Rozsudek byl vykonán: 100 ran Tlustou Bertou

Odsouzený se dostavil v dohodnutý termín. Přinesl s sebou potřebné dokumenty jako Rozsudek od soudu, Plnou moc odsouzeného a dokonce i řádně vyplněnou lékařskou zprávu s razítkem lékaře, která zněla SCHOPNÝ K VÝKONU TRESTU.

Rozsudek od soudu

V tom případě nic nebránilo k tomu, aby byl výprask proveden. Rákoska Tlustá Berta, která byla dle pokynů namočená dva dny předem ve slané vodě, byla připravená. Odsouzený se na příkaz vykonavatelky svlékl a položil se do polohy pro výkon trestu. A vše mohlo začít.

Výprask tlustou rákoskou

Výprask tlustou rákoskou prvních 30 ran 1. část

Prvních 30 bylo pomalých a “lehčích”.  Ale i tak sebou odsouzený dost házel a mrskal, ale byl si jasně vědom, že vykonavatelka může kdykoliv trest ukončit. V tom případě se ale vystavuje riziku, podstoupit trest znova od začátku a možná i s přídavkem za nedodržení dohody se soudem. Proto odsouzený zůstával v předepsané pozici a jen sebou šil a hlasitě sténal při každé ráně. Vykonavatelka prováděla výprask pomalu důsledně a rytmicky. Po každých třiceti ranách byl zkontrolován povrch zadku trestaného, vykonavatelka  pořídila fotografie a po konstatování, že “trestaný není nijak závažně zraněn a zůstává při vědomí”, bylo pokráčováno v exekuci.

Výprask rákoskou

Výprask tlustou rákoskou prvních 30 ran 2. část

Druhých 30 ran bylo silnějších. Ale rychlost zůstávala stejná a rytmická. Odsouzený hlasitě úpěl při každé ráně. Na konci se ho ho vykonavatelka zeptala, jestli chce trest ukončit a přijít jindy. Jakmile si ale odsouzený představil, že by měl jít někdy jindy znovu od nuly pro nový výprask, raději sám souhlasil s pokračováním 🙂

po 60ti ranách rákoskou zvanou Tlustá Berta

po 60ti ranách rákoskou zvanou Tlustá Berta

Po 60 ranách byl znova přezkoumaný stav trestaného a jeho zadnice.  Poté byly pořízené fotografie a na kameru  vykonavatelka uvedla, že trestaný je zdravotně schopen pokračovat v exekuci. Tentokrát byly rány vedeny s největší razancí  a trestanému se to vůbec nelíbilo, obzvláště pokud se vykonavatelka trefila na stejné místo dvakrát, což dával velice hlasitě najevo a navíc se u toho kroutil jako žížala, ale držel v předepsané pozici s vystrčeným nastaveným zadkem. Jak je vidět na fotografiíích, kůže již byla proražena. Trestaný krvácel na pravé půlce zadnice, což ale nebyl důvod k ukončení exekuce. Dle výpraskového manuálu nesmí Exekutor(ka) v žádném případě podlehnout prosbám a nářkům trestaného! Vždy musí tzv.vysázet odsouzenému určený počet ran, pokud není nijak ohroženo jeho zdraví nebo pokud ztratí vědomí. Což rozhodně nebyl tento případ a výprask byl proveden až do konce celých 100 ran.

100 ran rákoskou Tlustou Bertou

100 ran rákoskou Tlustou Bertou

100 ran rákoskou Tlustou Bertou detail

100 ran rákoskou Tlustou Bertou detail

Konečné prohlášení Výchovného institutu pro dospělé: Odsouzený protrpěl celý svůj trest řádně v plném vědomí, trest byl vykonán v počtu 100 ran dle Rozsudku od soudu. Jeho zadek byl mírně zdevastován, ale nebyl nijak vážněji poškozen. Trestaný byl po zákroku ošetřen desinfečním přípravkem.

Pro potřeby soudu byl ještě pořízen záznam celého trestu na připravenou videokameru. Výchovný Institut ale tuto kopii zatím od soudu neobdržel.

13 komentářů u „Rozsudek byl vykonán: 100 ran Tlustou Bertou

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Video ještě VIPD ještě bohužel neobdrželo, což je velká škoda, moc by mě to takto s odstupem zajímalo.

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Vážně? tak si přijď pro 100 ran rákoskou na nezahřátou prdel. Pak to nafotím a uvidíme. Chápu, že je každý zadek jiný, tento je trénovaný, ale o tom tvým nic nevím. Tak se přihlas a pak porovnáme 🙂

 1. Profilový obrázekLeontýnka

  Dobrá práce od Paní vychovatelky. Jediný nedostatek je, že Paní vychovatelka není vidět na žádné fotce. Velká škoda…

  1. Profilový obrázekJZ

   Tak zrovna toto bych za nedostatek nepovažoval,článek není o paní vychovatelce ale o výprasku a ten je zdokumentovaný dokonale. Pokud chcete paní vychovatelku spatřit není nic jednodušího než navštívit její pracovnu. Ovšem v tom případě je nutno počítat s tím že se odchází z bolavým a pruhovaným zadkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *