Společný výprask dvou nezbedných chlapců – Výzva

Hledá se druhý nezbedný chlapec, co by chtěl podstoupit společný výprask s jiným nezbedným chlapcem současně.

Přijdou společně do ředitelny. Povoláni za společný delikt, třeba za zhoršení prospěchu a drzé chování, kam byli posláni od třídní paní učitelky. Společně jim bude domlouváno a střídavě dostane každý svůj podíl výprasku, dokud neslíbí, že se polepší. Nemusí jít o velký výprask, ale i o stud dostávat s jiným chlapcem střídavě. Zatímco jeden dostává, druhý klečí a bojí se, nebo už hladí seřezaný zadek s pocitem, že ví, že výchova ještě neskončila. Paní ředitelky totiž nikdy nikoho neošidí. Domluva bude řádná, dokud sama neuzná, že si společný výprask chlapci vzali k srdci a jejich sliby myslí už opravdu vážně. 🙂

Tak co troufá si někdo na takový scénář ve dvou?  A ne, bohužel slečnu na takový výprask nemám, tak ani nepiště. Pokud se sama nějaká dívka nebo žena nenabídne, což může být výzva i pro ženy!  🙂

Jestli máte zájem si to zkusit, jaké to je být takovým chlapcem, napište mi na můj email vychova-a-vyprask@seznam.cz a dohodneme detaily a termín, aby se hodil všem. Těším se na Vás a na nevšední zážitek.

Vaše Paní Vychovatelka alias přísná paní ředitelka

32 komentářů u „Společný výprask dvou nezbedných chlapců – Výzva

 1. Nela

  Já bych se klidně přidala, ale nejsem už zrovna ve věku studentky (50+) ;-). Spíše bych to viděla na společné potrestání studenta a jeho učitelky paní ředitelkou ;-). Třeba za trest, že studentovi dala na zadek nebo i nějak jinak ;-).

  1. Martin

   On to nemusí být jen student, ale učitel, který oznámil šikanování dětí – ředitelka s tím nic nedělá a učitel to dál neřeší.
   Jak to vidíte realizovatelné – Nelo.
   Zdraví,
   Martin

   1. Nela

    Martine, vidím to jako realizovatelné, pokud se domluvíme na nějakém “scénáři” a nebude Vám vadit můj křik při výprasku a fakt, že nejsem úplně tradiční dáma ;-). Nela

    1. Martin

     O “tradiční” určitě nejde, protože málo lidí nazve tuto zábavu jako tradiční a mezi námi … 🙂 je tradiční vše.
     Super – dohodneme scénář a termín s Paní Vychovatelkou a určitě realizujeme.
     Teď jen dohodnout konkrétnosti a na to potřebujeme kontakt, pls poslat,
     Díky, Martin

    1. Honza

     Ahoj Nelo,byla by možnost dostat s tebou výprask?? U paní Vychovatelky jsem byl už dvakrát a rád bych dostal výprask se ženou a hlavně bych chtěl dostat takhle opravdu pořádně, kde by nebyl brán zřetel na prosby a křik.

     1. Tomáš

      To je škoda. Já tam chodil k jedné madam a ta měla kamarádku Moniku, dokonce jsem s ní absolvoval i jednu lekci. Věk by zhruba odpovídal. Tak to jste asi nebyla Vy… 🙂

 2. Tomas

  A pokud by se zde náhodou našla žena, která by ráda podstoupila výprask ve dvou, tak se také hlásím dobrovolně 😀 Bylo by to krásné zpestření.

 3. žák Martin

  Já se hlásím dobrovolně. Kolika ranami by jste vy ztrestali dva pubertální drzé školáky??? Nebo navrhujete jiný potupný trest???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *