Z deníku Paní Vychovatelky – Hodiny kreslení

Zdravím všechny příznivce Spankingu, už nějakou dobu jsem Vám slibovala zajímavé “umělecké” obrázky mé práce. S některými nezbedníky jsme se během roku scházeli, abychom vytvořili zajímavé obrázky na jejich zadnicích. Posuďte sami a pokud můžete prosím zvolte si ten nejlepší. Majitel nejhezčího obrázku bude ve VIPD odměněn, jak jinak než zase obrázkem. 🙂

Nebo, a to by mohla být ještě větší motivace, zvolte nebo navrhněte obrázek, který byste chtěli vidět na prdelce slečny Moniky. 🙂 Jsem si jistá že, koukat na její prdelku, bude zase o něco lepší zážitek, co říkáte? 🙂

30 komentářů u „Z deníku Paní Vychovatelky – Hodiny kreslení

 1. avellana

  Krásně vymalované zadečky, jedna kresba hezčí, než druhá…. kdo umí, umí.
  Vyšlehání v této intenzitě bych asi nevydržela, ale fotkami se pokochám ráda.

  Všechny výtvory jsou krásné, nápadité, obdiv má 50 odstínů fialové, předpokládám, že malba vydržela docela dlouho a při dosedání byla určitě značně citelná, ale jako žena svůj hlas dávám květině – tedy přesněji dílu s názvem: vyšlehaná květinka.

 2. Mirek T

  No, tak v mém případě rozhodně vítězí snímek č. 7 (50 ostínů fialové). K tomuto výtvarnému dílu mohu paní Vychovatelce s pokorou gratulovat a postiženému nezbedníkovi jen s respektem závidět.Též bich sy ze své příští návštěvi rád podobnou tapetu odvezl.
  Zatím tedy sbírám odvahu a hledám vhodné období, kdy nebudu mít příležitost a možnost příslušné partie po několik týdnů obnažovat s touto ozdobou se chlubyt. Předběžně se tedy ptám, zda bude možné si z VIPD podobný originál odvézt, a zda se bude paní Vychovatelka této tvorbě vjenovat sama, nebo zda by se mohlo jednat o kolektivní dílo s některou z jejích sličných asistentek (dosud jsem neměl příležitost poznat asistentku Simču). A k jakým hřýchům a zločynům se mám přyznat, aby to na takový působivý obrázek stačylo?

 3. Lada

  červený obtisk ruky Paní Vychovatelky na bílé zadnici není jen krásný obrázek , ale i úžasný jev, který pro mě znamená zrození reality ze snů.
  Myslím, že na zadních tvářích slečny moniky by se krásně vyjímala něžná zdravíčka

 4. Koldy

  Pěkné až na ty chlupy ,ale myslím si že výprask na kozlíku je asi nejlepší (když je zadek pěkně vystrčený a není možnosti úniku a čekat na pořádný výprask,možná i takový že budu cestou domů ve vlaku raději stát a několik dnů mít zmalovaný zadek -asi fialový) snad se dočkám.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ale ale Honzíku, mám přeci výpraskový Kozlík, na který si tě mohu uvázat a pak se jen dívat jak se mění odstíny mně pod rukama a nástroji 🙂

     1. Zdeněk

      To se slečno Moniko lehko řekne a o to hůř dělá .. k dokonalé bezmoci to chce ještě roubík, kdo se ale odváží až takhle se těm dvěma něžným květinkám vydat na milost ?
      Já s tím koketuji, ale odvaha stále schází ..

      1. Asistentka Monika

       Zdeňku, jen pro vysvětlení, když zadáte jiný email, tak jste jako nový přispívající a my vás musíme nejdříve schválit, proto se příspěvek hned neukázal.
       To jsou jenom výmluvy, když se chce tak všechno jde a když je nízká motivace, tak jsou metody na její zvýšení, viz Paní Vychovatelka. 😉
       Určitě byste se nám velmi rád vydal na milost, tak se nebojte a udělejte to. Někdy býváme možná i něžné, nebo spíše jen já, a někdy zase velmi přísné. 😉

      2. Zdeněk

       Děkuji slečno Moniko, já hledám spíš tu přísnost z Vaší ruky podpořenou paní Vychovatelkou. Výprask je očistný ale hrozně bolí, tedy musí bolet, jinak to je o ničem. Jsem na lekci už objednán, bojím se a hledám odvahu. A ten strach mě asi motivuje abych zaťal zuby a přišel ..
       máme to my milovníci výprasku složité. Ale Vy jste slečno Moniko tak úžasná že znáte rákosku z obou stran, to je zcela unikátní, a tak víte co takový nezbedník prožívá. Dodáváte odvahu abych se Vám vydal na milost .. těším se na setkání s Vámi a hrozně se bojím a prosím spíš o tu přísnost.

       Píši veřejně, sám vím, že to ostatní spřízněné dušičky může taky motivovat.

       1. Asistentka Monika

        Nebojte, přísnost bude! Já si užívám přísnost i to, že občas můžu být ta hodná. 🙂
        Výprask bolí vždycky, to vím a u Paní Vychovatelky obzvlášť.
        Stejně tak strach mám také vždy, ale stejně zvítězí pocit, že vyprask potřebuji a chci. 🙂 Myslím si, že k tomu obavy a strach patří stejně jako bolest. Jsou to skvělé pocity.
        Už se těším, bude to toho 4.9.? 🙂

      3. Zdeněk

       Ano, 4.9. v 18:30.

       U žen, co mají rády výprask je to zcela obdivuhodné. U mužů je to zřejmě stimulace prostaty, která jak známo je erotogenní. O to víc Vás obdivuji .

       Prosím při lekci o slovní podporu, že to vydržet musím a pod. Budu se před Vámi snažit držet abych nebyl úplně za sraba, ale asi mi to moc nepůjde ..

       Budu chodit pravidelně, tak se uvidíme častěji. Je to droga, ale dobrá a potřebná droga, podporuje vůli, výdrž a krásně srovná psychiku. Člověk si i sám v sobě srovná, kdo vlastně je.
       Zdravím.

 5. pethavl

  Na mě asi nejvíc zapůsobila “ruka paní vychovatelky”. Ta symbolika onoho přetrvávajícího kontaktu s paní vychovatelkou. Na druhém místě pak asi “vyšlehaná květinka”. No a všechny kombinace proužků, to je prostě klasika.

 6. Petr(Nezbedny)

  Jednoznačně 50 odstínu fialové. Ale i další jsou zajímavé. Tímto posílám Paní Vychovatelce pozdrav z Brna.
  No a kdyby se měl malovat další díl 50 odstínu bloody . tak si myslím že bych byl dobrý plátno 🙂
  A Moničce by slušela na prdýlce nápis SPANK ME 🙂

 7. Josef

  Tak za mne ,padesát odstínů fialové . To byl zřejmě velice důkladný výprask a asi se dotyčnému nesedělo nejlépe následujících pár dní .

 8. Vojtěch

  Velmi a velice bych se přimlouval, aby měla slečna Monika na zadečku rákoskou vymalováno malé a drobné prasátko. Prasátko anebo letícího netopýra. Prosím, nešlo by to nějak zařídit ??

   1. Vojtěch

    Prostě nějaké sympatické zvířátko, no. I rákoskou vymrskaná rybička by se na Vašem velice pohledném zadečku vyjímala stylově a dokonale.

 9. Jay Kay

  Myslím, že by Monice slušela beruška.
  Maluje se její oblíbenou Andulou, několikrát na stejné místo, aby se to pěkně vybarvilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *