Sešvihaná prdelka za minutu

Krásný den všem příznivcům výchovy a výprasku. 🙂 Zde je slíbená odměna ke konci tohoto školního roku. Dívka, která přišla pozdě na lekci, měla slíbenou trestnou minutu výprasku na nezahřátý zadeček pěkně svižně, aby věděla, jak je minuta dlouhá, když na ní někdo čeká. Výprask to není sice tak důrazný, ale myslím, že je dostatečně dlouhý, aby si to příště rozmyslela. Ale jak znám slečnu Moniku a její provokace, určitě přemýšlí,  jak si zase pořádný výprask rákoskou zasloužit. Vždyť si na sebe přinesla krásnou, tenoučkou, pružnou a naolejovanou rákosku. Tu rákosku jsem od ní dostala darem a na její počest jsem jí pojmenovala. Hádejte jak?! Jsem velice zvědavá na Vaše tipy.

Podívejte se na video, pokochejte se. Není úžasné, jak ta krásná prdelka za minutu a kousek změnila nemilosrdně barvu?! A třeba nám slečna Monika popíše i jaký to byl pocit dostat takto na nepřipravenou prdelku tolik ran a jak byla ta minuta dlouhá?!?!


Monika 28. 6. 2018

Asi jsem byla vyzvána, abych se k tomu vyjádřila. 🙂 Jaký to byl pocit? Nebudu dělat, že to bylo úplně v pohodě a že jsem si to zcela užívala. Bolelo to už od první rány a v podstatě pořád stejně. Nijak ani bolest neotupovala. O počítání se mi mohlo jen zdát, byla jsem ráda, že jsem zvládla držet. 🙂 Čas je relativní a minuta může být hodně dlouhá. Když si nerozumíte s technikou, tak může být ještě delší. 🙂 Rozhodně to byla jedna z nejdelších minut v mém životě, když už se přehoupne do druhé poloviny, tak člověk může doufat, že bude konec. Vím, že má Paní Vychovatelka velké rezervy a mohlo to být daleko horší, ale je i prostě empatická a nepotřebovala mi zničit zadeček. 🙂 Jestli si to příště rozmyslím? Nevím, co třeba takové dvě minuty nebo repete? Většinou se to hlavně stane podvědomě. 😉


148 komentářů u „Sešvihaná prdelka za minutu

 1. Mučitel

  Dobrý deň vydarená práca a čo keby ste si vytvorili bič? Mám na neho skvelý Recept na kožený a nitkový čo vy na to?

 2. Libor

  Výprask rákoskou je nejlepší, je to dva roky co jsem dostal od jedné paní 300 na holou prdel. Mám foto jak dopadla, chcete ji vidět? Mám na mysli tu moji malou prdel.

   1. Milan Pivoňka

    výprask vařečkou mam rád, nechápu proč je vařečka vidět tak moc málo. Mám nádhernou krásně vyhlazenou napuštěnou fermeží, pěkně se leskne. nejvíc na vařečce zbožňuju ten ničím nenahraditelný mlaskot !

    1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

     Asi je to tím, že není tak oblíbená. Je to tvrdý a velmi výchovný nástroj. Ale já mám vařečku taky moc ráda, když tančí na nějakém pěkném zadečku. 🙂 Paní Veronika by mohla vyprávět 🙂 A ty Milane by si mohl zkusit minutový výprask, ráda si jej natočím, aby tě taky mohli všichni obdivovat za tvou odvahu a výdrž 🙂 Co ty na to Milane?

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Milá Dominiko, obávám se, že to by mé zápěstí už nezvládlo, ono je to velmi náročné i když se to tak nezdá. Minuta je dlouhá doba, přijď si to zkusit 🙂

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   No nezbývá ti než to přijít zkusit. Jen tak mimochodem to byl jen zahřívací výprask, slečna rebelka pak dostala ještě další trestný výprask větší rákoskou a tawsem!

 3. Koldy

  Moc hezký výprask rychlý a asi účinný také bych takový chtěl dostat,ale ohnutý přes kozlík,snad do konce roku nebo příští rok (domluva s Paní profesorkou )

 4. Petr

  Tak tohle bych potřeboval jako sůl…
  A slečnu obdivuji, že tak pěkně držela,
  to já bych nevydržel, mě by si musela paní vychovatelka si přivázat 🙂

 5. Rostak330

  Moc krasny Vyprask Obdivuji Slečnu Moniku je vydet že jeji zadeček už je trenovany že už neco zažila.Krasna Práce Pani Vychovatelky.Pokud nevadi budu vaše stranky sledovat i nadále.Přeji všem krasny žežitky a Pani Vychovatlece Brzke Uzdravení

 6. Martin

  Ahoj Moniko, chtěl bych takovýhle výprask dostat od tebe, občas dojizdim k paní vychovatelce ale ona teď marodí, nemůžeš mi s tím pomoct prosím ???

 7. Petr Zlobivy

  Velice hezký a rychlý výprask. Zaručeně ta minuta se slečně Monice musela zdát jak nekonečno 🙂
  Taky obdivuji jak hezky držela pozici a co mě udivujem že její svaly jsou uvolněné, zadeček není stažen a taky nohy, lýtka v klidu. Uvítal bych taky pohled na chodidla, jestli prstíky byli přitaženy dolů, ale asi ne.

 8. Zralá a zlobivá

  Nádherné sešvihání prdelky za minutu. Teď si uvědomuji, že já sama bývám často nedochvilná… Obdivuji statečnost Moniky, já bych se sice neodvážila pohnout z nařízené polohy, ale na rozdíl od ní bych už po pár ranách pěkně naříkala.

  1. Stanislav

   Bolo by možné tam mať aj zaviazané ruky a nohy a výprask by bol tou najsilnejšou rakoskov ktorú máte. A potom varechou a nakoniec remeňom dokopy s pauzamy 399 rán? A mohol by som si vás objednať aj na Slovensko do Prievidzi prosím odpovedajte rýchlo

 9. Koldy

  Pěkný výprask,nevím jak to vydržela bez hnutí možná by bylo dobré více(nebo celý výprask) na spodní část zadečku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *