Žák Martin – povídka

Máme tu další povídku. Žák Martin se rozhodl podělit o povídku, která je jeho prvotina. A aby to bylo zajímavější, tak si za každou chybu přeje dostat deset ran řemenem. Kolik myslíte, že bude na konci chyb a ran?

Perný den žáka Martina

Tak Martine, vylez s tý postele. Dneska jdeš zas konečně do školy a bude už sedm. Volá na mě máma z kuchyně.  Mě trápí ranní erekce ale na honění nemám ani pomyšlení při představě co mě dneska čeká. Jo a nezapomeň se pořádně vysprchovat — volá zase máma. Vždyť jsem se sprchoval večer. To jo ale nezapomeň že ve dvanáct jdeš k paní doktorce a ve tři máš návštěvu ve VIPD.

Mami prosím nepodepisuj to já už budu hodnej a nebudu zlobit. Jo tak na to jsi měl můj milej zlatej myslet dřív. Já tě varovala několikrát a všichni se shodují že pořádný výprask ti jenom prospěje. Předvolání máš podepsaný a nezapomeň ho podepsat u doktorky a ve škole v ředitelně. A mazej už do tý vany.

Svlékám si pižamo a lezu se sprchovat. Jen pustím vodu tak vrznou dveře a v nich moje rozesmátá šestnáctiletá ségra.  Ségra vypadni. No no náš stydlínek a poplácá mě po zadku. To jsem zvědavá jak si ho budeš zakrejvat u paní vychovatelky až se tam budeš muset svlíkat. Nó to určitě ty chytrolínko. Snad si nemyslíš že dostaneš na prdel přes rifle.Tam dostáváj provinilci pouze na holou. Jo a brácha, jestli by sis ho neměl možná vyhonit aby se ti náhodou nepostavil až tam budeš nahatej stát. Přemejšlím jak to ségra myslela a chce se mi brečet. Strašně se stydím a nahatýho mě naposledy vydělá doktorka ve dvanácti a to je dva roky. Jo a vlastně ještě mě načapala ta blbá učitelka ve škole na záchodě při honění. Trenky si určitě nesundám!

Na lednici na mě čeká svačina a bílá obálka s razítkem. VIPD  Máma to samozřejmě podepsala. Sedám si na židli a ještě jednou přočítám předvolání. Dne 4. 1. 2021 v 15hod. se žák Martin Sláma dostaví k výchovné exekuci!!! Tak ještě podpis od doktorky a ředitelky školy a mám to spočítaný.

Šourám se do školy a do spěvu mi právě není. Potkávám první spolužáky. Čau Marťas. Tak máš připravenou prdel? Prej nejhorší je rákoska ale tou třeba nedostaneš— informuje mě kámoš Radek. Je to nějak omezený věkem ale i vařečka a řemen je zážitek. Znám to z domů. Já takové zkušenosti nemám. Jenom mi máma párkrát naplácala rukou.  Tak to se máš na co těšit. Řemen to je jinej level — potěšil mě Radek.

Ve škole ani nevnímám co se probýrá. O velké přestávce zajdu na záchod kam choděj deváťáci na výzvědy. Čau kluci. Řekněte mi jak to chodí ve VIPD mám tam dneska ve tři nástup. No čau mišáku. Máš cíga? Dávám každému jednu – sám si raději nedávám. No je to jednoduchý. Vystrčíš na vychovatelku zadek a ta ti ho seřeže že uvidíš všechny svatý a čtrnáct dní se ti bude blbě sedět. Vykulil jsem oči. A to jako na holou??? No jasan mlíčáku. Podívej, řekl jeden deváťák a stáhnul si kalhoty s trenkama a já jen čuměl. Byl jsem tam minulí týden mezi svátkama. Zadek mu hrál všema barvama. Modro fialové jelita.A to je od řemenu??? Zeptal jsem se. Ne to je od rákosky. A tou mohu taky dostat??? No jestli ti už bylo čtrnáct tak určitě ale záleží co jsi proved a kolik toho máš. Ale hele nejseš to náhodou ty jak ho přistihli na hajzlu když si ho honil??? Jo jsem. Odpověděl jsem a zčervenal. Tak to tě asi rákoska nemine.

Klepu na dveře u ředitelky. Takže Slámo podej mi předvolání. Podávám ředitelce obálku a klepou se mě ruce. S úsměvem na rtech podepsala předvolání a podotkla. Ještě přidávám zprávu kde jsou podrobně rozepsány tvoje prohřešky a tvé chování. Zítra přineseš zprávu podepsanou od paní Vychovatelky. Jak se říká???? Děkuji paní ředitelko.

Doufám že nebude u doktorky moc dětí. Mladá sestřička vchází do čekárny. Předávám ji obálku s předvoláním. Aha, tak ty jdeš na vyšetření před výpraskem. Několik dětí s rodiči přede mnou se pousmálo. Tak to tě vezmeme hned abys to stihl. Zatím se svlékni do trenýrek ať se nezdržujem. Pane bože už zase to svlíkání. To jsem ještě nevěděl co mě všechno čeká. Tak nezdržuj a pojď dál. Jenom v trenkách jsem vešel do ordinace.  Takže Slámo, první školní den v roce a už si jdeš pro výprask. No vy kluci vy to potřebujete. Takže sestro změříme tlak a teplotu. Tlak v pořádku a teď tu teplotu. Vsunul jsem teploměr do podpaží a napadlo mě že kdybych naklepal teploměr mohl bych se trestu vyhnout.  Hlavně nenápadně ale co čert nechtěl doktorka si mě všimla. Ale ale mladý pán podvádí. On toho má asi málo. Tak to budeš muset dostat za podvod přidáno. Já blbec blbej. A teplotu ti změříme jako malejm dětem— trenky dolů. Vylez si na lehátko, klekni si a opři se o lokty! Sestřička mi zasunula teploměr do zadku. Hroznej trapas. 36,5 Tak to můžeš dostat co se do tebe vejde. Sestři, strčte mu do zadku ještě glicerinovej čípek ať se u nás ještě pořádně vykadí. Bude to potřebovat.

A ten podvod paní Vychovatelce osobně zatelefonuju.

Výsledek— výprasku schopen!

Šourám se do VIPD a srdce mám v kalhotách. No do Prčic 15,03— zvoním pozdě. Strachy celej podělanej. Teď jsem rád že jsem se u doktorky pořádně vykadil. Do sluchátka jsem vykoktal že jsem na patnáct hodin předvolán. Jdeš pozdě. Scházím po schodech dolů a klepou se mi kolena. Ve dveřích stojí mladší slečna. No pojď dál. Já jsem asistentka Monika. Tady se svlékni zatím do trenek, připrav si předvolání vyčkej na vyzvání.

Paní ředitelko Je tady ten čtrnácti letý školák. Ten co přišel pozdě? Tak teď bude také čekat. A Moniko zpestři mu to čekání. Slečna asistentka přišla a na zem ke dveřím položila krabici s hrachem. Tak tady si pěkně klekni a předpaž ruce. To čekání a klečení na hrachu bylo nekonečné. Asi po dvaceti minutách jsem byl vyzván že mohu předstoupit do ředitelny. Za stolem seděla paní ředitelka. Dobrý den- pozdravil jsem rozechvělím hlasem. Dobrý Dobrý ale jak pro koho. Pro tebe asi moc dobrý nebude. Povídá paní vychovatelka a stále pročítá mé prohřešky.

Takže Martine na to že jsi tady poprvé tak toho máš opravdu požehnaně a bude ti udělen ale opravdu pořádný výprask.

Tebe sem měli začít posílat tak o dva roky dříve.

Předstup před tabulí a piš si.

Nejdříve ti zahřeji zádek rukou tak to si psát nemusíš.

Drzé chování a nekázeň—- 50 řemen

Onanování ve škole—- 50 Tawse

Kouření— 50 pádlo.

Podvod u lékaře— 25 Rákoska.

Psal jsem na tabuli a tekli mi slzy. Martine je to jen pro tvoje dobro řekla paní Vychovatelka a přesedla vedle na židli Tak předstup začneme.  Teď si stáhni trenýrky a ohni se přes koleno. Já si ty trenky nestáhnu já se hrozně stydím—odvětil jsem vzpurně. No Martine jak myslíš až si to rozmyslýš tak pěkně poprosíš.

Moniko podejte mi tu velkou vařečku já si nebudu unavovat ruku. Vidím jak slečna asistentka podává vařečku ale to už mě paní Vychovatelka ohýbá přes koleno a výprask začíná. Sází mi jednu za druhou bolest se stupňuje a zadek mám jak v plamenech. Začínám vřískat jak malej kluk. Nevidržím a strkám si na zadek ruku ale paní mě pohotově chytá a pokračuje v masáží mích půlek.

Prosím prosím já si ty trenky stáhnu. Ale ale opravdu tak teď si je rovnou sundej! Rychlé jsem vstal a začal si sundávat trenky a třít si zadek.  No vidíš jak to jde. Kvůli takovému pindíkoj děláš takovou vědu.

Tak budeme pokračovat. Klekni si k tý pohovce a ohni se přes ní. Ruce za záda. Paní mě zaklekla ruce a slečna asistentka ji podala řemen. Paní mě začala velmi rychle řezat přes obnaženou prdel a já řval jak tur. No o to máš za to odmlouvání jen si řvi.

Tak teď si klekni na židli opři se o stůl a vyšpul prdel. Teď dostaneš těch 50 řemenem. Já myslel že už je mám za sebou. Toz měl za odmlouvání. Raději jsem přestal odmlouvat a zaujal pozici. Paní z jedné strany a slečna z druhé. Obě v ruce řemen. Ani jsem pořádně nestačil počítat rány. Občas jsem nevidržel a strčil tam ruku ale hned jsem byl napomenut.

To už jsem pro slzy ani neviděl. A to jsem si myslel že nebudu brečet.

Slečno Moniko teď raději držte našeho hrdinů za ruce já seznámím jeho pozadí s Tawse  A raději za něj i počítejte. To našemu školákoj taky moc nejde. Zadek v jednom ohni. Bolest opravdu hrozná.

Paní Vychovatelka si sedla na židli a já se jí musel přehnout přes stehna. Teď bude pádlo. Při každé ráně se mi podlamovaly nohy. Ta jak pak budeš Martine ještě kouřit—- ne ne prosím ne nebudu.

Padélko

Tak ještě vyřídíme ten podvod u paní doktorky. Což je velký prohřešek. A to si ta tvoje prdýlka pořádně užije. Moniko raději Martina přivážeme na trestný kozlík. Tak pojď mladej.

Výprask přes kozlík

Začal jsem prosit o slitování ale nebylo mi to nic platné. Obě dámy mě doprovodili ke kozlíku, ohli mě a pevně přivázali.

Opravdu peklo. Už jsem jenom plynule brečel a drmolil žvatlal něco sliboval a nic mě nebylo rozumět. Paní mi vysázela dvacet ran a já myslel že mi těch pět bude odpuštěno. Ale to byla pouze krátká přestávka na vydýchání. Tak Martine teď dostaneš posledních pět abys si pamatoval až budeš sedět ve škole jak se máš chovat. A věř mi že to bude dlouho bolet. Polyla mě hrůza.

Pak následovalo pět ostrých švihů na jedno místo tam kde končí zadek a začínají stehna. Hrůza prostě žiletky.

Po nějaké chvíli kdy jsem malinko přestával brečet tak mě slečna Monika začala rozvazovat a paní Vychovatelka fotila můj seřezaný zadek. Slečna Monika mi ještě utřela nudli u nosu a pak si musel jít zase kleknout na hrách abych se trochu uklidnil a zpitoval svědomí.

Pak si mě paní vychovatelka opětovné předvolala ke stolu že je ještě za potřebý probrat to moje onanování. Musel jsem se přiznat že onanuju dvakrát denně a někdy i ve škole na záchodě.

Tak za to že se tak pěkně stydíš tak si ho před náma pěkně vyhoníš a nebo se rovnou můžeš ohnout přes stůl. Né né výprask už né kňourám. No tak si tady pěkně stoupni a můžeš začít. A koukej dělat. Ruka mi začala kmitat ale moc mi to nešlo.

Paní ředitelka vzala do ruky rákosku a pohrozila jestli potřebuji pomoc. Honil jsem jak o život a výsledek se dostavil asi za pět minut. Vystříkal jsem se do dlaně a šel si umýt ruce. Studem bych se propad.

Ještě jako trest máme takovou novinku co ti pomůže s onanováním. Přístup blíž a ruce dej za záda.  Na penis mi paní Vychovatelka nasadila takovou klícku a zamkla zámkem.

Ještě na mažeme zadek mastí a do prdelky zasuneme čerství zázvor ať se ti jde dobře domů. Pořádně se ohni a roztáhni nohy.

Konečně jsem se mohl obléci a poslušně čekal až paní Vychovatelka dopíše zprávu pro rodiče a do školy.

Příští návštěva za měsíc. Měsíc bez masturbace bude hodně těžký.

Scházím ulicí dolů a přísahám že budu sekat latinu.

žák Martin


Povídka je to zajímavá a čtivá. Děkujeme za příspěvek od žáka Martina. Chyby ale opomenout nemůžeme a podle přání Martina jsem se pokusila chyby spočítat. Hrubek jsem napočítala 23, menších chyb 9 a čárky Martinovi nic neříkají, těch mu tam chybí dokonce 65. Dle mých výpočtů a přísnosti bych to viděla na 97 chyb, což činí 970 ran řemenem. A to jsem byla hodně milosrdná, hovorové a nespisovné výrazy jsem nepočítala. Samozřejmě se můžu mýlit a chyb může být jiný počet, ale tento počet ran navrhnu Paní Vychovatelce, aby byl Martinovi při příští návštěvě vyplacen. Co na to říkáš Martine?

Ještě je potřeba uvést, že povídka je výplodem fantazie dospělého muže, který se u nás rád cítí jako malý čtrnáctiletý chlapec, žák 8 třídy, ale VIPD vychovává pouze osoby starší 18ti let.

8 komentářů u „Žák Martin – povídka

 1. Tvůrce zla

  Jo 8. třída to jsem byl na vrcholu svojí kariéry rebela, to byla top forma na všech frontách… Jo jo kde jsou ty časy…… teď už se ani alkoholu bez dovolení nedotknu.

 2. Žák Martin

  Je pravda že za ty chyby bych asi měl vyfasovat pořádně na prdel ale určitě tam ta školní autenticita je.

 3. Michal

  no na jeden zadok je 970 ran požehnane. Ale položme si zasadnu otazku ? Nieje to malo ? Myslim že martin by isto chcel pridať a zaokruliť to na rovných 1000 a ešte 25 s rakoskou 🙂 … pre istotu …

 4. Jörn

  No ano, tady je zřejmá naprostá absence znalosti větné skladby a vedlejších vět, proto myslím, že Martin se stylizuje do žáka maximálně 5. třídy. Obávám se, že na dohnání dvou let nemoci řemen nestačí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *