtěl pokračovat ,nicméně to by záleželo na libovůli paní vychovatelky zda by usoudila že by dotyčnému prospělo ještě pár . Myslím že je natolik zkušená aby to zvládla posoudit . Dotyčnému by to však celou dobu vrtalo v hlavě zda bude pokračování nebo například trest poziční .

     3. Monika

      2 různé subjekty se budou asi také těžko porovnávat ;-). Ještě chvíli pánové a možná mě do toho vyhecujete :-). Ale myslím si, že by náš problém mohla vyřešit Paní Vychovatelka, která ví nejlépe, jak zadečky reagují :-).

 14. Leontýnka

  Leontýnka je nadšená. Je to krásná reportáž o zadečku slečny Moniky. Ale zase není vidět Paní Vychovatelka…..Koukám se na stránky každý den, ale ty nožky Paní Vychovatelky. Prostě mi to chybí. Tečka…

   1. Zdeněk

    Bolí to bolí a stejně znovu nastavíme a zadek si pořádně zmalovat necháme?a mám ten pocit, že čím víc je bitý tak chce víc a víc☺️ teda, alespoň ten můj??

 15. Frost

  Zdravím. Již několikrát jsem na tyto velice zajímavé stránky zavítal, ale poprvé mám pocit, že by bylo záhodno se také přidat do diskuze. Asi je to i tím, že jsem od přírody hravý, soutěživý a rád tipuji. I když nejde o soutěž, tak bych si tipl za minutu tak 40 😮 Ale samozřejmě záleží na provedení.

   1. Frost

    Nnnnn samozřejmě neznám. Jen co jsem se tady dočetl na webu. Jak si tak tady čtu, tak čím dále tím více docházím k názoru že se asi ve svém odhadu dost mýlím 🙂

   1. Václav (stříbrný).

    Zdravím Paní Vychovatelku i všechny příznivce VIPD. Měl jsem teď v návštěvách dlouhou pauzu, ale téma “minutový valčík” mě zaujalo (i když to v podání Paní Vychovatelky jistě bude pořádný kvapík). Už se tu objevují jedinci, ochotní to zkusit a jiní, kteří váhají. Myslím, že je čas stanovit jednotné podmínky provedení. Pokud jde o počítání ran, myslím, že při frekvenci, kterou od Paní Vychovatelky očekávám, je pouze jediná možnost, a to nahrát celou akci na video a počet ran zjistit při zpomaleném přehrávání.Dál, pokud jsem dobře pochopil, jde o trest za pozdní příchod a tudíž bude provedení rovnou bez zahřátí ? Také je třeba stanovit pozici pro výprask a která rákoska se bude standartně pro tento účel používat. Doufám, Paní Vychovatelko, že tento příspěvek přijmete jako inspiraci a nikoliv jako provokaci. Václav..

    1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

     Václave, Václave, asi by ses měl dostavit a zkusit si to. Ano trest je vždy na nezahřátý zadek, pozice je většinou přes stůl nebo pro ty co mají problém držet, přes kozlík 🙂 Rákosku používám tu nejtenčí, co velice rychle sviští a nechává na prdeli velice tenké proužky.

     1. Václav (stříbrný)

      Paní Vychovatelko, určitě to zkusím, ale po té mojí pauze potřebuji napřed pár “obyčejných” výprasků aby se moje pozadí zase aklimatizovalo. Určitě Vás brzo navštívím. Václav.

     2. Pepa

      Je to krásné, pročítat zdejší diskuzi. Inspirující a lákavé. V člověku to vře. Odhodlat se, navštívit, zkusit, zažít? 🙂 Kombinace slov výprask, holý zadek, rákoska, ruka…je prostě magická.

     1. Mirek T

      No, v tomto směru rozhodně nedoporučuji paní vychovatelku podceňovat. Před pár týdny jsem její vysokokadenční zahřívací proceduru absolvoval a stihl jsem za minutu napočítat do 156… a pak se mi ten závěr už nějak rozplizl dohromady. Takže minimálně 160, řekl bych, a věřím, že zde má paní vychovatelka ještě jisté rezervy… Doporučil bych ale o jejích možnostech nespekulovat, ale vyzkoušet si na vlastním pozadí, jak může být minuta hóóódně dlouhá…

 16. Josef

  Velmi krásná prdelka a zároveň úžasně provedená práce výprasku za trest. Pestrost nástrojů je pozitivní a moc kladně hodnotím i popis průběhu od Paní Vychovatelky. Inspirující, krásné na pohled a lákavé.

 17. david

  Moc hezky zadek navíc nadherne zmalovaný.Navíc se blíží Velikonoce asi bude mít v pondělí opět posvícení..Neplanujete zase nějakou velikonoční akci náhodou?

 18. Jirka

  Hezka prdelka a krasne serezana Moniko. 🙂
  V komentarich predchozi reportaze jsem Vas zadal jestli by take nebylo mozne ziskat pres pani Vychovatelku Vas mai?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *