Manželská nápravna z praxe

Tohle je dopis od nezbedníka, kterého posílá manželka celkem pravidelně do manželské nápravny VIPD. Stačilo pát lekcí a manžel je to prý příkladný. 🙂 Dostala jsem dopis od manželky a dál se to odvíjelo, tak nějak to ten nezbedník měl za úkol popsat.

Dobrý den,

dnes jsem byl poslán na výprask. Poslední dobou to nějak nevycházelo, takže jsem v ředitelně nebyl půl roku. Doma jsem dostal obálku pro paní Vychovatelku a to byly všechny informace. Ale tak je to většinou, že nic nevím. Dopoledne píši potvrzovací SMS, že s tím počítám. Zpět přijde, že počítat teprve budu. Hmm, to nevěstí nic dobrého. Ale ještě žertuji, že třeba si jedu pro pochvalu. Ale v ulici mi ten humor dochází.

Jednak vím, že si manželka dopisuje s Monikou, jednak jsem to měl bez rezervy. A nerad bych dostal klasickou sazbu za minutu. A rákoska, jako první nástroj? No to moc nechci.

Paní Vychovatelka si přečetla dopis a již jsem stál na koberečku. Slipy jsem si mohl ponechat. Ale netrvá dlouho a už je nemám. Je mi představena nová rákoska, prý dárek od slečny Moniky.
A vzhledem k tomu, jak jsem nechodil pravidelně, mé pozadí si onu rákosku vyzkouší. Ale pěkně bez zahřátí. Je mi vyměřeno 10 ran, o které musím poprosit. Je tenká, to zase bude. Mohu potvrdit, velice povedená. Tímto děkuji slečně asistentce. A paní Vychovatelka tuto rákosku používá ráda i k popohánění.

Foto: Rákoskou na úvod

A jsem poslán pro další rákosku, tentokrát Kleopatru. To už tuším, že dneska se mi bude hůře sedět. Ale naštěstí dostanu jen 5, o které zase musím poprosit.

Následně je mi promlouváno do duše. Paní Vychovatelka si ovšem vzala onu rákosku a občas nějaká přiletí. Horší je, že se zaměřuje i na šulina. A to bolí pekelně. Rozhodně si tuhle domluvu budu pamatovat.

Foto: Rákosky a promlouvání do duše...

Jak jsem se dozvěděl, měl následovat výprask ručně. Ale paní Vychovatelka naznala, že to nebude dostatečně důrazné. Vzala si na pomoc koženou plácačku, prý zapůjčenou. Kam se hrabou řemeny. Celkem to bylo něco kolem 60. Bolí to značně, ale pohled na stůl, kde jsou vystavené tawse… O těch jsem už četl, nechtěl jsem se seznamovat. Když tohle peklo končí, tak už bych i šel. Ale paní Vychovatelka je jiného názoru a tak jdu pro rákosku. Prý si mám vybrat. A podle toho, jak bude paní Vychovatelka spokojena, stanoví počet ran. To jsou vyhlídky.

Foto: Kožená plácačka

První volba dopadla dobře, zvolil jsem další španělku. Ale zapomněl jsem poprosit. Což je řešeno bičíkem, přes šulina. Ani nevím kolik jich bylo…

Pak tedy přijde nařadu rákoska. Sice mám slíbeno 5, ale prý aby to bylo sudé, dostanu 6. Následně musím rákosku uklidit a vybrat jinou. Tak on není konec.

Další rákoska, tentokrát beru ze zdi. Tu poslední, hrozivě tlustou ignoruji a beru tu nad. Tentokrát dostanu v leže. Paní Vychovatelka je spokojena. Ale abych se nemusel hned zvedat (ale to by mi nevadilo, protestovat ovšem nehodlám),  dostanu 10. Začínám si uvědomovat, že tahle hra tím asi nekončí.

A také nekončila. A tentokrát prý mohu volit i z výklenku. A já nevím, co zvolit. Když zvolím o něco málo slabší, než byla ta poslední, dostanu minimálně 25, ale pravděpodobně víc. Když zvolím nějakou tenoučkou, tak to na tom zadku bude mazec a dlouho se neposadím. A těch tlustých se bojím, nerad bych nějakou dostal, byť jedinou ránu. Když si nemohu vybrat, paní Vychovatelka si vybere sama. Prý si chce hrát. A je to tu, čekal jsem nějakou z těch silných. Ale podává mi úplně tenoučkou. A počet prý mám navrhnout. Zase dilema, když řeknu málo, bude se násobit. No, že to bude bolestivá volba, to je jasné. Navrhuji 15. A kupodivu je to odsouhlaseno. A hned si mohu vyzkoušet nový kus „nábitku“. Po první ráně vím, že to bude dílo. Ale odpočítám a než stačím poděkovat, jsem zastaven. Že je dostanu rychle, tak děkovat budu po 5. To je také super. Když končí 3. pětice, už se těším na konec. A jsem znovu poučen, že to není sudé. A hned dostanu dalších 5. A pak prý by byla škoda to nezaokrouhlit na 25. Netroufám si říct, že to není sudé… Nerad bych jich dostal 50.

Foto: Zmalovaný zadek...

Uff, tak snad už konec. Ale není. Jsem poslán pro další rákosku, tentokrát je to Tlustá Berta. A je to tady a nedá se nic dělat. Dostanu jich 5. Ležmo na gauči, přehnut přes onen trojúhelník. No, tak to je mazec. Utvrzuji se v tom, proč z téhle rákosky mám veliký respekt. A paní Vychovatelka si chce ověřit, jak moc byla výchova přínosná. Bere další z těch silných rákosek a dostanu dalších 5. Nedokážu říct, která je horší. Paní Vychovatelka je spokojená, tak dostanu ještě jednu na cestu.

Pak ještě namazat mastičkou a jsem propuštěn. Je mi zdůrazněno, že jsem dostal lehký výprask. Že by to mohlo být také mnohem horší.

Foto: Závěr...

47 komentářů u „Manželská nápravna z praxe

 1. Martin

  Přeji příjemný den,
  mám jeden dotaz týkající se “manželské nápravny”. Trochu jsme diskutovali tuto možnost s partnerkou, která na udělování výprasků moc není. Zvažujeme možnost výprasku za její účasti, ale to v průběhu pracovního dne není příliš reálné.
  Základní otázkou je to, aby byla celá návštěva zaměřena pouze na výprask a ne na žádné sexuální aktivity mého uspokojení – partnerka ví, že mne výprask vzrušuje a že bych mohl po výprasku řešit své touhy sám a to by bez její přítomnosti nechtěla.
  Rádi bychom se zeptali:
  – je možný/praktický výprask na “kozlíku” i s nasazeným pásem cudnosti ?
  – je možné, aby paní vychovatelka dohlédla na konci lekce, že bude pás cudnosti nasazen, uzamčen a klíč vložen a zalepen do obálky ?

  Děkujeme za odpověď.

  M&H

 2. CBRKN

  Pro Tomáše:

  Článek není o fotkách, ale je to podělení se Jana o zážitek z VIPD.

  Zdá se ti průběh stereotypní, příběh se ti nelíbí? Pošli Paní Vychovatelce svojí představu. O tom, jak potřebuješ seřezat, si psal už v listopadu 2017 v diskuzi pod článkem Alkohol za volant nepatří – Recidiva.

  Za tu dobu si ještě nenašel odvahu k Paní Vychovatelce do VIPD přijít? Urážet, kritizovat, že je něco stereotypní, bez nápadu, že je to nuda a chce to fantazii, že někdo vypadá neesteticky a neměl by se fotit, že nesportuje, že se leží na stole “doslova jak prase”, to víš vše naprosto jistě. V jedné pohádce je takový brouk, který všechno zná a ví…

  Vzhledem k tomu, že tvoje příspěvky obsahují často vulgarismy a urážení ostátních, budou další takové již BEZ DALŠÍHO VAROVÁNÍ ROVNOU MAZÁNY.

  Jinými slovy Tomáši máš podmínečné vyloučení z diskuzí na VIPD.

   1. Josef

    Zdalipak to nebude tím že pan je správce stránek ?? Ale zatím jste neodpověděl nikomu na otázky zde na vás směrované . Zda do VIPD dorazíte a předvedete nám něco akčního aby jsme se mohli těšit na fotografie.

    1. Asistentka Monika

     Ano, je to i tím, že je CBRKN správce stránek. Chtěla bych tu ještě zmínit, že příspěvky u nových členů schvalujeme a máme možnost příspěvky mazat. Mazání příspěvků je až krajní možnost a nechceme to dělat, ale kdyby to bylo nutné, tak to uděláme. Nejsem příznivec cenzury a myslím si, že je lepší si to racionálně vyříkat. Prosím, pište sem s rozumem a berte to tak, že je to naše společná vášeň a záliba. 🙂

 3. Tomáš

  Přijde mi to jako docela nuda. Jenom si vybíráš rákosky a nosíš je a paní vychovatelka ti stanovuje počty ran. Takhle se bavíte celou hodinu? Chtělo by to trochu fantazie…

  1. Rebelka Monika

   Mně to nepřijde jako špatný nápad (nuda), dokonce by mě to lákalo. Musíte to brát v kontextu s dalšími věcmi, jako je atmosféra, hra, … Ne každý miluje rákosku a představa, že si musí vždy vybrat další a další… Také tomu určitě přihlíží přísná a neúprosná Paní Vychovatelka, která nic neodpustí. A základní otázka: Co když si vyberu špatně a Paní Vychovatelce se to nebude líbit??? 🙂 Nevím jak vy, ale já nemám moc ráda vybírání nástrojů.
   Vždycky asi není potřeba extra velká fantazie, myslím si, že záleží i na provedení a atmosféře. Ale neříkám, že fantazie není důležitá, ba naopak mám ráda protějšek s fantazií. 🙂

  2. Jörn

   :))) Mně teda posledně taky přišlo, že se ta hodina tak divně táhne, pomalu až k nesnesení. Akorát mi nedošlo, že to bylo tou nudou 😁

   1. Vojtěch

    Přesně. Mluvit v této souvislosti o nudě rozhodně na místě není. Snad by si to pan Tomáš mohl osobně vyzkoušet. Pocit nudy je tedy to poslední, co v přítomnosti obou dam člověk cítí.

  3. Vojtěch

   Tomáši, tohle všechno vůbec nuda není. Naopak to má půvabné a podmanivé kouzlo. Atmosféra okolo toho všeho je naprosto úžasná. Když se okolo tebe vlní dvě dámy s rákoskami v rukou a tváří se přísně, tak je to prostě pocit k nezaplacení. Tím spíše, když víš, že ti na obnaženém zadečku záhy rozpoutají něco na způsob vulkanické exploze. A osobně já si to zpestřuju ještě navíc tím, že se paní Vychovatelku a slečnu asistentku Moniku snažím trošičku vyprovokovat, i když mi je jasný, že pak mohou nastat problémy se sedáním. Už se těším na srpen, protože předpokládám, že se s oběma dámami opětovně potkám.

   1. Tomáš

    Asi záleží na tom, co se komu líbí… Mě to prostě přijde hrozně stereotypní, pořád podávat rákosku, pořád mlácení, ještě navíc, když je počet ran zcela iracionálně závislý na tom, jestli je paní vychovatelka s výběrem nástroje spokojená… Taky se mi nelíbí to válení se po stole (doslova jako prase), prdel by měla být hezky vyšpulená…jedině tak je to správně :-)… Další věc, která podle mě kazí zážitek, je ten nahej chlap… není nic anti erotičtějšího, než nahatej chlap, který už má svůj věk (jako tenhle na fotce). Nechte mu, proboha, aspoň tílko a trenky, ať si je stáhne pod prdel, teprve těsně před tím, než dostane…Kdo se má na tohle koukat :-)…. Ale jak se říká, proti gustu, žádný dišputát… 🙂

    1. Asistentka Monika

     Tomáši, respektuji názory druhý a je dobré se nad nimi nejdříve zamyslet, než je odsoudíme. Jak už jsem psala, každý touží po něčem jiném. Co je pro tebe nuda, nemusí byt nudou pro někoho jiného. Co se mi opravdu nelíbí, je urážení druhých osob. Spíše je to odvaha nechat uveřejnit fotky na stránkách. Bylo by zajímavější mít více fotek žen a mladých mužů. Ber v potaz, že k Paní Vychovatelce chodí většinou muži a ne každým se musí chtít fotit a exhibovat na stránkách.
     Takže si tě asi pozveme na kobereček, ty mi do mailu může napsat svoji představu, co nuda není a vyzkoušíme to. A fotky pak zveřejníme. 🙂 Půjdeš do toho nebo jsi jen namachrovaný a potřebuješ vychovat? 🙂

     1. Tomáš

      Přiznávám, že to co jsem napsal nebylo příliš hezké…a….asi si zasloužím výchovu…abych si pamatoval, jak se mám chovat…. Za svoje nevhodné chování… si zasloužím…25 rákoskou…na holou…slečno asistentko…:-)

      A teď vážně – dost se mi líbí hra na role, rád jsem někdo jiný, než ve skutečnosti…rád jsem zlobivý uličník, který si zaslouží výprask…

      1. Asistentka Monika

       Tomáši, tohle je oblast, ve které hru a role můžeme využívat hojně. Ale pořád by to mělo být v rámci určitých hranic a slušnosti. 🙂
       25 na holou rákosku je pro mě nuda. 🙂 Čekám na email s tvým zajímavým návrhem na potrestání. Pokud ho nemáš: mony88888@seznam.cz

      2. Jörn

       Bodejť by to nebyla nuda. Ono taky 25 na holou za hodinu vyžaduje 2,5-minutové pauzy mezi ranami. To by si člověk i při tom válení po stole stihl naškrábat brambory k večeři 🙂

    2. Jan

     Tomáši, mám svůj věk. Asi chcete spíš mladé dívky, že? No je mi něco přes 30. Ale myslím, že od vás žádné fotky neuvidíme…

     1. Tomáš

      Něco přes 30? To bych řekl víc…ale asi příliš nesportujete.. 🙂 Ale to nemělo být nic proti vám, já také nejsem žádný dvacetiletý atlet a na fotkách bych vypadal dost podobně, ne-li hůř. Myslel jsem to obecně, že chlap od určitého věku, prostě vypadá nahý neesteticky a je na to při fotografování potřeba myslet…:-)

      1. Martin

       Tak já to tedy mám úplně opačně. Nedokážu si představit, že bych měl být trestán jakkoliv oblečný. Při příchodu k Paní vychovatelce se musím svléct do naha a tak jsem po celou dobu trestání. A je to tak správně. Až zas příště k Paní Vychovatelce zajdu, nechám se vyfotit a souhlas se zveřejněním určitě dám. A jestli se vy na to nechcete dívat, tak přece nemusíte, nikdo vás nenutí. A mě se ta reportáž i fotky velmi líbili.

    3. Asistentka Monika

     Ještě jedna věc Tomáši, fotek a videí na internetu najdeš nepřeberné množství a můžeš se pokochat. Tady jsou to vše reálné zážitky a situace. O výprascích se tu pouze nebavíme a nesníme, ale zažíváme je s Paní Vychovatelkou a dělíme se o zážitky. 🙂

 4. Leontýnka

  Krásná reportáž. Ale opět, a zdůrazňuji opět na fotkách chybí fotka Paní vychovatelky. To už je celoživotní problém těchto webových stránek. A to jsem byl jeden z prvních návštěvníků. Mějte se, a dál Vám budu fandit…Leontýnka.

 5. Jay Kay

  Takhle riskovat, paní vychovatelka se vrátí v plné síle a bude mít chuť si na někom pochutnat… A takhle pěkně se nabízet…
  Chystají se nové hračky, ještě trošku účinnější než Tawse, a asi bych nechtěl být zbytečně první na ráně…

  1. Vojtěch

   No ale o tom to, JayKay, právě je, v tom to přesně spočívá. Ta vzrušivá a podmanivá atmosféra před vlastní akcí, přesněji před zmrskáním a sešviháním zadečku. Prostě snaha obě dámy maličko vydráždit a trošku vyprovokovat. Jako když králík zapanáčkuje a pak v plné rychlosti přeběhne před hladovou kobrou.

  1. Jan

   Popohánění znamená, že když člověk neudělá dost rychle to, co paní vychovatelka chce, pomůže mu rákoskou. A někdy i dosti důrazně, viz mé stopy na první fotce, co mají jiný směr.

  1. Jan

   Myslím, že pro bezhlavé bití tady zastání nebude. Když si přečtete něco o výprasku ve středověku, tak to asi nepřežijete. A varuji, paní Vychovatelka to čte, můžete dostat opravdu hodně, ač má soudnost, bolet to může velice.
   Takže opatrně.

 6. Vojtěch

  Hm, poutavý, půvabný a pozoruhodný příběh, říkám si. A chlapec nejspíš dostal, co si zasloužil, že ? Jinak jsem se domníval, že obě samičky vlkodlaka, chci říct milé a sympatické květinky, jmenovitě paní Vychovatelka a slečna asistentka Monika, si v červenci užívají (ne)zasloužené dovolené, nicméně se zdá, že jsou v akci i teď a nyní. Pohrávám si s myšlenkou je v dohledné době opět navštívit, neboť vyzkoušet na zadečku nově dodanou rákosku slečny Moniky zní opravdu lákavě.
  Všem příznivcům spanku přeji hezký den. I květinkám a samičkám vlkodlaka.

  1. Asistentka Monika

   Milý Vojto, Paní Vychovatelka si užívá zasloužené dovolené! Já na dovolené nejsem a snažím se tu s vámi komunikovat a přinášet alespoň články, když už rákosky a výpraskové nástroje odpočívají. Nedělám to samozřejmě sama a jsem za to ráda. 🙂 Moje ruka si užívá odpočinku, ale už jí trochu zahálení nudí a práce s novou rákoskou se jí moc líbí. 🙂 Napiš Paní Vychovatelce, od 6.8. je zpět a ne jenom rákoska se poměje. 🙂
   Pořád máš ještě problém s oslovováním a to by být nemělo!!! 🙂

   1. Vojtěch

    Jasně, Moniko, to datum beru do úvahy a myslím, že se v srpnu všichni uvidíme. Paní Vychovatelka se vrací 6. srpna ? 6. srpna je jedno ponuré výročí, konkrétně událost z 6.8. 1945. To je ale věc čistě náhodná a neodvažoval bych se ji dávat do souvislosti s paní Vychovatelkou a slečnou asistentkou Monikou. I když možná vlastně trochu jo !!!

    1. Asistentka Monika

     Provokatér, ale proč ne. Někdy se nechám vyprovokovat snadno a tvůj výprask tak nabyde na jiné intenzitě. 😉
     Není to nejšťastnější datum v historii lidstva, byl to jeden velmi smutný den, který se doufám nebude nikdy opakovat. Naopak se na to dívej pozitivně, 6.8. bude Paní Vychovatelka zpět a může se podílet na očistě našich svědomí, zvyšovat naši motivaci nebo nám prostě plnit naše sny. Takže já bych k tomu dni vzhlížela pozitivně.:-)

     1. Vojtěch

      Paní Vychovatelka je na dovolené v Afghánistánu, že ? Musíme doufat, snad se i modlit, aby se jí nic zlého nepřihodilo a v pořádku se vrátila domů. Mám obavu, že bojovníci Talibanu by pro její rákosky nemuseli mít pochopení, přeci jenom je to jiná kultura a odlišný civilizační okruh.

     2. Vojtěch

      Dal jsem si dvě pivíčka a tak mi trošku narostla odvaha, no. Navíc pokud vím, paní Vychovatelka je pro každou srandu. Ale tedy dobrá, o jejím zajetí příslušníky Talibanu zpustle a nemístně žertovat nebudeme a všichni radostně očekáváme její návrat do ČR. Je to tak dobře, Moniko ?

     3. Jan

      Hmm, asi neděláte dobře. Ale každý svého štěstí strůjcem. Ano, paní vychovatelka se ráda baví, jen většinou to někoho dost bolí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *