Často kladené otázky

 

Používáte pouze rákosku nebo i jiné trestné nástroje???

IMAG3212Mým hlavním výchovným nástrojem je rákoska (mám více druhů), ale “pro zahřátí” nebo pro ty, kterým rákoska nevyhovuje, mám jiné nástroje jako jsou různé plácačky, vařečky, pravítko, jezdecký bičík. Ale Já osobně považuji tyto “nástroje” za hračky. Královnou výchovy je RÁKOSKA, ale pěkný výprask do ruda umím dát i rukou. Není důležité jaký nástroj použiji, ale atmosféra a výprask jako takový.


Používáte k výchově i poziční tresty?

Ano, klečení u zdi s pruhovaným zadečkem může mít pozitivní výchovný dopad na určeného jedince a většinou je to velmi individuální. Dle starých vzorů mám i klekátko na hrachu.


Jsem otrocká nula a zasloužím si nejen výprask, ale být maximálně ponížen, můžete mě jako součást trestu zfackovat, naplivat mi do pusy, pochcat mě a nadávat těmi nejhoršími výrazy?

Ne, tohle u mne nehledej. Vážím si svých chovanců a obdivuji jejich odvahu ke mně přijít. Veškeré vulgarismy a jiné ponižovací praktiky jsou pod mojí úroveň. Jsem více pedagožka a vychovatelka než všemocná domina. Představ si svojí Paní učitelku ve škole, myslíš, že by to bylo výchovné a správné??? Za sprostá slova Já trestám!!! tak přeci je sama nebudu používat.


Máte nějaký sexy obleček ve kterém trestáte??

Bohužel tě zklamu, ale na své výchovné lekce většinou nosím sukni a kostýmek, jako učitelka ve škole. Nic vyzývavého, co by mohlo nějak narušovat tvou koncentraci.


Budu během trestu spoután nebo k něčemu přivázán?? Bojím se totiž, že trest nevydržím.

No většinou si přeji, aby každý jedinec držel a přijímal své rány s hrdostí a pokorou, ale pokud to nedokáže, tak samozřejmě mám prostředky (výpraskový kozlík,  pouta, provazy), kterými si ho znehybním tak, aby mohla exekuce dále nerušeně probíhat. Totéž platí i pro používání roubíku. Pokud je jedinec příliš hlučný nasadím mu roubík.

82 komentářů u „Často kladené otázky

 1. Ragnar

  Hezký den, paní Vychovatelko,

  chci se zeptat, zda budete fungovat taky o letních prázdninách, tj. v červenci a srpnu?

  Děkuji za odpověď,

  Ragnar

  1. Paní Vychovatelka

   Ano budu fungovat i o letních prázdninách, jako každý rok. Jen někdy budu mít problém odepisovat, pokud budu na dovolené mimo signál, 🙂 ale jinak mi můžete psát emaily a smsky, že chcete přijít. 🙂 Moc se na vás těším.

 2. Honza

  Dobrý den, vím, že to, na se se zeptám, je už z kategorie klasického bdsm, ale přesto to zkusím. Je možné mít při výprasku podvázané genitálie? Ne nijak tvrdě, ale jen lehce, pro zpřísnění trestu.
  Děkuji za reakci. Honza

  1. Paní Vychovatelka

   Ano Honzo, jen si o to musíš napsat předem v tvé představě, nebo přijít už podvázaný 🤭🤭

 3. Danny

  Dobrý den,je možné bití třeba prokládat různými pozičními tresty, trestnými cviky atd?
  Vnímám jako velmi efektivní trest cviky, protože jsou nepříjemné,bolí,jejich provádění pod dozorem je ponižující,ale mají přímý pozitivní dopad. Velký respekt mám z představy,že musím např dělat dřepy, naprosto předpisově,a za každou chybu dostanu ránu.

  1. Paní Vychovatelka

   Ale ano, viz příběh od Leontýnky v komentářích na MDŽ 🤭 Stačí si napsat představu (scénář), co by si rád -prosím do emailu a pokud to není v rozporu dobrých mravů ve VIPD, tak ti tvou představu moc ráda splním, samozřejmě jen pro tvé dobro 🤭🤭

 4. Honza

  Dobrý den paní vychovatelko,
  rád bych se zeptal, zda existuje nějaká možnost jak se domluvit na lekci s asistentkou už při první návštěvě. Napadá mne například platba za lekci předem? Mám totiž Prahu hodně z ruky, takže se tam moc často nedostanu, nicméně můj sen je dostat výprask od dvou žen najednou

  děkuji za odpověď
  Honza

  1. Asistentka Monika

   Dobrý den Honzo, ano, přesně takhle by se to dalo uskutečnit, pokud máš zájem. Napiš Paní Vychovatelce na email a určitě se domluvíte.

 5. Lukas

  Zdravím Paní vychovatelko.je možný lehčí výprask tenkým bicikem, bez placacky na konci??? A popohanet mě, ať si při tom penis natahnu dozadu mezi stehna, a udělám se? Vy jako teta…

  1. Paní Vychovatelka

   Ano Lukáši to by asi šlo :-), ale jen nemám takový bičík, takže bych doporučila nejtenčí rákosku a jen lehce tě tě k tomu donutit jako nezbedného a nemravného synovce 🙂 Napiš mi email domluvíme se

 6. Petr

  Jaké jsou možné polohy při výprasku a jek je to s oblečením, je nutné být zcela nahý, nebo je možné mít na sobě část spodního prádla. Děkuji Petr

  1. Paní Vychovatelka

   Ahoj Petře, děkuji za dobré otázky. Tak poloh je mnoho: OTK přes kolena, na gauči v leže, přes stůl, přes kozlík, přes židli, ve stoje ohnutý, ve stoje vzpřímený i v leže na zadek s nohama nahoře, je to hlavně o tom jaké máš představy ty! a stejně tak je to i s oblečením. Já nevyžaduji úplnou nahotu, pokud si to sám nepřeješ, třeba jako součást trestu. Takže není nutné být zcela nahý 🙂 snad jsem dostatečně odpověděla.

 7. Vojtěch

  Dobrý den, psala jste, že výprasky udílíte v elegantním kostýmu. Nemohla byste udělat vyjímku a dát mi výprask třeba ve spodním prádle? Třeba jako učitelka, které je horko a tak si odloží?
  Děkuji

  1. Paní Vychovatelka

   Kdo zná mojí pracovnu, tak se mnou bude souhlasit, že tam rozhodně takové horko není i když dokáži navodit horké chvilky 🙂 Přijď se přesvědčit a popovídáme si o tom … 🙂 máš velmi nemravné myšlenky

 8. Pořádný výprask

  A bylo by možné vyvrcholení během výprasku v poloze, která by umožňovala trestanému dosáhnout si na penis ke stimulaci ? No a po vyvrcholení stejný počet ran, který k němu vedl. To by byl trest..

  1. Paní Vychovatelka

   Ano, na konci výprasku je tato možnost dovolená, ba naopak někdy je, po domluvě předem, trestaný k tomu vyloženě donucený třeba bičíkem nebo rákoskou jak na dostizích. 🙂

 9. Zkouška

  Dobrý den,
  Chtěl jsem se zeptat jestli by šlo vybrat si z Vaší sbírky na místě nějaké nástroje a jen je vyzkoušet ? Třeba dostat 5-10 ran od každého ? Bez žádných vychovatelských a jiných věcí okolo ? Čistě jen zkouška nástrojů, přesně podle mě ?
  Děkuji za odpověď.

  Ps.: Máte i tradiční tawse s rozdělenými konci ?

     1. Andrea

      Jorn,takze zo svojej skusenosti to uz mas aj odskusane? A co mi odpvie asistentka Monika, aj takeho nieco sa vykonava?

      1. Jörn

       Já zrovna tohle odzkoušené nemám, ale myslím, že tyto stránky se podobnými “smutnými” případy jen hemží 😀
       Hlavně ale myslím, že konkrétní tužby je vždy lepší řešit v důvěrné poště než na veřejném fóru 🙂

      2. Asistentka Monika

       Já osobně s tím žádnou zkušenost u Paní Vychovatelky nemám. Můžete si pročíst články a něco vám to napoví o tom, co Paní Vychovatelka praktikuje. Abych to jen neokecávala, tak si přečtěte článek Manželská nápravna z praxe. 🙂 Vždy je to o dohodě s Paní Vychovatelkou a opravdu je lepší to s ní probírat po mailu. Také je dobré se nejdříve poznat osobně… 🙂

      1. Andrea

       Asistentka Monika, ja chcem vediet,ako je to u zeny,u muza uz viem, ze sa zaobera aj prednou castou,ale ako je to u zeny?

       1. Asistentka Monika

        Omlouvám se, na tohle lépe odpovědět nemůžu. Nechci mluvit za Paní Vychovatelku, protože tohle záleží pouze na ní a na dohodě. Napište jí mail s vaší představou a uvidíte. 🙂 Pokud by vás zajímalo něco jiné z pohledu ženy, tak mi můžete napsat mail. 🙂

      2. CBRKN

       Někteří muži dostávají od Paní Vychovatelky za trest (po dohodě) výprask přes “šulína”.

       U žen si nejsem jistý, ale myslím si že ano. Hlavně ale Paní Vychovatelka bude už příští týden zpět z dovolené, tak se k tomu třeba vyjádří. 😉

 10. L

  Dobrý den,

  Používáte, resp. preferujete pouze své vlastní nástroje nebo umožňujete provinilci přinést např. jeho vlastní rákoskou nebo něco jiného? A pokud užíváte tytéž nástroje na více provinilcú, jak řešíte hygienu a zdravotní rizika takových pomůcek?

  Děkuji za vysvětlení

  L.

  1. Asistentka Monika

   Ano, je možné si přinést vlastní nástroje dle domluvy. 🙂 Hygienu nástrojů v ředitelně řešíme klasicky dezinfekcí. 🙂

 11. Pavel

  Zdravím všechny, je to tady “jen” o výprascích rákoskami, nebo tam děláte i “klasiku”, tj. klasickým řemenem přes spodní prádlo, nejlíp trenky? Jakože takový retro návrat do chlapeckých let:-)

  1. Asistentka Monika

   Pavle, omlouvám se, diskuzi o výprasku řemenem přes spodní prádlo jsem přesunula do sekce Spanking diskuze, přišlo mi spíše jako diskuzní téma. Na otázku odpovídá Paní Vychovatelka už pod 1. otázkou, pouze tam není doslovně zmíněný řemen. Řemen používá Paní Vychovatelka dost často a není problém se s ní domluvit, ona je hodně variabilní a pokud to jde, tak ráda vyhoví přáním nezbedníků. Vždyť jsme každý jiný a máme i jiná přání a sny. Takže jí stačí jen napsat a vyzkoušet to. 🙂

 12. jan

  je možné dostat od Vás jenomrukou ohnutý přes Vaše kolena a když jo tak kolik, Řemenu a rákosky se bojím,že budu mít známky na mém pozadí delší dobu.kolik bychjich mohl dostat rukou bez zjevných známek bití děkuji za brzkou odpověd S pozdravem Jan

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ano, je to možné, ale kolik si netroufnu určit. Určitě by to mělo být aspoň 50, to by pro zadeček neměl být problém, ale je to vše velice individuální. Navíc já většinou výprask rukou nepočítám 🙂 více si dohodneme po emailu.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Moje specializace jsou výprasky jako takové. Odnaučování sebeukájení je motivační program, kde funguje prevence, trest a odměna. Vše je velice individuální a na každého platí něco jiného. Pokud máš zájem si to vyzkoušet, tak se přihlas. Ráda tě poznám.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   nevidím v tom problém, spíš jako teta, co má nezbedného chlapce na starost. Záleží jaké máš představy. Detaily je možné po dohodě emailem.

 13. milan

  mám 100 chutí se u Vás obědnat , alenevím jsem strašně stydlivý zlobivý hošík, a nevím jistě zda bych to vydržel. umíte to taky bez dlouho viditelných známek převýchovy.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Milý Milane, věř mi, že výprask zatím každý vydržel, nejde o to seřezat zadek do krve, ale tak aby byl na sebe člověk hrdý, že to zvládl i když se chvíli pohyboval na hranici. Je to adrenalinový zážitek a to může být pro někoho jen RÁKOSKA nebo někomu stačí ruka či řemen. Pro výprask bez dlouhodobých stop používám právě již zmíněný ŘEMEN a RUKU, ale každý je jiný a stopy se dějí každému jinak. Když to nevyzkoušíš, tak se to nedozvíš 🙂

   1. milan

    Aš touha po Vás a vaší pracovně zvítězí nad strachem astudem tak se určitě u Vás paní vychovatelko k premiérovému výprasku obědnám.Dá se říct ,že už se moc těším. Milan

    1. J.Z

     Myslím že by jsi neměl váhat,bat se nemáš čeho paní ředitelka je velice inteligentní žena která své práci rozumí a pozná kdy přitlačit a naopak kdy ubrat. No a stud rozhodně není na místě. Neváhej napiš email vše pro berete a za pár dní si už budeš hladit seřezanej zadek a vzpomínat jaké to bylo. Paní ředitelka je spravedlivá ale přísná .

     1. milan

      Už třikrát jsem procházel Rehořovou ulicí a dlouho jsem stál před domem čp 34 koukal na hnědé dveře.Marně jsem hledal odvahu k napsání obědnávacího mailu . Mám prostě dilema. CHut astrachse ve mě hromadí řetězovou reakcí .NEMÁM PROSTĚ ODVAHU.Strach je prostě silnější…

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Specializuji se spíše na zadečky, které mám obzvlášť ráda, ale při závažném provinění, kdy je na vinně i penis, jako je třeba nevěra, mohu přistoupit i k tomuto druhu trestu. Osvědčil se mi jezdecký bičík s koženým placatým koncem. Samozřejmě je nutné se předem dohodnout, každý případ je individuální. Pokud tedy máš zájem Marku, napiš na email. Tvůj uvedený email je neplatný.

 14. Lu

  Hezký den, ráda bych se zeptala, zda je možné užití jiného hlavního nástroje než rákosky, v motivačním programu.
  Děkuji

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ano samozřejmě, že mohu použít jiný nástroj než rákosku, mám skvělý kožený opasek, nové pádélko, vařečky či kartáče, dokonce jsem použila i pantofel. Každý případ je originál a je nutné se předem dohodnout a zbytek vypilujeme u mě v pracovně. Aby to bylo motivační, je třeba najít nástroj, kterého se budeš bát.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Klidně, ale je těžké je v Praze sehnat a brzy uvadnou. Takže pokud si je s sebou přineseš a budou co k čemu, tak proč ne. Je to docela zábava, tedy pro mě.

 15. Petr

  Vážená paní vychovatelko, rád bych se zeptal na dvě věci. Zda je u vás možné i vyvrcholení po výprasku a zda, když píšete, že dojíždíte do Prahy, nejsou lekce možné i jinde než v Praze.
  S díky za odpověď Petr H.

  1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

   Milý Petře, docela zásadní otázka, takže
   Za prvé: Ano je možné na konci po výprasku vyvrcholení a to v případě, že chci vyzkoušet jestli jsi už opravdu poslušný chlapec a splníš co ti nakážu. Jen nečekej, že ti v tom budu jinak pomáhat, maximálně tak rákoskou. Ale znovu je nutné se na tom předem dohodnout, nepovažuji to za samozřejmé.
   Za druhé: Ne , lekce se mnou jsou možné pouze v Praze v mé ředitelně. Což je 10 minut pěšky z Florence nebo hlavního nádraží.

   1. david

    co se týče vyvrcholení o kterým se bavíte, bylo by možné se s Vámi dohodnout na variantě, že trestanému zmáčknete penis mezi stehnama a budete vyplácet tak dlouho až do vyvrcholení ? třeba jako celkové zakončení lekce 🙂

    1. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

     Ahoj Davide, ti co mě znají již vědí, že se na vyvrcholení nepodílím jinak než rákoskou nebo řemenem, kterými tě mohu popohnat :-). Nic nikomu nemačkám. Ale chápu , že si to zkusil 😉

   2. martin

    když už je tady řeč o vyvrcholeni, tak stalo se Vám Paní Vychovatelko, že by trestanej samovolně vyvrcholil během výprasku ? 😀

   3. Radek

    Dobrý den také bych rád během nebo po opravdu pořádném a bolestivém výprasku dosáhl vyvrcholení jak jste psala že by nebyl problém. A kolik nejvíce ran by bylo možné dostat rákoskou. Děkuji za odpověď a hlavně realizaci

    1. Paní Vychovatelka

     ahoj Radku, problém to opravdu není a ráda ti to umožním. Co se týká ran je to individuální podle toho kolik tvůj zadek vydrží. Není mým cílem ti z něj udělat tatarák, takže to může to být cca 200-500 ran ale i nepočítaně 🙂 Těším se až se objednáš na realizaci a pak můžeš napsat kolik to vlastně bylo.

 16. Paní Vychovatelka Autor příspěvku

  Je mi líto, ale o ničem takovém nevím, že by slečna Inspektorka sama udělovala výprasky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *